Search Results

Search results 1-20 of 270.

• Furi Muri Kocsma

zuleyka - - Kocsma

Ha már úgyis a pulton vagy, akkor mire várjak? A tánc jó hatással van a pocakra is:) Egy narancslét kérek, egy újabb Jacket Darylnak hogy jól tudja rázni, Zsuccunak tejet. Kiteszem az ajtóra,hogy csajoknak ma a ház állja az italát :p youtube.com/watch?v=0mJ5AUklkHI

• Furi Muri Kocsma

zuleyka - - Kocsma

Hejj Daryl:) iszom veled szívesen, de ha nem baj én nem mászom melléd a pultra,szegény öreg csontjaim már nem bírják úgy mint régen.Viszont ha már ott vagy mehet a chippendale műsor, majd szedem a pénzt Egy Jacket kérek Benynek, Nemonak egy VSR-t, Sempainak egy sört, Borinak meg amit szeretne. A többieknek meg amit szeretnének.

• Kell egy kocsma...

zuleyka - - Kocsma

Jó reggelt Leülök kicsit amíg nincs nagy tömeg. Egy kávét kérek szépen, a kocsmárosnak egy VSRt, és Sempainak egy sört. Köszi

• Furi Muri Kocsma

zuleyka - - Kocsma

Quote from Pelyheske: “Tudod ,hogy volt szerver ahol éppen egymás ellen csatáztunk és közben kedélyesen elbeszélgettünk? Akkor valahogy más volt a véleményed rólam,bár nem olyan névvel voltam amit ismernél ” Most akkor elbeszélgettünk kedélyesen vagy nem? Ha elbeszélgettünk, akkor ismerném azt a nevet Bár az is lehet,hogy csak azok a nevek maradnak meg az emlékeimben akiknek a tulajdonosa jelent vagy jelentett valamit a számomra. Sok emberrel beszélgettem és akár viccelődtünk csata közben az elt…

• Furi Muri Kocsma

zuleyka - - Kocsma

Quote from Neo_from_Zion: “Azok a támadók, meg éppen arra jártak... hát na ... előfordul, hogy éppen ugyanazt ütik egy időben... véletlen... persze éppen jókor.... az meg hab a tortán... Sört kérek! ” Hát na... és képzeld el, ha még a szerencsétlen Turulosokat még a barbárok is megtámadták, akkor nagy valószínűséggel azokkal is mi beszéltük le, hogy ugyan már üssenek már még ők is rajtuk egy kicsit tuti ami fix alapon. kávét kérek és fizetem Neo sörét annak ellenére,hogy tudom már az eddigiek is…

• Furi Muri Kocsma

zuleyka - - Kocsma

Blume, nagyon félre lettetek tájékoztatva és úgy tűnik több tekintetben is. Egyébként nem harmadmagammal voltam a városban, és jóval nagyobbnál voltam mint én, és ha netán arra mozdultam akit előtte a másik kettő ütött... nos előfordulhat szerintem bárkivel. De gondoljatok amit akartok, nem lesznek álmatlan éjszakáim a véleményetek miatt Egy nagy csokit kérek Blumenak, hátha könnyebben megérti a mondanivalómat

• Furi Muri Kocsma

zuleyka - - Kocsma

Quote from Blume: “Zuleyka meg azt hogy Turul vs A51. IF ééés aaaa SUP....ugye ők csak úgy oda mentek... ” Kedves Blume, igen mi csak úgy odamentünk, anélkül,hogy a másik két szövetséggel tudattuk volna, vagy ők tudatták volna velünk. A jelek szerint Te nem tudtad,hogy egy adott szigeten akkor látod a városfoglalásokat és a kikötőblokkokat ha van a szigeten érdekeltséged. Mi is abban a pillanatban szembesültünk azzal,hogy ott az A51 és az IF amikor bejutottunk a szigetre. Elhiszem,hogy nem örüls…

• Furi Muri Kocsma

zuleyka - - Kocsma

Quote from Pelyheske: “Kicsit többet kellene olvasnod szerintem,tudod az emeli az általános műveltségedet és a szövegértést is. ” Arra,hogy szerinted mennyit kéne olvasnom teszek magasról hisz nem ismersz, gyakorlatilag semmit nem tudsz rólam.Éppen ennyire teszek a véleményedre az általános műveltségemről és a szövegértésemről is. Te kedves Csibe egy ugyanolyan huszadrangú senki vagy nekem mint azok az emberek akiket nem ismerek, és akik irányában teljesen közömbös vagyok. De ha már szövegértés,…

• Furi Muri Kocsma

zuleyka - - Kocsma

Szia Neo! Nemo gondoskodott róla azzal,hogy átment Blumehoz? Ne vedd magadra mert veled nincs bajom, de ezt te sem gondolod komolyan ugye? Tényleg az az elvárás,hogy a békesség kedvéért valaki hagyja magát piszkálni? Akkor meg azért kapná a szekaturát, mert hogy nyámnyila... Védem, igen. De nem azért mert a barátomnak tartom, hanem azért mert volt hogy ő is csendben volt és ennek ellenére jöttek a halas beszólások. Megunta, átment... Lehetne,hogy ez az ő kettejük dolga legyen? Kávét kérek Neonak…

• Furi Muri Kocsma

zuleyka - - Kocsma

Sziasztok! Még mindig itt tartunk? Talán nem ártana visszamenni az első oldalra és megnézni ki és mikor kezdte a személyeskedést és a kötözködést. Nem nevesítek me minek, tisztán látszik... Azon meg nem kéne csodálkozni,hogy Nemonak is vannak barátai akik mellé állnak annak ellenére,hogy képes az önmaga védelmére. "Mindenki azt látja, milyennek mutatod magad, s csak kevesen értik, milyen vagy valójában." Ez kicsit öngól volt Csibe, nem biztos hogy azt érted el az idézettel amit szerettél volna..…

• Furi Muri Kocsma

zuleyka - - Kocsma

Nesze neked Alvin Kérek szépen egy kakaJót Nemonak, és egy kávét nekem youtube.com/watch?v=wcdj5iUF7RU

• Furi Muri Kocsma

zuleyka - - Kocsma

Nemo, ami sok az sok egy kávét kérek youtube.com/watch?v=DrDRbnSP1mo

• Furi Muri Kocsma

zuleyka - - Kocsma

Az új szerver kitalálójának szerintem már nincs szüksége se VSR-re, se semmilyen tudatmódosítóra... nah de ha már adott a lehetőség akkor megnézzük azt is. Köszi a kakaót Bori A következő kört fizetem

• Furi Muri Kocsma

zuleyka - - Kocsma

Tessék mondani, itt osztogatják a habos kakaót? Akkor leülök ide Bori mellé, aztán nézem a műsort. Kakaót mindenkinek meg whiskyket colával vagy anélkül, és kérek szépen egy buborékos Milkát is.

• Furi Muri Kocsma

zuleyka - - Kocsma

Quote from Daryl: “A kocsmáros ül csöndesen a pult mögött és önti az italokat. Nincs kedve idegesítenie magát az ilyen gyerekes badarságokkal. ” Senki nem mondta,hogy idegeskedned kell... Mé kéne? Vegyél példát Nemoról, ő tök nyugodt Egy tömény narancslét kérek szépen csavargós szívószál nélkül és fizetem a következő kört mindenkinek

• Furi Muri Kocsma

zuleyka - - Kocsma

Na igyunk akkor. Gyere Blume, elférsz még. Borinak egy Baileyst, Blumenak egy jagert kérek, engem meg nem szeret az alkohol így csak egy gyümölcsteát kérek mézzel és pici citrommal. A következő betérőnek pedig fizetem a bármit

• Furi Muri Kocsma

zuleyka - - Kocsma

Quote from Bori: “Látom a hangulat még mindig változatlan ” Bizony Bori, attól hogy Csibe néha berohan és teleszemeteli a kocsmát papírfecnikkel, még régi a hangulat, és töretlen a jókedv Gyere csüccs mellém, aztán hozok Neked is egy kávét. Egy vizet kérek a kávék mellé buborékkal

• Furi Muri Kocsma

zuleyka - - Kocsma

Quote from Pelyheske: “Legutóbb szombaton délelőttől késő délutánig fosztogattam amire ugye nem lehet azt mondani nem normális idő mégis sírás volt miatta. A hajnali fél hat pedig szerintem nagyon is normális idő főleg hétköznap amikor a legtöbben már fent vannak lazán,mert készülnek suliba vagy dolgozni,van aki ilyenkor már régen túl van a regelijén is nem hogy a kávéján. ” Sziasztok! Van aki szombaton és vasárnap is dolgozik, meg ünnepnap is reggeltől estig, vagy estétől reggelig... szóval sze…

• Furi Muri Kocsma

zuleyka - - Kocsma

Quote from Renegadeofcl: “Ha csak ezt a félmondatot látnám, fogalmam sem lenne, kiről van szó ” Ha megnézed az utóbbi időben írt kommentjeit, akkor nehezen lőnél félre a félmondat alapján is Nem lenne gond egyébként, csak már elég erősen túltolja a dolgot. Egy Whiskyt kérek Renegadnak, magamnak meg egy kakaót, habbal

• Furi Muri Kocsma

zuleyka - - Kocsma

Kedves Jon! Nem láttam,hogy leírtam volna a neved az elmúlt napokban és azt hiszem mióta megbeszéltük nem is szóltam hozzád. Ez - a mostanitól eltekintve - részemről a jövőben is így marad. Viszont elég nagy kislány vagyok már ahhoz, hogy az engedélyedet kéne kérjem hogy reagálhassak bármire. Hidd el volt/van bennem annyi,hogy ha meg akartalak volna szólítani téged személyesen, éppen úgy megtettem volna mint most. Csakhogy nem volt és nem is igazán van rá igényem, nem bírsz akkora jelentőséggel,…