Search Results

Search results 1-10 of 10.

• Új szerver kibeszélő

Stranger - - Ikariam társalgó

A 15:00 nem valószínű, általában mindig késik valamennyit, szóval szerintem negyed négy és fél négy közt indul.

• Új szerver kibeszélő

Most rakták ki, hogy késik. 15 körül indul.

• Milyen zenét hallgatsz éppen?

Stranger - - Dumaláda

youtube.com/watch?v=dg_QofVCKM0

• v7.x.x kibeszélő

Quote from Kopitata: “Természetesen igaz, hogy aki naponta összehozott egy nagyobb pontmennyiséget, naponta juthatott jutalomhoz, most meg csak hetente. Az is igaz, hogy a pontok egy részét kamu fosztásokkal és kamu kalóztámadásokkal szedték össze a játékosok. (Persze, az nem tilos. Csak megint egy olyan megoldás a játékosok részéről, amire a GF előre nem gondolt.) ” Nem hiszem, hogy a 25+50+50 (kalózpont gyűjtés+fosztás+rajtaütés) pontot sajnálták (ha igen akkor költsék patikára innentől a bevé…

• v7.x.x kibeszélő

Na, akkor most elmegy a Gameforge a jó édes nénikéjébe. Így szétbarmolni a napi feladotokat! Azt hiszik tán ezek a nagyeszűek, hogy majd így többen vesznek prémiumot? Kösz, Gameforge, az egyik legjobb funkciót c*****tek szét!

• Van még 13 szabad helyem. Stranger néven találtok, 94:95 Ishtar

• Tömör alkohol

Stranger - - Kocsma

Jelenlévők vendégeim egy Hejnekken-re vagy Mrs Lipton jóféle tejájára! Azon gondolkodtam, hogy a bashing/zúzás szabály még érvényben van? Nem láttam a szabályzatban, és hát akad egy két zsíros célpont (főleg friss inaktívok), akik 10-20 fordulónyi anyagon ülnek.

• Tömör alkohol

Stranger - - Kocsma

Nos, aki jelen van, vendégem egy rövidre. Épp azon gondolkodtam, hogy miért nem indítanak egy "classic" szervert, kalózkodás nélkül? Lehet többen vennének még ambrót is, ha nem kellene amiatt félni, hogy ha felhasználják pont-átalakításra, akkor is jön valami multizó (persze nem lekapcsolható, mert nem lehet bejelenti és a kalózkodást nem látják a GO-k) és szépen lerabolja őket. Egy "Ikariam classic" szerverre még én is beneveznék, lehet még pár ezrest kiszorítanék rá, kihagyva egy havi SW:TOR e…

• Tömör alkohol

Stranger - - Kocsma

Hát, hogy őszinte legyek, eddig nem vagyok elégedett. Ezért le is tolok egy kis körtepálinkát hamar. Egy hosszabb szünet után tértem vissza, úgy érzem a játék nem csak hogy szalad a lejtőn, de hamarosan a fenékre ér. Ami a legjobban zavar, az a 0 adakozási morál, és a szintén zéró csapatjáték. Lehet, hogy a játék nem erről szól, de annyi ingyen vackot kapunk, hogy az már sok, lehet ez a gond. Én a szerver kezdete óta minden szigeten fosztom a barbárokat, jelenleg 21-es a legmagasabb, és általába…

• Kezdeném akkor: 3 üres polc porosodik Stranger-nél. (Gotha, 57:52)