Search Results

Search results 1-20 of 123.

• Lesz Vigasz

Kislevi - - Kocsma

Szerintem Gurat ha a kocsmában minden rendben nincs késdobálás hangoskodás akkor a szabályzat megengedi, hogy csak olvasó legyél ha már egyszer nyilvánvaló, hogy nem látnak szívesen Bort kérek

• Biztos azért lett végleg zárva mert a kocsma tulajdonosa láthatóan nem is próbált rendet tenni holott ő a felelős érte benne van a szabályzatban. Nem is ott a probléma hanem itt: Lambda kocsma Ha valaki maga is fújja a parazsat idézem "osszátok egymást" annak szintén a kispadon a helye nincs igazam ? Nem lehet egyszer ezt, aztán meg durr egyből megy a kocsma az archívumba amire még nem volt példa egyik világban sem. Alig van már játékos. Minimum tartson valami fokozatot. Amiben nincs igazatok, h…

• Lambda kocsma

Kislevi - - [Lambda archívum]

Nem az alfa hanem a lambda tehát megelőlegezem magamnak "minek szólsz bele kislevi": Becsüljétek meg van kivel harcolni máshol ennyi sem jut Bort kérek

• Lambda kocsma

Csibe ennyire nem rossz a helyzet ! Gyorsan ránéztem a citromailre és a freemailre, az egyiknél a GeoTrust (Verisign) a másiknál a DigiCert igazolta azonnal vissza, hogy tényleg azon az oldalon vagyok és a forgalom valóban titkos. Az előző beírást azzal keztem, hogy "nekem zöld a lakat...". ha belépek az ikára, Nem állítottam be semmit ezért, alapból ilyen. Most megnéztem Chrome-val, Explorerrel és Firefox-al is. Sőt csak azért néztem meg mert felkaptam a fejem, hogy scarface accát feltörték. Am…

• Lambda kocsma

Ne legyetek értetlenek Btom jelszó-megosztásra utal (pont ugyanarra mint amire bő egy éve AdslDoki is az alfán). Ami lehet egyszeri gondatlanság is és rendszeres, szándékos is. Ti is láttatok már olyat, hogy betámadsz egy kikötőt, megy a csata 2-3 óráig, aztán egyszer csak 1-1 perces időközökkel megindul az első, második, harmadik stb. felmentő flotta. Nincs mindig elég bizonyíték egy jelentéshez. De ne is induljatok ki abból, hogy ez sosem fordul elő. Lényeg - már nem valószínű, hogy - például …

• Lambda kocsma

Nem mondom, hogy szakértő vagyok. Annyit tudok, hogy a htts feltörése szenzáció lenne.. vagy rosszul tudok valamit ? A kapcsolat nem csakt titkosítva van, hanem egy független cég igazolja, hogy tényleg titkos, és tényleg az ikára lépsz be. Ettől zöldül ki a lakat a böngészöben. Elég valószínűtlen, hogy az ikán történik meg először. Nekem semmi gondom sem volt de korábban nem nagyon mertem volna sok ambrót csak úgy tárolni az accon. Akkor sem volt könnyű de elvileg megvolt a lehetőség, hogy elcsí…

• Lambda kocsma

"Gondolom valaki olyan volt aki olyan értelmiségi szinten van, mint Jucababa" Ez hogy lehet ? Az én böngészömben ott a zöld lakat a bal felső sarokban ha belépek az alfán... annyi a dolgunk hogy a jelszót ne addjuk meg másnak, hogy pl. helyettünk küldje ide.oda az egységeket ... az nem lehet, hogy Juca baba feltöri. Vagy rosszul tudom ? (tudom, hogy másik szerver de érdekel az ambro miatt) Bort kérek.

• Lambda kocsma

Bár Detty nagyon gyors volt én pedig nem szoktam levelekbe beleolvasni sajnos mégis megakadt rajta a szemem nem tudok rajta segíteni. Szégyellem magam de most annyi hasznom lett belőle hogy így ugye nem kell légyszíves csendben maradnom (azt is láttam, hogy egy válasz volt egy olyan levélre, amiben több "nyálverés"-hez hasonló szó szerepelt). Egyébként mondtam én egy percig, hogy tőlük távol áll a nagyon meredek szöveg ? Nem inkább azt írtam, hogy a GO-k régi "kedvencei" voltak ? Inkább ne hozzá…

• Lambda kocsma

Hajnali 4 órás levélváltásunknál "a szüleimet és engemet is sértegetett"... jaj sírnom is röhögnöm is kell ez tényleg az igazi Coolock és még úriember voltál senki nem vitatja de spongyát rá nem ? Vádaskodni vádaskodni .. de mivel ... meredek szöveggel vagy meredek tápolással ? A kettő nem ugyaz ám ! És ők lennének a GO-k kedvencei ? Azon gondolkozom kinek a lehetett az a legnagyobb kedvence. Talán Pulinak ? Jaj nem is Jasonnak jaj Istenem egészen biztos Ejjelnek! Egyik jobban kedvelte mint a má…

• Lambda kocsma

Sziasztok, egy másik szerver tudom, de azon percekig sírva röhögtem, hogy Coolock és Rooney esetleg Larahunter lenne a GO-k kedvence az alfán Hinda Vichi talán még próbaidős GO sem volt amikor már sokadszorra húzták ki a gyufát a nagyon meredek szövegük miatt, Szöveg de semmi más ha háború van Coolock nem csukja le a szemét hetekig. Skype irányító szobán tartja ennyi a titka. ezt első kézből meg tudom erősíteni ha elfogadjátok tőlem. Üdvözletem alfa mindkét oldalának: Rooney & DVSC vs Scarface &…

• HARCOSOK KLUBJA

Kislevi - - Kocsma

Azon gondolkozom lehet-e még valamit kezdeni az egykor dicsőséges de egy éve tetszhalott alfával... A lambdán történik valami - ismerős nevek, az alfa mindkét oldaláról, itteni volt ellenségek ott egy oldalon - akkor miért lenne itt reménytelen a helyzet Bort kérek

• tengeri csata hiba

Kislevi - - Játék

Pontosan hol láttok hibát a fenti képeken ? Mivel a kép alja le van vágva, nem látszik, ki milyen csodát használ. Az sem látszik, hogy hajók hagyják-e el a csata teret, illetve jönnek-e a csatába újak - a védő forgat-e. Minden támadó egység fel van fejlesztve a műhelyben ? Vannak a támadónak is tenderei ? Mindenesetre, a képeken védőként hibátlan lapát sorok váltják egymást, tenderekkel támogatva, a hajók "benyelnek" valamennyi sebzést, 0 vagy 1 hullik belőlük körönként. Ez jó sokáig mehet így d…

• Multi 2.0

Kislevi - - Játék

Te segíthesz, akár mindekettőnek is, csak legyen náluk több pontod. Azt nem lehet, hogy az egyik acc segíti a másikat rajtad keresztül pl. a nagyobbik acc "kárpótol" téged azért amit a kisebbiknek küldesz, ne vegyél az egyiktől olyan nyersit amit a másik tőled akar megvenni és így tovább. Ők ne felejtsék el az "Opciók" alatt az IP megosztást beállítani.

• Multi

Kislevi - - Játék

Nem is a team helyett válaszolok A magam nevében, nem szeretném, ha azok a részletek, ami alapján egy tiltás eldől, kiszivárognának. Mert ez az ügyeskedőknek segítene: hiába tilos a két acc között a kapcsolat, tudnák pontosan merre meddig, hogyan lehet mégis megoldani. Példa. Annak idejét Ejjel írt a barátainak egy "privát levelet" a blokád hibával kapcsolatban (át lehetett küldeni katonákat anélkül, hogy leverted volna a blokádot), valóban egy bugról van szó de ha valaki használja nem lesz tilt…

• Multi

Kislevi - - Játék

Ne velem veszekedjetek ez az egész most nem az én hibám A kérdésekről azt gondolom, hogy ezek nem kérdések... látni hogy a teamtól akartok valamit kierőszakolni; de nem lenne-e jobb hagyni ezt az irányt és nyitni egy normális jegyet ha még nem késő. Blume ha valakinek enyhítik a büntetését, ami időnként előfordul, annak oka van, ami egy jegyben került megbeszélésre, amit nem kötnek mindenki orrára, és ez nem azt jelenti, hogy magát a szabályt enyhítették. Tehát nem fogják mindenkit 3 hónapra eny…

• Multi

Kislevi - - Játék

Azért nem csak nekik engedélyezik, mert a sportszerűtlen lenne azokkal szemeben, akik nem hoznak át accot máshonnan... másnak miért lehet multija nekik miért ne lehessen ? Sportszerűtlen hasznot húzni a múltiból továbbra sem lehet szabályosan - csak trükközéssel - akit ez zavar, akinek így már teher a multi, szabaduljon meg tőle. Egyre inkább az az érzésem, hogy az itteni társaság teljesen tévútra vezette magát,,, történt egy tiltás ami vitatható vagy nem, de ezt egy jegyben kellene intézni. Itt…

• Multi

Kislevi - - Játék

Ha lassan, akár több hónapon keresztül feltáplálnak egy alvó accot multikból, majd akár egy fél évet pihentetik, aztán indít egy háborút ahol tarol és hengerel (főleg ha nem csak egy játékos vesz részt benne és főleg ha a belépési adatokat is megosztják) az ügyeskedés semmi több - akkor is, ha lényegében lehetetlen bizonyítani. Szerintem nem lesz - és ne is legyen - 24 órás, egyhetes, stb. szabály, mert az a fenti durva trükközést legálissá tenné. (egy dolog, hogy jár-e érte tiltás - általában m…

• Multi

Kislevi - - Játék

Kisha az arany szempontjából még előnyösebb is ha a két adásvétel között hosszabb idő van (a köztes játékos vakba megy akár egy hétre is). 2., 3. stb. acc eladja amint lejönnek a gyártósorról, majd a tp "pihen", és a "harcos" acc csak épp akkor veszi meg amikor szüksége van rájuk. Tehát nem lehet azt mondani, hogy 24 óra valamilyen "határ" és után már ok. Utólag is lehet követni mi történt. A példát amit leírtál ki lehet magyarázni egy jegyben (véletlen egyszeri eset amiből nincs haszna senkinek…

• Multi

Kislevi - - Játék

Ezt nem értem, azt akarod mondani, hogy kereskedhet a két accod egy közbeiktatott harmadik segítségével csak várni kell a kettő között 24 órát ? Szerintem rengeteg hasznot lehetne így szerezni a multizásból... a példában ha a sikítós acc megveszi a flottát már nem 100-as a sztori. Ha már egyszer az egyik acc nem épített flottát, nem engedélyezett, hogy a másik acctól jusson előnyhoz (szerezzen flottát, hogy ne fosszák ki) 1 óra, 24 óra stb. ide vagy oda. Lehet, hogy a Go jóindulatból figyelembe …

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

Kislevi - - [Alpha archívum]

Ugyan már, olvasva a fórumot nagyjából látható mi történt, ne itt elégedetlenkedjetek nyissatok egy jegyet. Ha annyi volt amennyi ott le van írva azért lehet esélye. Nem érdekel hogy Mafia, tényleg jó szándékkal írom. Persze ha erőltetitek, hogy a GF és minden GO és Mod idióta, akkor ez az esély rögtön feleannyi. A másik oldalon azt nektek kell figyelembe venni, hogy a statik alapján nagyjából 10-15 játékos - ami lehet kábé 100 acc - elég kreatívan értelmezi a játék lehetőségeit. Ha megjelenik e…