Search Results

Search results 1-20 of 356.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Épületek fejlesztése

KGigi - - [Elvetett Javaslatok]

Az is egy megoldás lenne, ha nem nyersanyagonként külön kapacitás lenne, hanem szintenként 5 * 8000 = 40000 nyersanyaggal emelkedne a raktár kapacitása, a depó pedig ennek a négyszeresével. Meg lehetne ezt csinálni csak a depóval is, ha már úgyis minden csak oda van öntve a földre.

• pakolási érték

KGigi - - [Elvetett Javaslatok]

Szerintem az egész funkció elhibázott ezzel a legördülő menüvel, a régi szkriptes megoldás sokkal jobb volt. Lassú kapcsolaton pedig nagyon idegesítő, hogy nem kerekít, mert rendszeresen előfordul, hogy véletlenül túlnyomom. Az eredeti és a módosított formában is támogatom a javaslatot. Vagy ha valakinek a mostani szimpatikus, akkor legalább lehessen beállítani. Egy ilyen funkció implementációs igénye órákban mérhető. Nálam az értékek beírása (és egyébként előtte egy kattintás, amennyivel a gomb…

• Ez a pár százalék nem hiszem, hogy megszüntetné az ambróziás funkció létjogosultságát. Viszont úgy tartanám fairnek, ha minden jövőhöz társulna valamilyen ilyen hatás. A hadügy és a hajózás jövője csökkentse a katonák, illetve a hajók képzési idejét. Az építési idő csökkentése szerintem inkább a gazdaság jövőjéhez passzol, a tudomány jövője növelhetné például a kereskedelmi hajók sebességét, vagy csökkenthetné a kísérletek költségét. És ha már itt tartunk, a gazdaság jövője igazán megadhatná azt…

• Városnézet

KGigi - - [Elvetett javaslatok]

Ez tüneti kezelés, inkább a kódot kellene rendbe rakni. Annak idején az elcsúszó ablakokat is úgy oldották meg, hogy ha elcsúszott, akkor egy JavaScript visszatette a jó helyre... Kalózkodásnál is néha balliszták jelennek meg és lefagy a kép.

• Pár hozzászólással ezelőtt írtam. A 11-es helytartó jelenleg pont a maximális tárolókapacitást igényli, azaz teljesen felhúzott depót és négy teljesen felhúzott raktárat. Vagy duplázol ambróziával, és akkor még annyi sem kéne hozzá, mint a 10-eshez. Nyilván pont ezért van ez így kitalálva. Éppen ezért ez a javaslat tulajdonképpen ambróziás funkciót váltana ki.

• Depóval és két raktárral simán hozható a 10-es helytartó.

• Én csak annyit mondok, hogy a maximális elérhető raktárkapacitás nem véletlenül ennyi, és ezt nem kellene felborítani.

• Nem támogatom, nincs átgondolva. 1 depó + 4 raktár pont a 11-es szintű helytartóhoz szükséges kapacitást ad, míg ez a változás ezt felborítaná.

• Igen, kérjük vissza a régit. Ugyanakkor maradjon a nagyító is, mobiltelefonon ugyanis nincs mit a szöveg fölé vinni

• @Kislevi Te most proxy-zásról beszélsz? Akkor azt mondd Zárójel: a proxy a szabályzat szerint tilos. @arez Köszönöm a választ! Akkor nyitok egy jegyet.

• Quote: “Mi történik, ha hónapok óta játszom, és ennek hatására most úgy döntök, hogy nyitok erről egy jegyet? Az alapján, hogy a szabályok (illetve az értelmezésük) nem ismerete nem mentesít a betartásuk alól, a jegy nyitásával tiltatom magam.” Mielőtt zárásra kerülne, erre válaszolna valaki? Köszönöm!

• Csak én játszom, viszont ADSL kapcsolatom van, így fix időközönként új IP-t kapok, de nem minden kapcsolódáskor. Erre azt is rá lehet fogni, hogy dinamikus IP, meg azt is, hogy nem. Erre írtam az előbb, hogy ha ez annak számít, akkor a játékosok elég nagy része nyithatna jegyet. Zárójel: szerintem ezzel teljesen rossz helyen vagyunk. Nem lehetne leválasztani ezeket a hozzászólásokat egy külön témába?

• Úgy látszik, akkor ez meg lett valósítva abban a durván egy évben, amíg nem játszottam. Ennek örülök, komolyan sokkal nagyobb biztonságban érzem magam. Viszont az előzőeket olvasva felmerült bennem egy kérdés, ha már ennyi GO összegyűlt itt Azt írjátok, hogy nem hogy a dinamikus IP, de még a router is jelentésköteles, vagy legalábbis ajánlott jelenteni. Magyarországon szerintem az emberek kétharmadára, de inkább még nagyobb részére teljesül legalább az egyik. Akkor biztos ami biztos, mindenki ny…

• Ennek én sem látom értelmét, viszont eszembe jutott róla egy hasznos dolog. Más GF játékokban, pl. Ogame-ben a játékos figyelmeztetést kap, ha olyan játékossal kerülne kapcsolatba, akivel ütközik az IP-je. Ez egy nagyon hasznos funkció, jelentősen csökkenti a nem szándékos multik számát.

• Itt lehet jelenteni az új verzió hibáit. Értelemszerűen angolul.

• HTML kódok vol. 02

KGigi - - Játék

Ha nincs meg az adott betűtípus a gépen, akkor az alapértelmezettet látja helyette.

• Igen, bombázók ellen kell már egy dárdás is, ami nem áll be első körben. De a játéknak ebben a fázisában ez még nem veszély

• Annyit tennék hozzá, hogy nem érdemes szétszórni a seregedet, azzal csak segítesz magadat bedarálni. Viszont fontos, hogy minden városban legyen legalább egy hajó, hogy blokkot kelljen küldeni, ha szigeten kívülről akarnak fosztani (praktikusan lapátkerekes gyorshajó, ha majd lesz, mert az nem hal meg, ha mégis küldenek, lsd. csatamotor), és minden városban legyen egy parittyás. Utóbbi pedig azért jó, mert ha van hátsó soros egység a városodban, akkor a teljes faladat le kell rombolnia a támadón…

• Feltelepült valamilyen reklám program vagy eszköztár. Az ikához semmi köze.

• Épület szépülés

KGigi - - [Javaslatok és Ötletek]

Mintha lett volna már egy ilyen javaslat, de lehet, hogy keverem az angol fórummal. Mindegy, most is támogatom. A szervert egyáltalán nem terheli, annak tök mindegy, hogy egy képet töltenek le nagyon sokszor, vagy ötvenet kevesebbszer. Ezzel egyedül a grafikusoknak van munkája. De nem csak itt van fejleszteni való. A készítők valahogy megálltak a játékosok fejlődésének lekövetésében. A városháza szigetnézetben 18, városnézetben a háttér pedig 24-es szintig változik, amit már a középmezőny is rég…