Blume bemutatkozik

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szia Blume!

Egy kicsit én is kérdezősködnék, illetve elmondok ezt-azt. Először mikor láttalak a cseten írogatni eléggé idegesített a stílusod....de végül is elfogadtam, mert ez tesz egyedivé :) Talán egy hibád van, hogy makacsul kiállsz a saját döntésed mellett, még ha időközben kiderül az, hogy téves. Ugyanakkor jó nézni, amikor oltod a népet :phatgrin: Az a lényeg, hogy mindenki jól érezze magát, ha ehhez néha le is kell menni gyerekbe vagy éppen kutyába :D A kérdéseim: Van-e valami kellemes élményed a játékkal kapcsolatban, szövitali vagy valami élvezetes katonai akció? Háborúpárti vagy vagy inkább a békét szereted? Van-e valami háziállatod? Egyelőre ennyi jutott az eszembe, majd még lehet jövök :)

Köszönöm Lady Sakk :love:

"Azt mondják, az élet jó tanítómester, csak sajnos minden tanítványát megöli." Mark Lawrence

• apaaaa)))...lehet ám ördögforma nyalókaaaa :thumbsup:

:)Szeseeen...ezek egyre jobbak lesznek...titta jól áll a cívecskés szemcsi napocskának...és a rosszaság is kezd kerekednixxddd

:)kedves Dobermann...köszönöm érdeklődésed...
    cakk...én ugyan nem emlékszem hogy lett volna téves döntésem :thumbsup: ..no igen ...az oltogatás azzal a céllal működik hogy mások agyára menjxxdd... csak kellemes élményeim vannak ikával kapcsolatban...ha ez nem így lenne én nem lennék itt....a sok sok kedves barát..és sok sok kedves ellen)...szerencsém volt...amikor kezdtem alphán....bekerültem egy fantasztikus csapatba... A Bullsba.(így nagy betűvel...Vesta örüjjéééélxxddd)..és nem sokkal később 'haza járogattam FS-be :love: is....két fantasztikus szövetségem volt egyszerre...jobb szeretek verekedni mint rakosgatni...én ugye egyetlen üzenettel képes vagyok magamra rántani egy fél szervert :rofl: ha valaki unatkozik és hábizna...csak dobjon egy üzit és kisegítemxdd...háziállat:....felsorolás következik...mongók...ők cicák...egy fekete...és egy cirmos...találtam őket.. egy zacskóból rágták ki magukat.....még a szemük sem volt nyitva...ma már 4 kilós nagy lusta dögök...néha biztatom őket..."nem mennétek egeret fogni?"...de így rámnéznek és közlik..."nem vagy te magadnálxxd"...van egy nyellóka...ő egy tengerimalac...aki csokis kekszen él)..és kuty...hát...ő kisebb mint a macskák...de nagynak képzeli magát)...ebből adódóan időnként ki kell szedjem nagykutyák szájából)...és van még csura..ő egy trágár papagáj...úgy kaptam...trágárnak...van még kettes csura...ő is egy papagáj...ő nem beszél..nagyon betegen került hozzám...ma már jól van...főleg ha nyelókával verekedhet...ami nem komoly...csak jácci) igaziból imádják egymást)...
  • A szótár alatt olyan szavakra gondoltam mint pl a csüsze, ami ugye köszönés nálad és még biztos vannak egyéb ilyen szavak amelyeket használsz, de nem biztos, hogy egyértelmű lenne ha először olvasnám :)
  • Ahoy!

Blume, én csak annyit kérdeznék, hogy a Top1 hobbydon kívül (molesztrálás ikariamon belül, át, keresztül :D ) mivel foglalkozol még, mi tekinthető még hobbydnak, ha nem ülsz a gép előtt?

-Szesen- gratulálok a sig-ava pároshoz, nekem is tetszik mindkét kép. Nekem a piros tűsarkos, vasbetétes bakancs hiányzik a képről, megnézném Blume lábán, vagy fenekén (az alkotói szabadságot nem korlátozva :P )

"Hullámok hátán ring hajóm, és harcra kész a fegyvere,
    Túlpartra ággal áttolom, csúzlim kaviccsal van tele"

• :P csüsze
    mindig az a top 1 amit éppen csinálok...én olyat nem csinálok amit nem szeretek...habár néha melóba beleszaladok 'nemszeretemmunkákba...de ha csak egy mód van rá lepaszolom)...szeretem a kertemet...szeretek alkotni valamit...legyen az egy rajz...egy festmény...amit simán felkenek a lakásom egyik falára...de éppen most némely darabja lepotyog :S ..gyöngyfűzés...egy jó is ruci amit nagy divat tervezőktől lopkodok el :D meg mit tom én...még ezer féle ez az...amit éppen csinálok)
    amúgy meg egy tejespitli vagy :P ...mégis mit keresne a hátsómon egy piros tűsarkú bakancs?..hol is játszol?...nah.melyik szerver?..toljad csak :pinch:
  • Users Online 1

1 Guest