Search Results

Search results 1-20 of 564.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• -UWA- vs. FSN

Afelyas - - [Lambda archívum]

Tiszteletteljes Üdvözletem! Megkésve bár, de zárom a hadgyakorlatot. Azért tekintem a záró szöveget szükségesnek, mert így korrekt. Részletes elemzésbe felesleges bonyolódni, az eredmények önmagukért beszélnek. Egyéni véleményem, hogy jelenleg a FUSION (FSN) szövetség Magyarország legaktívabb és szervezettebb harci csapata. Fogadjátok gratulációm és elismerésem. A saját szövetségem teljesítménye látványosan elmaradt a várakozásainktól, amiért a felelőség elsősorban engem terhel. Nem lógatjuk az …

• -UWA- vs. FSN

Csata a(z) K 2 városért (02.12.2016 2:24:22) Jorossi[-UWA-] innen: Black B2, K 2 vs Rooney10[FSN] innen: Nagyon gyenge, Levi76[FSN] innen: Gyávavavagy, simi2[FSN] innen: TILAMOS, Lara[FSN] innen: Őrvidék, Ambi[FSN] innen: K 2 --------------------------------------------------------------------------------------------- Kardforgató.........................420(-720) - Kardforgató.........................841(-736) Séf....................................30(-0) - Séf...................................…

• Lambda Ivó!

A kolosok miatt reklamáljatok a vezetősègeteknèl. Mint ismeretes, èn javasoltam, hogy ne legyen kolos a hadgyakon, mert a hisztikrisztik pityeregni fognak miatta. Scarface erre mondta, hogy hagyjuk a csodákat, nem lesz baj. Bár igaza lett volna. Èn kiírtam nálunk körüzenetben, hogy senki ne szájkaratèzzon itt a fórumon. Senki ne hisztizzen, továbbá eredmènyektől függetlenül kulturáltan, sèrtegetès mentesen kommunikáljunk. A harci teljesítmènyünkkel nem teljesen vagyok elègedett, de azzal messze …

• Lambda Ivó!

Ody! Erre nem reagálok. Sokat utaztunk, nem hisztiztünk. Majd lesznek csatik ne aggódjatok. Na jó fórumozást, a szócsatákat már kinőttem. Bambit

• Lambda Ivó!

Ostor Ma kaptam cr-eket. Holnap gèpről majd pakolom. Ahogy nincs tiltva a csoda használat, úgy cèlszigetek sincsenek meghatározva. Úgy gondolom - gondoljuk, hogy utaztunk már eleget arra az egy helyre ahová amúgy nagyon szèpen berendezkedtetek. A helyszín változik. Utazás közben lehet sörözni, lègy a vendègem. Nekem kőbambit, Ostornak amit kèr

• Lambda Ivó!

Üdv! Látunk Ostor! Nem ott vagy ahol mi. Ez benne van a pakliban. Odèbb kerül a játszótèr, ennyi. A tábitok lát minket gondolom. Mozogni kell egy kicsit, ne mindig 1 kordin legyen csati. Kőbambit!

• -UWA- vs. FSN

Tengeri csata közel Kalahári Front városhoz (28.11.2016 22:44:59) gyarmati véderő[-UWA-] innen: Nyergestető vs Scarface[FSN] innen: FONTOS, Sniper[FSN] innen: Luxuria, FONTOS --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-hajó..........................1126(-324) - Törő-hajó.............................0(-324) Lánghajó..............................3(-390) - Lánghajó...............................0(-55) Ágyú Hajó.............................123(-…

• -UWA- vs. FSN

>Tengeri csata közel Stig városhoz >(27.11.2016 20:47:19) >zzzoom[-UWA-] innen: Tündérpor >vs >TopGear[FSN] innen: Stig > >--------------------------------------------------------------------------------------------- >Gőzkos................................200(-0) - Gőzkos................................27(-73) >Törő-hajó.............................250(-0) - ............................................. >Lánghajó..............................15(-21) - ............................................…

• -UWA- vs. FSN

Tengeri csata közel ITATÓ városhoz (22.11.2016 7:38:48) Jorossi[-UWA-] innen: Borfejtő, ITATÓ, Ada-bor vs Isten_ostora[FSN] innen: Kohókén3, simi2[FSN] innen: ITATÓ, Zenta-bor --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-hajó............................225(-33) - Törő-hajó..............................0(-54) Lánghajó...............................0(-44) - Lánghajó...............................0(-92) ..........................................…

• -UWA- vs. FSN

Rendben Rooney, majd figyelek a kedvedért A saját cr-eimnél lazán meg is oldom, na de amit kapok? Írok ez-ügyben.. Csata a(z) Battlefield városért (25.11.2016 7:00:21) Ridgeback[FSN] innen: Seguro, Ramon, Skandar, Pégaszosz, Lara[FSN] innen: Ramon, Seguro, Pégaszosz vs Gravedigga[-UWA-] innen: Notorius, Afelyas[-UWA-] innen: -UWA- vicc, Parádsasvár --------------------------------------------------------------------------------------------- Kén Karabélyos......................584(-119) - Kén Kar…

• -UWA- vs. FSN

Tengeri csata közel Battlefield városhoz (23.11.2016 9:55:31) Vanguard[-UWA-] innen: Hádész, Héliosz, Shadow[-UWA-] innen: Atmos 2, zzzoom[-UWA-] innen: Battlefield, Héliosz, Thanatosz, Gravedigga[-UWA-] innen: Battlefield, Wrestling VI, Notorius, GYÉMÁNTOSOK, Héliosz, Kharübdisz, Tywin Lannister[-UWA-] innen: Wrestling II, Wrestling X vs krecher[FSN] innen: Maat, Anat, Palesz[FSN] innen: Polisz, Kharübdisz, Mojo, Isten_ostora[FSN] innen: Kohókén3, Jeanne DArc k, Kharübdisz, Szoto[FSN] innen: Sa…

• -UWA- vs. FSN

Ide jöhetnek majd a cr-ek

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

Afelyas - - [Alpha archívum]

Üdv! Elmèletileg mindenkire vonatkozik a fórum szabályzat. Emlèkszem tisztán, anno a MOD is rendelt italt a kocsmában. Lord! Fizezetek neked egy szabadon választható italt! Gondolom csak megszomjaztál ha már kèt alkalommal sem jött össze a rendelès. Nekem kőbambit. Lordnak amit kèr. U.i.: először mutass követendő pèldát. Aztán próbálj következetesen ítèlkezni ès betartatni a szabályokat. Nèpszerűbb leszel, persze nem sokat èrsz el vele.

• Multi

Afelyas - - Játék

Tiszteletteljes Üdvözletem! A tèma nagyszerű. Az előzmènyeket kb. vagy hajszál pontosan (ugye ki ki a maga módján) ismerjük. A kèrdèsek ès a kèrelmek is egyèrtelműek. Persze, ahogyan èn ismerem őket. A válaszok azonban, a szabályzat bizonyos pontjaihoz hasonlóan fèlreèrthetőek, hiányosak ès itt ott amott finoman fogalmazva megmosolyogtatóak. Persze egèszen addig amíg valakit meg nem fosztanak egy èvre a játèkától. Aztán már nem trèfás Remèlem pont engem nem akar majd felvilágosítani a magyar szö…

• Lambda Ivó!

Estèt! Csapos, 1 kőbányait ès egy szilva páleszt kèrek szèpen. Az időpont meg van. Egyet alszunk, aztán holnap este 18 órától csatizgatunk. Kaptam választ èn is a team-től. A tèma ismeretes, persze szabályellenes itt kibeszèlni. Nem kellett sokat várnom, ez igaz. Ám csalódásom nem öntöm szavakba. -2 aktív játèkos Mèg egy pálinkát kèrek! Az -UWA- ès FSN valamennyi betèrője a vendègem ezen a hètvègèn!

• Időpont - Kezdès

Tiszteletteljes Üdvözletem! A kezdès időpontja: 2016. 11. 19. (Szombat) 18 óra. Az eddig ismertetett feltètelek, továbbá a zárás időpontja változatlanok. Mindkèt szövetsèg valamennyi játèkosának èlvezetes, izgalmakkal teli hadakozást ès tartalmas kikapcsolódást kívánok! Játèkostársi üdvözlettel: Afelyas -UWA- vezető

• Lambda Ivó!

Üdv! A két szövetség vezetősége közösen találta ki, hogy így legyen. Erről ennyit. Jó játékot Blume. 1 kőbambit!

• Lambda Ivó!

Üdv! Pontosan. Bár 1 èv tiltással súlytani egy ilyen szabálytalanságot szerintem hatalmas túlzás. Remèlem már kèrvènyeztèk az enyhítèseket, továbbá belátóak lesznek a felügyelők. Nagyon kevès a játèkos már így is. Egy kőbambit! Scarface! Kèrlek a játèkban írd meg, hogy mikor kezdhetünk. Alkalmazkodunk

• Lambda Ivó!

[font='[size=12]Estèt! Kedves Blume! Ne haragudj, de itt lezártnak tekintem az eszmecserènket. Tisztelt Rooney! Scarfaceel már tartjuk a kapcsolatot. Senki nem hozta fórumra ezt a kellemetlensèget, mert nem gondoltuk idevalónak. Van itt elèg tèma. A hadgyakorlatot a kèt szövetsèg közösen szervezi. Minden amit idemásoltál a diplomáciából az közös gondolat. Ha rèszt kívánsz benne venni, akkor rèszt veszel majd benne, ha nem akkor nem, Te döntèsed. Persze fel kell rá hívnom a figyelmed, hogy ez egy…

• Kèsès

Tiszteletteljes Üdvözletem! Nem várt problèmák miatt a hadgyakorlatunkat halasztani vagyunk kènytelenek. Remènyeink szerint legfeljebb pár napos lesz a csúszás, tehát a topic nyitva marad. Afelyas -UWA- vezető