Search Results

Search results 1-20 of 176.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Erre mit mondhatnék? A vezetőség dolga,hogy megítélje mi jó a szövinek és mi nem. Ha az a jó,hogy olyan tagokkal vannak tele,akik nem igazán tesznek a csapatért,akkor az. Valószínű ezek a tagok máshogy járulnak hozzá a vezetőség szövetség irányába támasztott elképzelésének. Én,mikor még vezető voltam egy bizonyos türelmi idő után,hacsak nem volt nyomós ok, kiszűrtem ezeket a tagokat,és csak azok maradtak,akik valamilyen formában segítették a szövetséget. De én én vagyok,mások máshogy csinálják. …

• Hát,nem igazán értelek,de ha az a kérdés,hogy mi a véleményünk a kevésbé aktív szövetségekről, akkor nekem az,hogy a szerverek haldokolnak. Ha már ez így szóba került, szerintetek azon kívül, hogy a játékfejlesztők elhanyagolták a játékot/ rossz irányba fejlesztették,mi állhat még a szerverek kihalása mögött? Szerintem jóval nagyobb játékosszám lehetne,hisz megvan hozzá az az embertömeg,még ebben a kis országban is,akiket inkább az ilyesfajta játékok vonzanak,mint az mmorpg-k,vagy mások. Ha a sz…

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Nincs téma...de még a csaták is ritkulnak Sört

• Szerver elején szerintem a nagy többség a csomagokat bontogatja. Hogy ennek mennyi értelme van az a felhasználásától függ. Múlhat ezen egy csata és ezért bontja...(szerintem a szerver elején nincs nagyon még értelme,bár ha egy fontos csata,miért ne?) Mások ledózerolása miatt is bonthatja. Ebben az esetben szerintem is teljesen felesleges,és inkább vicces. Vagy barbározás miatt. Ez akkor lehet jó,ha ügyesen tudja a barbárok ellen használni ezeket. És vannak olyanok is,mint pl én,akiket ez egyálta…

• Szerintem nem lennénk elnyomva. Gondolom a nemzetközi szerverösszevonás nem úgy nézne ki,hogy betolják mellénk mondjuk a németeket és csak őket. Hanem minden nemzet hasonló korú szerverét egybe. Nyilván van,ahol még viszonylag sokan játszanak,de olyan nemzet is,ahol sokkal kevesebben mint nálunk. Illetve a nagyobb nemzeteknél ott vannak a belső konfliktusok is. Ha összefogunk,kétlem,hogy teljesen eltudnának lehetetleníteni(nem hiszem egyébként,hogy akarnának is). És a játék valóban kezd elmenni …

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Annyira szép az a koló gomb,hogy a vipnél már rutin azt nyomogatni Sört

• Hát nem tudom,én valahogy úgy vagyok vele,hogyha kivonul x 10 ember a frontra,majd lényegében csak aranyat égetnek,meg mellé kapnak egy jókora pofont,akkor az nem egy nagy győzelem hm...pár fokozattal érdekesebb lenne úgy a játék,ha nem csak sima szerverösszevonás enne,hanem nemzetközi . És,lássuk be,játékosszámokat nézve sehol sem rózsás a helyzet és így igazságos is lehetne.

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Uhum,fogalmam sincs milyen néven és hol voltál,hogy ismerhetsz,bár ez enyhe képmutatás,ha még ezt sem tudod felvállalni így hosszú idő után,akkor milyen alapon szólsz be Pocaknak? Sört

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Uhhh...mintha neked annyira lett volna alkalmad megismerni Szerintem aki akart az utánam tudott járni,biztos van rengeteg pletyka amit sokan még nem hallottak,meg rengeteg olyan is amit már igen. Továbbra is tartom,hogy nem ismerjük egymást Nemoka, de ha szeretnél ott a pm lehetősége a játékban,írhatsz bátran. Persze ha szokás szerint csak be akarsz szólni,akkor kímélj meg,annyi időm nincs,hogy minden ellenem irányuló rosszindulatot kiértékeljek és megválaszoljak minden kedves üzenetet,mert akko…

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Hát igen,ki hogy. Én a játékban kiélem minden szórakozásomat,ide csak kellemes társalgás reményében járok(? hogy minek,ne is kérdezd),aztán legfeljebb addig bosszankodom amíg meg nem látom a neved, onnantól meg teljesen felesleges lenne bosszankodnom Sört

• A százalékok nem mindig mérvadók,inkább helyzetfüggő mikor mi számít. Pl.: Egy adott szövetség nagy volumenű akciót szervez egy másik szövetség ellen. A másik szövetség a kitérést választja,nem áll bele,viszont egy-két tag ottmarad feltartani,míg eliszkolnak a többiek. Illetve hogy egy kis veszteséget okozzanak a másiknak. Ilyenkor,legalábbis az én véleményem szerint a másik csapat mondhatja magát nyertesnek,ha a százalékok feléjük billennek,hisz teljes mértékben elérték a céljukat. Viszont ha a…

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Naiv emberként minden nap abban bízva lépek fel ide a fórumra,hogy talán ma valami értelmes is idekerül. Aztán jössz te... Sört,mert megjött a februári adag

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Még a felmosóvíz is jobb, mint a te agymenéseidet olvasgatni ööööö....maradok még mindig ugyanannál

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Uhumm,de kocsmázni mindig van idő Szóval nem a támadások miatt vakoltál,hanem a vendégek miatt akik miatt nem tudtál figyelni a beérkező támadásokra... Minden világos. Asszem felmosóvizet kérnék

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Aham,hát nem tudom ki jár ide mindig miután bevakol/lefosztják/beverik Sztem a sör már elfogyott,így most csak vizet

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Szegény ici-pici Nemokát hagyjuk a sarkában sírdogálni,sztem nem is érdemel többet Szokásosat

• Rajtaütés

Aquaman - - Játék

érdekes ötlet,támogatom

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Hmm...érdekesen hangzik,bár én ink a kerttervezésről,biogazdálkodásról olvasgatok mostanában,egész érdekes Mint mondtam korlátozott hozzáférésű a félisteni mivoltom,így az egyszerű halandóknak nem mutogatnám a testem sört

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Hát,mondtam én egy szóval is,hogy csak nagy közönséget jó szórakoztatni? Én szívesen szórakoztatom pl Sajtit,aki csak az ajtóból figyel,de meghívom egy italra No,azért nem mindenkinek van engedélyezve ám,hogy láthassa félisteni mivoltomat Sört

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Gondoltam ha Nemoka itt csinálja a showt,akkor nem zavarok sokat ha én is szórakoztatom kicsit a közönséget . Nekem azt mondták szfre van nagyobb szüksége a csapatnak és mivel én mindkét terepen otthonosan és kétségtelenül fantasztikusan mozgok,így hát behódoltam az igényeknek Sört