Search Results

Search results 1-20 of 575.

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

Vezessünk be pár - érdekes - újítást is. Bank épület - szövetségi szinten lehetne mondjuk a Titkárnak pénzt utalnia (akár hajókkal szállítva) annak, akinek erre szüksége van - az előtte megvalósított egyéni (szövetségi tag) befizetésekből A Bankot lehessen kifosztani... úgy már kicsit érdekesebb Legyenek természeti katasztrófák GF által - véletlenszerűen - generálva: hasson cunami, földrengés egységekre és épületekre egyaránt Barbár hordák és akár flották is legyenek felbérelhetőek szigeteinken …

• Bétalálló

Opi - - Kocsma

Mai reggeli: Sonkás - sajtos omlett paprikás olajbogyóval és metélő hagymával 1 pohár fehérbor - utána eszpresszó Mindenkit meghívok rá! Jó étvágyat.... Sört a Népnek! Editke mondta: a fokhagymás-tejfölös-sajtos kiflit és mutassam meg, ami a reggeli mellé készült kepfeltoltes.eu/view.php?filename=250Reggeli.jpg

• Lesz Vigasz

Opi - - Kocsma

Még egy sörért jöttem Egy pohár Kőbányai Sötétség lesz.... El lehetne engedni ezt a témát "Aki korpa közé keveredik azt megeszik a disznók" és "okos enged" elvek mentén...

• Lesz Vigasz

Opi - - Kocsma

Lehetne olyan is hogy tréninggel (idő és arany kell hozzá) képzettebbek legyenek az egységek HA már van sereged gyakorlatozzon (nem kell feltétlen gyakorlótér mint épület de akár lehet az is) a város erdős részén menetelve dupla aranyért Aztán a képzettebb vagy veterán katona ütősebb lenne.... hajók gyakorlatozzanak a kikötő és a kalóz tanya között A kertészek tartanak sereget oszt aranyért keményebbek lennének egy idő után - a harcosoknak a gyorsan kiképzett sereg bizony nem mindig lenne nyerő …

• Lesz Vigasz

Opi - - Kocsma

Coronitát hörpölnék - egész eddig szaladtam hírét halván: P O T Y A P I A

• Bétalálló

Opi - - Kocsma

Ildinek! Bols Advocaat 11282583_10e4bc5824f8ccf6dc1747702494832c_wm.jpg

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

Szia! Dobd ki Gyere Béta kocsmába 5 perc múlva Sört a Népnek!

• HARCOSOK KLUBJA

Opi - - Kocsma

Szóda van-e még? Azt kérek...

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

6 on the beach Kitaláltam ÉN csak szódát most... ÉS Sört a Népnek!

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

A jegyek enyhén szólva is félre érthetőek voltak - de hát legyetek képzeletben jegykezelők és olvassátok el ti is: ki is és miről, mit írt? Lehet most én is félreértek valamit... Sipkázás volt beígérve de nem is láttam a szerepét az ügyben (csak meg lett szólítva itt a kocsmába - arra (is) reagált) DE Engedjük már el ezt a témát - voltak sértések, szabályszegések, provokálások minden... Ment rá kb tizedannyi bünti - ezért volt aki nem kapott. HA be lennének tartva a szabályok akkor nem lennének …

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

Remek jegyek voltak - köszönjük Emese Engedd már el ezt Nemesis mert most már nem jössz ki ebből jól - szerintem... Csak a kötözködést látom én ebben sajnálom... lehet nekem is korán van Dupla kávét kérek ÉS Sört a Népnek (Köszönöm mindenki szülinapi jókívánságát a kisleányom nevében is)

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

Köszönöm a jókívánságokat Törpös kölyökpezsgő rendel (pfuuu mire beszereztem...) Opi leányom már 10 éves - ő van a képen Éda meg 7 - öregszem (de még jól nézek ki ) Már nem növekszem - csak mint a vén aligátor (széltében) Kopi reggelije Béta kocsmámban kitéve - bárki csatlakozhat hozzá (én állom) Megyek hajókázni én is - mert van egy kis eksőn Alphán az Akadémiánkban Kávét kérek ÉS Sört a Népnek !

• Bétalálló

Opi - - Kocsma

Köszönjük a jókívánságokat Kész a friss langalló (kenyérlángos) is - vendégem vagy Én is narancslevet kérek ÉS Sört a Népnek!

• Bétalálló

Opi - - Kocsma

Ma reggeli(m) Sajtos túrós rúd (Keri sütötte hajnalban) Sonka (magam szeltem fel) Csípős dijoni mustár (Anya vette) Grapefruitlé (én vettem) Kávét kérek mellé ÉS Sört a Népnek! Éda

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

Megyek buliba ma délután Kisleányom 7 éves lett.... Kölyökpezsgőt!

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

Kopi! Jössz nekem egy maroknyi ambróval - amíg olvastam az írásodat lemaradtam a belépésről és kiszáradt az Ambrós kutam (amit szülinapra kaptam Anyától ) DE Jól mondtad.... Sipka is előtte... Igyatok bármit a kontómra Nemesisnek egy búcsú italt kérek - édesítse távozását 96-os 6 puttonyos disznókői tokaji aszú Blume-nek egy száraz Camparit - neki úgyis minden keserű Ildi! Az a vacak egy méreg - ne tedd bele italba A tabasco a koktélban ízesítő - ecettel együtt ad egyfajta aromát Nem kell a több…

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

Most kellene a köszönjük Emese.... Kv-t

• Bétalálló

Opi - - Kocsma

Kiöntöm a kancsókból az állott vizet - és frisset teszek bele Csak egy eszpresszót kérek....

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

Szívesen Borika! Örülök hogy segíthettem.... ÉS Köszi Kopitata - finom volt Sört a Népnek!

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

Neó! A Népnek nincs két oldala - mindkét oldal maga a Nép A Néphez tartozom magam is - ezért szót emelek, ha mások nem teszik Bár - és nem mellesleg - már maga a Kocsmáros is szólt nem de bár? Dedebár... Szólok mi az ami NEKEM nem tetszik (ez most spec nem Neó utolsó írásai voltak) Kérve, (rá) mutatva miként NEM kellene és miként lenne érdemes (viselkedni).... Mert hamar átmegy a közönséges sértésekbe és személyeskedésekbe a csipkelődés.... Addig mennek a beszólások, amíg egy mód közben nem lép …