Blume bemutatkozik

• New

dear Detty
    az van hogy ebben a játékban még nem történt meg hogy felülírja bárki ,akárki döntését...
    szóval teljesen fölösleges ezt hangoztatni....ez ilyen ámítás....ergó akkor meg minek?
    minek kamukázni? 8|
    deee...ha létezik valaki akinek felülírták várom ide.. :phatgrin:

és véletlen sem kötözködés volt...vicc :huh: , deee haaa ééén tolok be valamit az ugye csak is kötözködés lehet?...így csuklóból ... :rofl:

• New

Kedves Blume!

"az van", hogy butaságot állítasz, de ez nem baj, hiszen se rálátásod nincs a bírálatokra, se nem figyeltél sosem erre. Így csak elmondom, hogy sajnos (van akinek szerencsére) számos felülbírálat volt az utóbbi években, és én se látok rá századára se, de én is felsorolhatnék párat :) ez igazolja hogy van bőven ;)
    így már tudjuk ki kamukázik..bár remélem ezt eddig is sejtették azért páran, akik olvasnak.
    S véletlen se volt nemkötözködés..nem is volt ilyen jóideje, de bátran nézd hülyének olvasóid vagy követőid :) utóbbiaknál nem is szólunk bele, nem is lehet, az szent :)
    "Egy ideje gondolkozott már azon, hogyan tudja elmagyarázni a helyzetet,
    de végül arra jutott, hogy az lesz a legjobb, ha egyszerűen csak
    kimondja a dolgokat úgy, ahogy vannak."
    (Julian Fellowes)
  • New

Sipka wrote:

én se látok rá századára se, de én is felsorolhatnék párat ez igazolja hogy van bőven
    sipi... :rofl: már megint kamukázol....
    na figya....akkor ugye, csak én és a mod tudhatjuk azt a büntikét...akkor Teee?..mit is keresel a történetben...mint fórum bibiző...na meséljél csak arról a rálátásról :thumbsup: ..csak nem kipletyike van a büntiket? :phatgrin:
    nektek bezzeg lehet...nekem nem,,,pfej...aztaaa mááá...
    szóval akkor tudja ezt fű is meg fa is...mesélj már....egyeeeet...naaaaaa.
    ki is néz itt kinek kit?...amúgy meg nem trágálunk...el van veled szaladva a cocó :lol:
  • New

Kedves Blume!

Magam részéről örülök, hogy így fejezted ki magad, mert ezzel csak a felületes olvasót tudod behülyíteni. Tudom, hogy szándékosan írsz úgy, hogy ne olvassák végig a posztjaid, csak az Általad jelzett tanulságokat, de aki mégis megteszi, azonnal felfedezi a GO, SGO, admin felülbírálatra az Általad odabiggyesztett mod és Te büntikét.
    Örülök, hogy megkönnyítetted a dolgom, ki mit kamukázik. a bibizőt meg különösen.
    Így a többi mondat is elég érdekes, de várom azt a pacit.
    S köszönöm, IRCen is olvastam, milyen jogon szólok bele a "te bemutidba"...gondolkodj el rajta, milyen jogon. S azon is miért vagy Te még itt, annyi szabálysértés után is, de folytasd és már nem lesz aki visszahoz ;)
    (Julian Fellowes)
  • New

Sipiiiiiii....nem mellé kamukaze.....arról beszélj milyen belelátásod is van?..és hová?...
    éééés ezt túltoltad kissé, nem azt írtam hogy , milyen jogon,.....erről szó sem....arról viszont igen , itt ne trágáljál...
    Elmagyarázom:...mert látom nem ment át.....lennél oly kedves és itt nem használni trágár szavakat?...még a "hülye" szót sem...nem szeretem..ennyi...
    és nem először fordul elő hogy ide jössz fenyegetőzni...(amúgy tényleg... 8| milyen jogon is,)
    És min is kell nekem elgondolkodni?....mit is vétettem?..na mese ide.!..
    tehát..tegyük ezt rendbe..én megértem, hogy ez a fórum a tiéd....habár nem láttam kiírva hogy sispike fóruma...de attóóól még lehet a tiéd...na mindegy...szal .ne fenyegetőzzön az aki mérhetetlen trágárságot becsületsértést eltűr , deeeee a "kamkaze", "mod", "bünti" , "coco" szavak kihozzák a sodrából..( jót nevettem amúgy...hehe.így utólag...jó szavak...de most télleg, mi a bajka velük? :thumbsup: )
    Én amúgy nem tehetek róla , hogy nem olvastad végig...az első mondatnál kiakadtál ? :phatgrin:
    Tudod sipike..én megtehetem, hogy nem olvasok, ...ám neked el kéne olvasni még az én firkáimat is..ez de rossz :rofl:

• New

A cicákat azért nem szabadna oda tenni, kemény az (remélem nem damil, csak dísz) :(

A Fórum teljes közösségétől elnézést kérek, ha a behülyítés és a hülyének nézés trágálás, bár attól tartok, akkor már nem sokan írnának ide, de természetesen elnézést kérek, ha mégis kedves témanyitónk számára ezzel sértettem a Fórum Szabályzatát (bár akkor megkérném, hogy ne alkalmazza a gyakorlatban, köszönöm).
    Sajnos ezt a sok ferdítést már nem tudom hogy jellemezni, viszont nem is hagyhatom, mert ha csak egy ember is beveszi ezt a szándékolt... akkor hibáztam, a magam nyugalmát előbbre helyeztem.
    Valóban hibásan írtam, köszönöm a javítást, ezt nem most írtad, előzőleg, most tényleg csak azt közölted, hogy a "tied" topicba ne járjak hülyézni. Itt nem fejtem többször ki, hogy a Tiéd is érdekes és a hülyézés is, ha megjegyzem, hogy Te teszed..akor mégis Te trágálsz :( node ahogy gondolod. Azért ez esetben kérlek Te se járj ide "hülyézni" ;) vagy annak nézni bárkit ;) de azt hiszem késő :)
    Akkor folytatom, mert látom, hogy nem szoktál le a szavak kiforgatásából és a direkt kihagyott lényegi részekből való építkezésről (nemnem, dehogy írom le a m betűs szót sem)..a trágár részen túl vagyunk, a milyen jogont, a min kell gondolkodni és mit vétettélt meg, ne haragudj, de inkább egy mosollyal zárjuk, gondolom olvasnak Téged olyanok is, akik nem párhónapja fórumoznak :) Nem kell ezt csinálnod, kérlek.
    Azt se láttam kiírva, hogy Blume fóruma (és nem Blumika, meg Blumcsi..bár kezdem azt hinni együtt őriztünk már minden állatot). A sodromból kihozás is szerintem már csak Téged nyugtat. Nemcsak azért, mert nagyjából a ...ki is.. bolond is látja, hogy nem tudsz már, és látták már, amikor igen. Kértem már elnézést az utóbbi 7évben egyszer ezért, így fel lehet ismerni....Node nem is erről szól ez, ezzel csak megkerülöd a mondatokat. Így hátha nem feltünő amit leírtam, hogy gokról, sgokról, adminokról beszéltél (oly bölcsen, mint aki minden tiltást maga ellenőrzött), majd arról hogy Te meg a moderátorok mit csináltatok...és még próbálkozol tovább :) Aranyos.
    S tudod, ott rontod duplán el, hogy pont engem akarsz hazugságon kapni (s rajtam keresztül a Csapatot) - mármint persze, bárkinek bármit állíthatsz, de vicces a gondolat. Sok évet húztam le úgy, ahogy, pont azért, mert olyan vagyok, amilyen, sajnos...úgyhogy csak rajta, szeretettel várom az összes próbálkozásod, ne kímélj :)
    S mellesleg pont ezért reagálunk mostanában többen, mert most a többséget nem lehet (természetesen soha senkit, nem úgy értem) hazugságon fogni, nincs min, sajnálom, de annyira se, ahogy akár Te vagy ahogy bárki haszonért, node ez megint mindegy. Úgyhogy csak nyugodtan, majdcsak megunja mindenki, meddig forgatod, kerülöd és találod ki hozzá a sztorikat. Mondjuk érdekes, hogy azt még nem untad meg, hogy kiakadok és nem olvaslak..igen, sajnos Nekem el kell, de nem érzem tehernek. Régen azt mondtad, direkt csak Téged olvaslak, hogy beléd kössek..akkor ez pozitív, hogy már nem azért olvaslak szerinted.

S tudom, tudjuk, hogy nem olvasol senkit (magadon kívül) el, bár sajnos néha magad sem, mert erre is volt példa, hogy kértük órákon, napokon át. Mondjam úgy, hgoy szelektíven, mind magad, mind mást..ez szerintem elég illetlen. Nemcsak mert a kommunikáció alapja, hogy ne csak írjunk, olvassunk is, de nyilvánvaló sértés a másikra nézve, hogy figyelmen kívül hagyod, mit ír, és az is, ha letagadod, figyelmen kívül hagyod, Te mivel sértetted. Természetesen ezek most fikciók, mindegy már, megtörténtek-e, és biztosan nem fognak később.
    Az adminok és magasabb szint felülbírálatára nem árulom el honnan vannak emlékeim, ha eddig még nem jöttél rá, majd segít valaki (segítségül g-vel kezdődik). S a moderátorok és fórumos tiltásokhoz se segítek. itt meg egy p betű a segítség. S ha ez is kevés, azért a 7 év alatt van még pár betű, és sajnos egyikből sem rakható ki a pletyi szó :( Sajnálom. Megkaptad a homokozód, kaptál lapátot, de azért a Dunát már nem kapod meg, hogy abban pacsmagolj, elnézésed kérem.
    (Julian Fellowes)
  • New

:rofl:
    sipike...figyuka...haaa én a Dunát akarom...akkor megkapom...megszerzem... :phatgrin:
    dee nem kell...koszos...pfej
    azért mert kérdeztem egyet most mé kell így kiborulni?.. 8|
    és nem ééén rontottam el sipike...Te rontottad el...ott azzal a mondattal...
    jaaaa, hogy én meg így rákérdeztem....tudod..ilyen vagyok...:D
    egy nagyon kedves ismerősöm fogalmazta meg , frappánsan...idézem..
    "tudják hogy vaj van a fülük mögött, de te még oda is mutogatsz...figyi..vajas..." :rofl:
    én egyébként láttam a próbálkozást, hogy talán lehetne másképpen?...aztán kérdeztem egyet..
    és semmi nem változott., le lettem "hülyézve"...dolog letudva... :thumbsup:

The post was edited 1 time, last by Blume ().

• Users Online 2

2 Guests