Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Milyen zenét hallgatsz éppen?

Sipka - - Dumaláda

youtube.com/watch?v=iAY8QPDe-_4

• Szurkolói zóna - VB 2018

Sipka - - Versenyek

Szívből gratulálok mindenkinek, s még egyszer elnézést a késésért Szuperek voltatok!

• 'Foci-VB' 2018 - tippverseny

Sipka - - Versenyek

Kedves Tippelők és Fórumozók! Hosszas halogatásaim ellenére végül csak meglett a végeredmény, és ezúton kérem sokadszor is elnézésetek ezért a jelentős elmaradásért. A játékban majdnem 30an részt vettetek, nagyon jó tippekkel, lelkesen, a nagy többség a kiírásokat is remekül követte. Sajnos azon örömünk, hogy ilyen sokan beszálltatok a játékba, a végén, ilyenkor nem kis báant, hiszen nincs kapacitásunk mindenkit megjutalmazni Annyit tudunk megtenni, finanszírozni, hogy minden forduló első és 2. …

• Milyen zenét hallgatsz éppen?

Sipka - - Dumaláda

nyugodj békében youtube.com/watch?v=KtBbyglq37E

• Kedves Játékosok ! 2018.07.15. 00:00 és 2018.07.16. 23:59 között 30%-os kedvezménnyel élvezhetitek a következő kedvezményeket: - Prémium account - Megnövelt arany receptek Használjátok ki. Kellemes időtöltést, örömteli játékot kívánunk! Ikariam.hu Csapat

Sipka - - Versenyek

s itt a vége, már csak ez a két mérkőzés (két tipp) van hátra a harmadik fordulóból: Bronzmérkőzés: Július 14. 16:00 Belgium - Anglia Döntő: Július 15. 17:00 Franciaország - Horvátország Továbbra is 5 pontot ér a pontos eredmény, 2 pontot a végkimenetel helyes megtippelése. Még, hogy legen egy icipici plusz is hozzá: Aki mind a kettő végkimenetelét eltalálja (vagyis az első négy csapat sorrendjét ezzel egyértelműen) , az kap még 1 pluszpontot is (így 5 jár érte, nem 4, vagyis annyit ér, mintha e…

Sipka - - Versenyek

csak a baj van a nevemmel, tudom igen, beérkeztek, jöhetnek is szépen, tessetek tippelgetni, minden megy tovább, és igen a végén lesz, amikor átlátjuk hány nyertes és miképp is oszlik el. Minden pontot dokumentlunk, minden email megvan hajrá mindenkinek és jó szurkolást

Sipka - - Versenyek

Folytassuk a harmadik (utolsó) fordulót Jöjjenek az elődöntők: Július 10. 20:00 Franciaország - Belgium Július 11. 20:00 Horvátország - Anglia Továbbra is a meccsek kezdetéig lehet tippelni (vagyis este 8-ig) az adott mérkőzésre, és továbbra is 2 pontot ér a végkimenetel helyes megtippelése, 5-öt a pontos eredmény. Örömteli játékot, jó szurkolást mindenkinek.

• Agyzsibbasztó

Sipka - - Kocsma

szerintem Dex viccelt persze, lehet, hogy más is..és hallottam másoktól is, hogy hú már azóta hát sajnos én (midnen szempontból ifjabb vagyok, dex után érkeztem csak)... de a megszállást tartsuk meg és volt kérdés, honnan tudjuk, meg lehet-e nézni másik accountot..egyszerűen megnéztük a legrégebbi még meglévő accountunk profilját, pl az enyém: Uralkodó ettől:: 08.10.2008 14:03:09 A sört köszönöm, kérek még egyet estére, Babának egy hubit vagy amit épp szeretne, és mindenkinek egy kört, amit épp …

• Quote from Sipka: “Kedves Fórumozók! A 2018-as labdarúgó-világbajnokság alkalmából egy újabb játékra invitálunk Benneteket: 'Foci-VB' 2018 - tippverseny Jó szurkolást, eredményes tippelést kívánunk mindenkinek! ” Utolsó fordulójához ért a játék - minden fordulónak külön nyertese van, egyáltalán nem késő bekapcsolódnotok, gyertek A jelenlegi forduló leírása itt található: 'Foci-VB' 2018 - tippverseny, 3. forduló Jó szurkolást, örömteli játékot kívánunk mindenkinek.

Sipka - - Versenyek

Az utolsó forduló is eljött, node ez a java a VBnek:) Van vmi gond,a miért elmaradtatok a tippeléssel oly sokan? szóljatok. és gyertek tippeljetek.. érdeklődöknek azt még leírom, az első fordulóban majd 30an vettetek részt... jó szurkolást és szép gólokat

Sipka - - Versenyek

Harmadik fordulónkhoz értünk - ebbe már minden hátralévő meccs és tipp beletartozik. A második fordulóra nagyon kevesen tippeltetek, a hűséges tippelők örömére - így most ez a forduló kicsit máshogy zajlik, összevontuk, és így még a meccsek felének résztvevő országai "ismeretlenek"..de folyamatosan írok ide ahogy jönnek az elődöntők, a bronzmérkőzés és a döntő. Tippelni folyamatosan lehet, nem kell megvárni a kiírást, aki követi a meccseket, úgyis tudja kik játszanak..ez csak egy kis "segítség".…

• Agyzsibbasztó

Sipka - - Kocsma

ez pedig egy másik kérdésre (de jár hozzá ser így is, tehát inkább duplán igyunk:) ) igen, sok kellemetlen játékos van, a kellemetlenséget viszont a szabályzat nem tiltja, így bármennyire egyetért a Team ebben (is) Veletek, nem tiltható..ennek ellenére természetesen nem szabad kijönni a sodrotokból, ezt mindannyiunkkal játékban is, csapattagként is megpróbálják kijátszani, nem szabad, nem is érdemes lesüllyedni a szintjükre, tudjátok. A farmolás és más megoldások általában segítenek (tudom, csak…

• Agyzsibbasztó

Sipka - - Kocsma

szép napot és mindenkinek egy kört, amit kér nincs itt csend és unalom, próbálkozik a nép mókás még mindig, hiába kaptam a sértő megjegyzéseket, vhogy játékban a nagyotmondás nem elég s szándékosan nem reagáltam jópár dologra, ami szomorú, hogy egyáltalán felmerül "harcosokban" vagy hogy ez a harc néhánynak. node nem is baj. így lehet farmolni top5öket egy dárdással vagy többel topszövetségvezetőket, és top2 elvérzik bátran az ember városában.. addig jó sokunknak, amíg a stratégia helyét a fejje…

• Lara kuckója

Sipka - - Sig Műhelyek

Köszöntem szépen Ide is teszem, hogy megmaradjon az utókornak is BKjnUtD.png (de mi az az sxpka :DDD a sapkát meg pláne meg ne halljam:D - node viccet félretéve, még mindig cukker aza vérnyúl =) )

• Szesen's Box

Sipka - - Sig Műhelyek

jajj, nagyon szépen köszönöm, szuperjók és köszönöm hogy a másodiknál lemondtál kicsit a színfüggésedről bár lehetne szegény vérnyúl is szürkébb benne de így is megvan a hangulata, ha ördögibb is Köszönöm szépen, mindet fogom hordani, szuperek vagytok köszi =)

Sipka - - Versenyek

A játék folytatódik, várjuk a tippeket tovább (újra indul a számolás, előző forduló nyerteseit meg fogjuk hamarosan nevezni - ez most egy újabb forduló, újabb verseny). Második fordulónk (és persze a későbbiek is már) a kieséses szakaszé - most jöjjenek a Nyolcaddöntők. Minden meccsre a verseny kezdetéig lehet tippelni. Ha egy perccel is később, már érvénytelen. Vagyis: Június 30. 16 óráig lehet még a gólkirályra, a VB győztes országára, a végső 8. helyezett csapatra, illetve az első meccsre, va…

Sipka - - Versenyek

Sziasztok! Az első kör lezárult, de el ne felejtsétek még a győztes országra, a 8. országra és a gólkirályra vonatkozó tippeitek leadni ma - de legkésőbb holnap 16óráig). S közben kezdődik az új kör, az új forduló. Ameccsek kezdetéig fogadjuk el az új tippeket (vagyis például a Franciaország-Argentína meccsre /is/ holnap 16óráig adhatjátok le.) Továbbra is várunk szeretettel mindenkit a játékba (s természetesen nem felejtjük el az előző forduló nyerteseit sem kihirdetni, és esetleg vmi apróságga…

• Szesen's Box

Sipka - - Sig Műhelyek

Kedves Szesen! Szeretnélek Téged és Larát megkérni (persze minden kedves művészt örömmel kérném, de jelenleg Rátok számítunk, minden körülmények között), hogy a vérnyulammal csináljon nekem siget.. az avatarom megtartanám, és vele kéne a sig is, (lehet persze kompatibilisebb a mostani háttérrel)..azt tesztek rá, amit gondoltok, ahogy ismertek, amit jólesik. sipka szerepeljen, és a supporter..vagy minimum utóbbi..szeretem ha nem rikító, ha 'jelentéktelen', ha intelligens, ha szép, de jól tudjátok…

• Lara kuckója

Sipka - - Sig Műhelyek

Kedves Lara! Szeretnélek Téged és Szesent megkérni (persze minden kedves művészt örömmel kérném, de jelenleg Rátok számítunk, minden körülmények között), hogy a vérnyulammal csináljon nekem siget.. az avatarom megtartanám, és vele kéne a sig is, (lehet persze kompatibilisebb a mostani háttérrel)..azt tesztek rá, amit gondoltok, ahogy ismertek, amit jólesik. sipka szerepeljen, és a supporter..vagy minimum utóbbi..szeretem ha nem rikító, ha 'jelentéktelen', ha intelligens, ha szép, de jól tudjátok…