Search Results

Search results 1-20 of 158.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Az új fórum nemzetközileg érint minden ika közösséget. Más nyelven sem elérhető jelenleg, február 14-én lesz csak. A jelenlegi fórumról velünk jön a faq és egy-két leírás, szabályok. Ami az avatart illeti, a WBB5 fórum támogatja, sőt, elviekben a siget is. Az, hogy ennek a fórumnak konkrétan mik lesznek a beállításai, nekünk is a jövő zenéje.

• Általános Italszövetkezet

HindaVichi - - Kocsma

Lecsó és tej egyszerre? Legyen mandulatej kávéval, és elfogadom. :)) A lecsó is jöhet egy kis rizzsel. :)

HindaVichi - - Kocsma

A sógornőm szerint minden kaja jó, ha mindenből kicsit eszünk, és nem többet, mint amennyi megterheli a gyomrunkat. Ezt tanította neki a kínai nagypapa. Amúgy tengerparton nőtt fel, így a halat és a tengeri herkentyűket sokkal jobban szereti a húsnál. Otthon az volt a természetes. Tudhat valamit, mert kicsi és karcsú, holott nem fogyózik soha. Igazából nem tudom, mi kamu és mi nem, ma már minden szennyezett. Sok lazacot nem eszünk, de azért előfordul. Sushiba nagyon finom. Mandulatej ma már szin…

HindaVichi - - Kocsma

Én sem vagyok vega. Bár a laktózérzékenység miatt kiesnek a tejtermékek. Ezeket növényi helyettesítőkkel pótolom. Mandulatej, szójatejföl, stb. A sörélesztőpehelyből remek sajtszószt lehet csinálni. Elég gyakran csinálok valami nem húsból készült kaját. Ma falafelt és karfiolfasírtot. Fokhagymás szójajoghurtos mártogatóssal. A sógornőm kínai. Így aztán mivel ma együtt főztünk, a köret zöldséges pirított rizstészta volt. A halat én is szeretem, a lányom meg rajong érte. Én azt már nem nézem, mi m…

HindaVichi - - Kocsma

Köszönöm Opi! Nem vagyok gyakorlott kocsmajáró. Inni könnyen elfelejtek. De most maradok a sörnél. Jöhet még egy, lecsúszik. A teát is fizetem cserében:)) Gurat, a vegán kaják jók. Sokszor főzök én is vegánul. A Monopoly is jó. Régen (vagy 10 éve) vezettem egy játékfórumot. Azon a kommenttel lehetett dobókockát is eldobni, és a komment alján láttuk, hányat dobtunk. Sajnos már megszűnt. :(

HindaVichi - - Kocsma

Gurat, a lencsés fasírt finom. Én is szoktam csinálni. Vegán cucc, bár vegán nem vagyok, tőlük tanultam. És így van, a GO/SGO/MOD/SMOD (utóbbi nincs is évek óta, már SGO is csak egy, ja az én vagyok), mindig túlkap, részre hajlik. Mindig a másik részére. Ha lehet, egyszerre két részre is. Nekem unalmas már ez a lemez, de ez az én dolgom. Felesleges beleszólni, ki hinni szeretné, az annak hisz, aki elhitetni szeretné. Hadd higgye, én nyugodtan alszom. Jah az SGO majdnem elfelejtett inni! Sört kér…

• Lesz Vigasz

HindaVichi - - Kocsma

Kedves Achemist! Egyrészt semmilyen játékbeli ügyet nem fogunk veled a fórumon a kocsmában kitárgyalni. Ha problémád van, keress jegyben vagy az IRC-en. Másrészt ha nem érzed az általad említett két kifejezés között a különbséget, akkor nem fogom itt elmagyarázni egy népcsoport neve és a vulgáris kifejezés közötti különbséget. Mellesleg nem vagyok zsidó, de Hanuka decemberben van. Majdnem együtt a mi Karácsonyunkkal. Még picit korai. A harcbéli problémákat a seregeitekkel oldjátok meg, legyetek …

• Agyzsibbasztó

HindaVichi - - Kocsma

Ez egy örök csont Ikán. Ki kivel fogott össze... Tudom,tudom, tudom... Senki senkivel. Véletlenek pedig vannak. Fatálisak is, ismétlődők is, csodával határosak is. Ikán minden lehetséges. Ahogy Evelyne mondta, majd kiderül úgyis! Evelyne, köszike, én is kérek egy kávét! Legyen jeges vanília fagyival! És jöhet egy búzasör is. :)

• Agyzsibbasztó

HindaVichi - - Kocsma

Szerintem ez egy kocsma, de nem késdobáló. Próbáljuk meg kulturált hangnemben egymással. Ha már hangoztatjuk, hogy ez egy játék. Tényleg az. A VIP szövetség vezetése kiváló, a --- szövié meg szintén. Utóbbit látom is, úgyhogy ez biztos. Én meg kiszállnék a vitatkozók táplálékláncából és inkább innék. Kérek egy Tequila goldot naranccsal fahéjjal, és jöhet hozzá egy hideg búzasör.

• HindaVichi szabadságon

HindaVichi - - Szabadságok

Sziasztok! 2018. 08.10-08.14-ig, péntektől jövő keddig nem leszek elérhető. Távollétemben keressétek bátran az szerverek GO-it vagy szükség esetén az Adminokat!

• Bor delfin

HindaVichi - - Kocsma

Kérdezd Mydrát. Ahogy nézem, nem csak készülődnek. Mydra előtt fellobbant a vörös kendő, úgyhogy én csak annyit mertem mondani neki, áldásom rád. Búzasört kérnék citromkarikával, jegesen!

• HindaVichi szabadságon

Sziasztok 2018. 07. 12 - től 07. 15-ig, tehát csütörtöktől vasárnapig nem leszek elérhető. Távollétem alatt bátran keressétek a szerverek operátorait.

• Agyzsibbasztó

HindaVichi - - Kocsma

Nahát! miket olvasok! Kémkedett az LND-nek Darum? Biztos, hogy nem. Tudnom kellene róla. Persze már azt is olvastam, hogy én kémkedek a VIP-nek. Szóval itt bármi előferdülhet. Nem unalmas még ez a kém fesztivál? Mindenki gyanús mindenkinek. Egy esti búzasört kérnék a melegre való tekintettel!

• A végeredmény: ELF+N+LOST: 1168643,3 23372,86/fő EW+LOC+Nod: 1419718 12563,87/fő Gratulálunk!

• Szép napot! Azt az eredményt valóban Carrot, ELF tag számolta ki, és köszönjük, hogy mindenki elfogadta. Igyekeztünk pontosak lenni. Ám azt is leírtuk, hogy ez nem végeredmény. Azóta szép csaták mentek mindkét oldalról. Még fent sincs minden, ahogy nézem. A végeredményt is ki fogjuk számolni, nyilván nem változtat az EW+LOC+Nod győzelmen. Ehhez én is gratulálok! De a LOC, EW és ELF szövetség még harcoló tagjai iránti tiszteletből a valódi végeredményt azért várjuk meg! A háború tudtommal még fol…

• Szép napot! Az N szövetség részéről nem tudok nyilatkozni. Az ELF részéről, leírom itt is, ahogy leírtam már a játékban is az EW-nek. Mi itt vagyunk, ha az összes ellenfél számára kevesen is.:) Én is azt gondolom, a háborúnak lassan (vagy máris) vége. Ahogy ígértem, az utolsó csatában mi ott leszünk. Ettől függetlenül gratulálok minden résztvevőnek, ellenfeleinknek különösen! Vis Major

• Bor delfin

HindaVichi - - Kocsma

A végtelenített Catan partinak is megvan a varázsa. Úgy látom, pont én jövök. Akkor lépek is. Én is úgy látom, hogy a meleg megártott a szervernek. Nagy lett a csönd. Kérek egy mojitót!

• HindaVichi szabadságon

2018. 05.28. hétfőtől 05.30. szerdáig nem leszek elérhető. Távollétemben keressétek bizalommal a szerverek goit, vagy Dettyt.

• Bor delfin

HindaVichi - - Kocsma

Jó akkor dobok, én is lépek, veszek nyersanyagot, és építek egy utat. Nem tudlak legyőzni, mert ez egy végtelen Catan parti, ahogy nézem. Viszem az italt, legyen mondjuk búzasör. :)

• Kedves Mindenki! Az Úrnak 2018. évében bodzavirágzáskor (azaz ma) a Koboldok (ELF) szövetség vezetőjeként és matrónájaként az alábbi bejelentést teszem. Bár jól tudjuk, hogy nem vagyunk nagy segítség, vagy főként nagyon pici, de piciségünk a Névtelenek (N) szövetség mellett belép a háborúba, és minden segítséget, amelyet adni tudunk, felajánl nekik. Okaink: - Tagjaink be vannak oltva a szerveruniós elképzelések ellen, melyeknek egy szövetség a célpontja. - A Névtelen voltak az egyetlenek, akik a…