Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Hölgyek vs Urak 1000-ig

Blume - - Játékterem

csilagszóróóóóóó c98af940663c41048f0c8fa4387919cd.jpg

• Blume bemutatkozik

Blume - - Felhasználó bemutatkozások

Jham a kezem a hátam mögött tele van hógolyóval...tiszta jószándékból)....mert játék...tudod:)

• Lesz Vigasz

Blume - - Kocsma

... csüsze... mizu? Provokálás!....jah...nem a halacskázás...eeez a színtiszta provokáció... nekik bezzeg lehet...nekem bezzeg nem... ***morcos ám... megyek benézek a pult alá,hátha van még pár szétszóródott mogyis milka és persze hogy na persze a hábékásosomat is kérem

• Lesz Vigasz

Blume - - Kocsma

ÍÍÍmádooom az úúj rucimaaat puszikok) És vendégem vagy egy hábékásosra

• Lesz Vigasz

Blume - - Kocsma

Quote from _ap_: “. talán Detty volt, aki jó érzékkel nyúlt bele a fentibe egy trágárságért való csillagozással, annál több sztem nem is kellett, de azt pont igen. ” Aham.!... a Detty?...most egy halacskáért is ... hábékásosat...

• Blume bemutatkozik

Megkérjük Szest alkosson neked ) ÉÉÉs kérlekszépen ne mondj olyat hogy "rongyok".. .cakk....Cépkeee ruuuuciiiik:) Ímádka őket

• Blume bemutatkozik

ÉÉÉs megiiint úúúj ruciiiiiiiiiiii....jeeeeah Köszönöm szépen Szesen az új rucimat Blumeava9386782cafee55b4.png Blumesig.png

• Lesz Vigasz

Blume - - Kocsma

És megint meg volt, a napi befenyítésünk, köszönjük... hábékásosat

• Versenyek - kibeszélőtéma

Blume - - Versenyek

ÓÓÓÓ de szépke fórum ,az új rucijában

• Furi Muri Kocsma

Blume - - Kocsma

Némó jegyét nem többen dobták össze...(ennyit a hozzáértésről) csak másik mailról dobta Némó lemond..(meg ne próbáljad, kivel jáccok halacskásat 'he?).modok lemondanak...még valaki?... Most szólok..nem vagyok hajlandó lemondani Viharka a bilikébe, megen jót nevettem... És én még mindig nem tudom hogy miért csak én kaptam büntetést...(az idegról csak annyit, hogy amikor megreklamáltam pm-ben..kaptam gyorsan még egyet ) Ezt már sosem tudjuk meg....szal be lehet fejezni a hisztikélést..a sírásrívás…

• Furi Muri Kocsma

Blume - - Kocsma

Ha nem hajnal kettőkor fórumoznál akkor nem írnál ilyesmiket,.."uszítás".. ..tudod mit jelent ez a szó?.Ahogy elnézem nem! Örülnék ha sértettségedben .talán nem, de supporteri minőségedben tudnál objektív maradni. A fenti sírásríváshoz, mint földön járó sőőőt dolgozóó kis ember annyit tennék hozzá....ha nem megy valami nem kell erőltetni! Én tutira annyit vállalok amit el is tudok rendesen végezni. Ha valamiféle hiba történik ezen a fórumon, mindig jön ez a sírás.."jaj hát mi ezt csak úúgy csiná…

• Lesz Vigasz

Blume - - Kocsma

csüsze mizu? jee egy _ap_ mééég ha csak a hozzászólásaink vesztek volna el, de sok más sincs már ikában.. evvan... csak is édességet.!..hábékásosat)

• Furi Muri Kocsma

Blume - - Kocsma

Még jó hogy vagyok, meeert ha ééén nem lennééék akkor most mitől is borultatok volna össze sírva ríva ***röhög(már bocsesz) hábékásosat)

• Furi Muri Kocsma

Blume - - Kocsma

Nemooooo heeej Egy idő után törlődni fogunk.....nem kell sietetni.... .. hábékásosat .

• Furi Muri Kocsma

Blume - - Kocsma

A mai napi befenyítés (neeem iiis..halk kéréééés....de bünti az lesz...majd halkan? ), a blume útál , a blume hazudik ,a blume ferdít , meg volt..... Azt azért tisztázzuk nem ismerjük egymást a való életben, ebből adódóan nem ápolunk semmilyen viszonyt, én arról nem tehetek ha ide firkázok valamit, eme fórumba Te úgy érzed hogy púúúskát kell kitenni és piát kell kérni bemutisba...éés kényszert érzel hogy közöljed ...bünti lesz... Szal ez egy ilyen hely... Mondjuk hajnal kettőkor én is valszeg il…

• Furi Muri Kocsma

Blume - - Kocsma

Ne Zékát bizeréljed ! Ő már régen megvívta a csatáit, és a véglegese is meg volt, pedig soha nem trágált.... Ez egy ilyen hely.. Így kell elfogadni... Nincsenek szabályok, valamiféle homályos megfogalmazás, amibe aztán azt magyaráznak bele amit csak akarnak, deee amikor oda tetted a pipát elfogadtad.... Amúgy mit akadsz fel illen apróságon....egy gyerekjátékban büntit kapsz azért ha nem kérsz piát....egy alkoholista országban Posztolgassál púúúskákat...azt látod lehet.... Pedig Zéka sokkal jobb …

• Blume bemutatkozik

ÉÉÉs buliiiruciiiiiiiiii yeye Drága Lara, köszönöm szépen:) És Kívánok neked nagyon boldog új évet, szeretettel

• Furi Muri Kocsma

Blume - - Kocsma

Ellenség?..milyen ellenség?.. ..ez egy játék...ezt kéne megérteni.Nem is ismerjük egymást!, szted?..hogyan lehetnénk ellenségek?.Attól hogy a fórumon éppen megy a szájkarate,attól még a legjobb haverok lehetnek...bejon..... Némó túltolta...van ilyen...nála előfordul. Én megértem hogy van egyfajta elképzelésetek a fórumról... ez a mitfőztünkdolgoztunkmiteszünk...nyálimálipuszimuszinyalifali.. deee ez nem működhet mindig, már azon okból sem, hogy a játékban elveszünk egymástól ezt azt. ami rögtön …

• Lara kuckója

Blume - - Sig Műhelyek

Neked is nagyon boldog új esztendőt És köszönke a sok szép rucit

• Blume bemutatkozik

Nyugodjál már le...ez éppen nem rólad és rólatok szólt...örülnék ha befejeznéd ." a mindenberosszatlátokmertablumeakkorcsakisrosszatakarhat"... Te is tudod, ez a fórum elég nyominger.. ...