Search Results

Search results 1-20 of 143.

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Ott ott vagyok aaaa keress meg a tömegben. Én mindig is ráztam Akkor a poharak repkednek a pultról. Beny dancel Még egy jack? Kicsit furán fogok látni már tőle, de ám legyen!:D Narancslé megint? Úgy kevésbé fogod élvezni Csak nyugodtan. Ingyenes belépés a hölgyeknek és 1 választott ital. youtube.com/watch?v=gvPwdYvPNDY

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Csak annyival kell megszánni, amennyit megérdemlek. Ha nagyon gyér, a lukas garas is megteszi Még van a jackből, folytatom.

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Már azt hittem beporosodik a sok pia Hát figyelj, ha valamivel másabb zenére kell megtennem, én felőlem a pult tetején is rázom magam. Azt hiszem levihetném az áraimat, mert oly sikere lenne. Csak várj egy pár hónapot, mert pocakot eresztettem és most jön még csak a töltött káposzta youtube.com/watch?v=8Uee_mcxvrw 1+1 akció, iszom a jackem

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Megeshet. Rosszkor - rossz helyen. Bori - Sempai - Nemo - Zuleyka hova lettetek? Nagy a csönd. Igyatok már velem valamit, mert szomjazom egyedül a pulton =/ Addig míg nem jöttök, egy kis zene. Érti, aki érti Jah és mindenkinek egy Jack Daniels youtube.com/watch?v=nVybpVWfrG4

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Nemo köszönöm a kakaót Milyen sokan vakba rakták csőrüket, hogy ismét új szerverre menjenek át. Érdekes.. ha hetente nyílik szerver hetente vándorol át a nép? Jack Danielst a pajtiknak és bort mindenki másnak

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Jókat és nagyokat kívánok! Már már azt gondoltam nem lesz provokálás és személyeskedés kettőnk között,de úgy néz ki, hogy te vágysz arra, hogy utáljanak és kiröhögjenek. Eleinte az volt a fejembe, hogy elmagyarázom a történteket, hátha megérted, de kicsitgondolkodtam és jobbnak látom, ha nem fecsérlem időmet ezzel, hisz úgy is a magad igazát hajkurászod. Írhatsz te bármit, de mondd.. mi közöd van ahhoz, hogy a körülötted lévőszövetségek egyáltalán mit csinálnak? Nem tetszett, hogy ugrópontnak ha…

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Csibe látom megint nem bìrsz magaddal. Èn láthattad mindenkit figyelembe vève befogtam a számat ès alig figyeltem a kocsmát. Maradt a becsület kassza. Viszont ahogy látom ismèt próbálsz belekötni olyanba, akivel háborút nem nyerhetsz. Eddig se ment, ne erőltesd. Járj utána a dolgoknak, mielőtt valótlan módon provokálod szövetsègünk. Majd leìrom rèszletesebben a turulos dolgot, hátha megèrted. Egy ágyas szilvát iszom, többiek amit akarnak.

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Nem ismerem Sensei, de szerzek be!:D Mindenkinek 1 kört. Ody nincs itt semmi ricsaj, csak olykor túllendül a pohár. Lehet a pulton táncoló lányok miatt van. Egy kis muzsika a népnek youtube.com/watch?v=bgg2hHHtAsA

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Quote from Nemesis: “Beny, kapok mellé valami töményet is? ” Nem elég tömény ez neked? Akkor egy VSR-t neked és köszi

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Quote from zuleyka: “meg a panaszkönyvet mert a kocsmáros le se ... a vendégeket ” A kocsmáros ül csöndesen a pult mögött és önti az italokat. Nincs kedve idegesítenie magát az ilyen gyerekes badarságokkal. Mindenki tudja aki fontos, hogy miről mi a véleményem és kiről milyen véleményt alkotok Na, de ha úgy hiányzom, akkor leülök közétek én is és szürcsölöm a jó meleg forralt boromat. Természetesen csinos kis színes és kanyargós szívószállal Bori - Nemo - zuleyka - sempai kaptok ti is csavargós …

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Last Resoooooort. *-* Szeressük a jó zenéket, sziasztok!:) Nemoooooo itt van az általad írt és keresett egyik illető. Igen.. kezdem úgy érezni én is tanulok, mert a reggeli kávékat 2 hete nem öntöttem még magamra Na mit iszunk?? Mindegy.. valami erőset, de Zuleyka ül a bal oldalamra a széknél. Bori és mindenki aki elviseli a fejemet, még van szabad hely az asztalunknál. Forralt bort mindenkinek, meg ne fázzatok ebbe a hidegbe. Én iszok egy flamingo lamborghini-t. Na akkor most tőlem is egy zene.…

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Micsoda hangulat. A kocsmáros úr itt van csak el van, mint hal a vízben és hallgat, mint lüke gyerek órán. Anonym vagy nem anonym.. Igyon mindenki a számlámra Hogy emelkednek a TP-k. Van valami a levegőben.. Iszok egy meleg fodormenta teát

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Reggelt Szép cselekedet volt. Úgy hiszem izgalmas lesz még ez a szerver függetlenül a kevés létszámtól. Az eleje óta rengeteget változott a szerver és ahogy vártam, kezdenek kiforrni a dolgok. Igaz történt pár olyan dolog, ami kicsit felpattintottam az idegeimet és csökkentette a támadható játékosok számát. Segáz.. Repkedjenek a támadó pontok és feszüljenek a vitorlák. Várom már kegyetlenül, hogy kiegyensúlyozott legyen a fejlettség és megmutatkozzon a tudás és a hozzáállás. Mikor nem azon múlik…

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Quote from Renegade: “ Csak simán copyzni kell a linket. smile.png A whiskey a baráti körömben kisebb kulttá nőtte már ki magát, az az igazság. grin.png Ha van itt drágább nedű, akkor egy Black Busht kérek. smile.png Edit: nem láttam, hogy bontottál Chivast, akkor jöhet az.... is. biggrin.png ” Na majd egyszer csak sikerül, sebaj. Megvagyok még nélküle Azt be kell még szerezni, de rajta vagyok a szeren. Igen igen. Én azért szeretem, mert akármennyit iszok belőle, sosincs semmi bajom utána és mag…

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Quote from Renegade: “Reméljük a legjobbakat. smile.png Whisky-t, légyszi. ” Na igen. Majd eldől. Favorizálom, hogy így szereted a whiskyt Bontok egy limitált chivast Kicsit kihasználtam az ingyen piát, ha én is vagyok a kocsmáros. Valahogy ez lett a vége---> youtube.com/watch?v=2HSzvsXF9TY Nem megy nekem ez a youtube-s beillesztés =/

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Kitudja, lehet egy idő után ez a szerver is csöndes lesz. Irtó kevés játékos van. Nem lenne rossz, ha ez változna, de nem fog. Ingyen pia minden betérőnek a mai napra Iszok egy felest.

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Quote from Renegade: “Az kutyából, nem? ” Igen.. Segáz, a lényeg érthető volt szerintem :$ Annyira nem fogott meg, de nem is rossz a zene. Meghallgatom párszor, hátha megtetszik =) Quote from zsuccu2: “Huuu Daryl a fenti részt még nem olvastam, de nagyon kilehetsz ha ennyit írsz. ” Teljesen higgadt vagyok, csak hosszúra sikerült Quote from zsuccu2: “Banda ide vagy oda én mindenkit meghívok egy italra, bár tudom majd egyedül iszom sad.png ” Ahhoz elég sokan vagyunk itt, hogy egyedül igyál Quote f…

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Csirke, ahogy elnézem elég erősre épült otthonodban a mennyezet, mert ennyi félrebeszélés és kontárkodás mellett még nem szakadt a nyakadba. Nem kell elnézésedet kérned, nem tartok rá igényt. Van valós és röhejes elnézés… a tied a második csoportba tartozik, bár ez nem meglepő. Elnézést kérjen az, aki olyan támadási felületet ragad meg, ami nem arról szól, hogy valamilyen úton módon megcsípje az embert. Bár azt gondolod ismersz, de úgy néz ki ebben tévedsz. Próbálod kiforgatni a szavaimat, hogy …

• Korcsma

Daryl - - Kocsma

Köszi Bori a bort, kicsit felforraltam, mert elèg vacak idő van. Hogyne gyűlnènk. Annyi különbsèg van, hogy egyenlőre itt nem mocskos a lègkör. Hazudgáljanak csak, jót nevetek. Nemsokára reagálok a kèt jómadárnak =) Addig is kortyolgatom a boromat, ti mit iszok?;)

• Korcsma

Daryl - - Kocsma

Köszönöm a pozitív visszajelzést. Várom már a nagy értelem megszólalását. Biztosan talál módot rá, hogy kimeneküljön a szégyenérzete elől Ülök még melletted egy darabig. Remélhetőleg nemsokára együtt mozizunk Iszok veled egy B52-t.