Search Results

Search results 1-17 of 17.

• Tömör alkohol

Betonbuksi - - Kocsma

Kérek a változatosság kedvéért egy sört. Van ez a viszonylag "új" Jeges Borsodi van olyan a készleten? Hát a rengeteg munka okozta stressz Zuleyka.

• Tömör alkohol

Betonbuksi - - Kocsma

Jöhet még egy kör főnök! Amint nyílik egy új szeró, minden nagyobb játékos betámadja? Ne félj hamar kiürítem azt a hordót; ha gondolod ide le is rakhatod mellém. Daryl komám meghívhatlak valamire?

• Tömör alkohol

Betonbuksi - - Kocsma

Köszönjük Én egy sört kérek és odacsapódok zuleyka mellé, hogy megérdeklődjem, hogy mi a probléma A kövi kört meg állom.

• Tömör alkohol

Betonbuksi - - Kocsma

Sziasztok! Szeretnék egy jó pofa sört főnök. Ilyen rímekkel már nem tudok vetélkedni Hogy vagytok? Valakinek kezdődik-e az iskola? Vélemények az új szerverről? Panasz perc: Még mindig idegesít, hogy ha támadnak nem jelez, de természetesen az ambrózia vásárlás tökéletesen működik... Köszönjük a bókot Zulejka, de Daryl itt csak Petőfi rokona, Én meg csak itt tryhardolok, hátha az ingyen sörhöz hozzájutok... A következő betérőnek fizetek valami erőset, hogy elfelejtse az előbbi borzasztó rímeket.

• Tömör alkohol

Betonbuksi - - Kocsma

Víz? Azmiaz'? Jó is a tündérek itala elfogadom köszönöm. Jó lett a kis versike Mentem is le izibe Menő lett a felújítás. Körbe is kukkantok gyorsan. Igyatok amit szeretnétek, fizetem!

• Tömör alkohol

Betonbuksi - - Kocsma

Sziasztok! Valami hideget szeretnék. Minek felújítás Daryl? Helyes kis kocsma ez, igaz néha kicsit kihalt, de a miénk. Sajnos ehhez a témához nem tudok mit hozzáfúzni mert nem igazán szoktam jelentgetni, de reméljük megoldják.

• Tömör alkohol

Betonbuksi - - Kocsma

Nahát végre emberek. Akkor kérnék is egy jóóóó kis hideg sört. Daryl, ha esetleg netalántán, véletlenűl, valamilyen okból kifolyólag nem találnál meg 1 fólia sört, akkor fogalmam sincs, hogy kivolt...izé, hogy mi lett vele. Engem nem zavar a punnyadás, legalább a katonáim is strandolhatnak kicsit. A kövinek valami hideget fizetek.

• Tömör alkohol

Betonbuksi - - Kocsma

Hát akkor elég durván betett neki, mert még mindig semmi. Kérek egy hideg -remélhetőleg friss- sört. Reméljük lesz még ilyen nyár Ha netalántán betérne valaki akkor meghívom bármire

• Tömör alkohol

Betonbuksi - - Kocsma

Sziasztok! I'm here! Akkor én erre tévedek és kérek egy jó hideg sörikét. Daryl ha még megvan akkor megiszom veled. Az én nyaram, -így életemben útoljára- pihizős/iszogatós/nyaralós. Kitartást a munkához srácok! A következőt aki betér meghívom valami finomra

• Tömör alkohol

Betonbuksi - - Kocsma

Elfogadnám az ajánlatot és innék egy sört. Én eldumálgatok bárkivel, de csak ücsörgök itt egyedül az egyik poros asztalnál. zuleyka egy teára meghívhatlak?

• Tömör alkohol

Betonbuksi - - Kocsma

Ne csináld mert leépülök Szóbeli figyelmeztetés! Kocsmai szabályzat megszegése. Azar

• Tömör alkohol

Betonbuksi - - Kocsma

Asszem nekem is össze kéne barátkoznom valami grafikussal Jó munkát! Élnék is a kehetőséggel és szeretnék kérni egy jó hideg sört! zuleyka, legközelebb visszahívlak

• Tömör alkohol

Betonbuksi - - Kocsma

zuleyka, a kedvenc filmem! Sajnos nem vagyok én akkora sztár, hogy saját magamnak szerkesszek avatart, így kénytelen vagyok a világ legjobb filmje főszereplőjét pakolgatni mindenhová. Daryl, támogatom az összes pia kísérő nélküli fogyasztását! Amikor én az aprót dobálgattam be, akkor még megvolt a bekapcsoló gomb O.o

• Tömör alkohol

Betonbuksi - - Kocsma

Ne féljetek én nem iszom meg a narancslevetek, de egy sört elfogadnék. A nagykövetség használata az tényleg nagyon jó lenne a mobilappnál sok egyéb funkció mellett is. Természetesen ambróziát lehet rajta venni könnyen és egyszerűen. Biztos tudják, hogy mennyien használják az alkalmazást nem értem, hogy miért nem kezdenek vele valamit. A város ugrálás az tényleg eléggé idegesítő. Dobálok egy kis aprót a zenegépbe, lehet válogatni!

• Tömör alkohol

Betonbuksi - - Kocsma

Egy sört elfogadnék én is köszönöm! Daryl ízlett a Csíki, ha igen akkor meghívlak még egyre. Nem tudom mi folyik Phin vagy más szervereken, nekem bőven elég ez az egy szerver is. A Chi szeróval különben semmi probléma nincs; a komolyabb konfliktusok meg ráérnek később is, had bontogassa mindenki a szárnyait. Ha nem haragszotok én még mindig a telefonos app miatt siránkoznék. Nekem is néha küldi az értesítőket, néha nem. Azt mondjuk megcsinálhatnák, hogy legalább, ha támadnak dobjon már egy értes…

• Tömör alkohol

Betonbuksi - - Kocsma

Sziasztok! Egy üveg mézes csíki sört szeretnék, ha lehetséges. Visszatérve a hibákra meg a lehetőségekre, a mobilos alkalmazás külön megérne egy misét. De most komolyan, az hogy lehet építgetni az tök jó meg minden, de az hogy például a nagykövetségben egy funkciót sem lehet használni az egy vicc...és még sorolhatnám. Én is nagyon szeretem a teát, főleg ha jó mézes! Ihattok bármit, én fizetem!

• Tömör alkohol

Betonbuksi - - Kocsma

Sziasztok! Én egy korsó sört szeretnék! Pontosan a multiaccok miatt nem is kalózkodok Templomot sem mostanában fogom megépíteni; az adakozásról meg annyit, hogy egyetértek az előttem szólókkal, utálatos dolog mikor egyedül húzod egy szigeten a bányákat, pedig teli van. Mondjuk hála Istennek szövitársakkal vagyok nagyrészt körbevéve rájuk meg lehet szólni, ha esetleg nem adakoznának, bár ezzel nincs probléma A következő kört pedig én állom!