Blume bemutatkozik

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• há...tutkó jól elvoltak vele...de minek?

Erre azért válaszolnék neked, csillagászatban bizony akkora távolságok vannak, ahol bizony van jelentősége, és gondolom emlékszel még jó néhány számításban használtad a 3,14-et :)
    Valamint a PC-d processzora is végzett gyerek korában ilyen számításokat, mivel ezzel tesztelik, hogy jól működik-e. A rossz procik nem tudják kiszámolni néhány számjegyet rontanak :)

Egyébként a virágos házakra visszatérve. A növényeket szeretik az állatok különféle bogarak hernyók stb. Nyáron többnyire ha felkapcsolom a szobába a villanyt, akkor szinte majdhogy be nem nyomják a szúnyog hálót. Pedig az ablak 3,5 méterre van a talajtól és az előkertbe csak fű, tuja, és rózsabokrok vannak. Ha a ház tiszta zöld kívülről nem aggódsz, hogy a lakásod bogár gyűjtemény lesz?
  • kedves rózsaszínbúgócsiga:...nyertél egy hangszórót :thumbsup:
    Jason:...azt tudnos kell hogy nekem a csillagokhoz annyi közöm van hogy így időnként rájuk csodálkozom...mennyire szépek:)
    hogy én használtam volna ?..hát...egyszer meg kelett tanulni..és bár tudnám alkalmazni ha az életem függne tőle ...de egy szőkének semmi szüksége rá...jól el van nélküle... :thumbsup: (cegénke pécék...illen apróságon lebukni...de gáz :rofl: )
    és nekem a lakásom belülről is zöldgyűjtemény...de nincs bogaram...ezer féle praktika van arra amivel meg lehet nevelni a csúszómászóröpülő társadalmat arra hogy kint a helyük)vannak rovarriasztó növények...vannak elektromos kütyük...és nem vagyok híve...sőt kimondottan ellenzem...de vannak mindenféle szerek is... a jól bevált szúnyogháló...illetve légycsapóóóó :thumbsup:
    ui:..egyébként meséld el Te mire használod nap mint nap ezt a 3,14-et? 8|

The post was edited 1 time, last by Blume ().

• Szép reggelt!

Nemrég láttam ezt a "szobát"? Egy kedves ismerős felhívta rá a figyelmem.
    Bár a bemutatkozáson mi már túlestünk....de jó volt olvasni a soraid, mosolyt csalt az arcomra. :)

Blume wrote:

köszönöm szépen Szesennek a szép új sigemet és avámat...
    A meglepetés örömömre szolgált, viseld egészséggel. Ha pedig igazíttatnál rajta, keress bátran. ;)

NightWolf wrote:

Még a végén vidám napszúrást kapunk tőle :D

Pont ez a lényege.... ;)
    Megpróbáltam lefesteni őt, de a benne szunnyadó kisördög még hiányzik róla...azt majd legközelebb összehozzuk.
    ^^

• :P hééj...ide fértem...(most éppen dobozba tartom..lelakatolva...de majd kiengedem kicsit levegőzni :rofl: )

kis editke jutott eszembe..:)
    “Mert az ember – ezt egyre inkább hiszem – csak annyit ér és csak annyira ember, amennyire meg tudja őrizni lelke egy zugában az örök gyermeket.” (Márai Sándor: A bűvész)

The post was edited 1 time, last by Blume ().

• NightWolf wrote:

Nem is csodálom, hogy hiányzik a sigről, mert megtalálhatatlan :D
    Szeretem a kihívásokat! Lehet ez lesz az én mission impossible-m?

Blume wrote:

(most éppen dobozba tartom..lelakatolva...de majd kiengedem kicsit levegőzni :rofl: )
    Mi késztetett eme tettre?
    Oldozd fel bűnei alól, hadd szárnyaljon szabadon...
    Csak szólj időbe nekem, addig bemászok a dobozba a helyére.
    :D

Hoztam Neked valamit:

" Az ostobák azt hiszik, hogy aki tréfál, komolytalan, és hogy a szójáték nem válasz semmire. "

• -Szesen- wrote:

NightWolf wrote:

IIIIIgggeeeennnn :D

Blume, én is hoztam néked egy idézetet:

A legtöbb ember nincs kész arra, hogy szembenézzen a valósággal. Miért pont én legyek az, aki szembesíti őket vele? Úgyis csak megfutamodnak előle.

;)

Blume, mikor mutatod meg a rózsaszín szemüvegedet? :D :P

How do the angels get to sleep when the devil leaves the porch light on?

A holtom után ne keressetek,
    Leszek sehol - és mindenütt leszek.
  • ha nem futamodsz meg a valóság elől..akkor nincs szükséged rózsaszín szemüvegre...
    "Conqueri fortunam adversam, non lamentari decet "..(asszem jól írtam...de ha nem majd jön Vesta és kijavítja :rofl: )..a balszerencsét nem siratni kell..hanem legyőzni...Cicero meg már csak tudja :thumbsup: tudta va mi...szal semmi rózsaszín szemüveg....ez illen eccerű)...egyébként meg sztem lehet hogy csokival pótolom a rózsaszín szemüveget?.. 8| de há a rózsaszín szemüveg nem jó a dementorok ellen...a csoki viszont igen :thumbsup:

" Az ostobák azt hiszik, hogy aki tréfál, komolytalan, és hogy a szójáték nem válasz semmire. "
    addig jó míg ebben a hitben élnek...addig én jól szórakozom :thumbsup: de ez titk..oszt itten kikajabáljuk... 8|
  • NightWolf wrote:

Quoted from "-Szesen-"

Quoted from "NightWolf"

IIIIIgggeeeennnn :D

Hoztam zsűrizésre....

Nézegetem...nézegetem....de valahogy tényleg nem kerek...
    Jól megvártam a zsűrizést:$

Blume wrote:

addig jó míg ebben a hitben élnek...addig én jól szórakozom :thumbsup: de ez titk..oszt itten kikajabáljuk... 8|
    Upsz, tényleg a dobozba a helyem.... :D

• Users Online 2

2 Guests