Search Results

Search results 1-20 of 25.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Agyzsibbasztó

Magicyan - - Kocsma

Jaj én nem tudom mi történt, én is azért kérdeztem, mert tudni szeretném. Egy újabb koktélt kérnék! :D

• Agyzsibbasztó

Magicyan - - Kocsma

Na nézzenek oda, rossz a pofon másik oldalán lenni nemde? Na sebaj, a szájkarate mindig ott lesz neked is meg nekem is ha valami nem úgy megy És nem kell itt varázsigéket mormolni, gerincem mindig is volt és lesz is, max a tartás benne néha meggörbül! Nem ugyan az... Valami lightos koktélt kérnék!

• Agyzsibbasztó

Magicyan - - Kocsma

Mi a baj Grizzly? Sört kérnék!

• Agyzsibbasztó

Magicyan - - Kocsma

Hát háborúzni nem, de az aranyfosztás még mindig menő úgy hallottam De az Elveszettek szekere is kezd beindulni Egy laza kólát kérnék!

• Agyzsibbasztó

Magicyan - - Kocsma

Hát annyian lettek, annyi szövetségessel, hogy jelenleg 3v1 a szöviket tekintve az állás! Bráfó gyerekek bráfó így ennek sok értelme van! Valami erőset, mert az idegrendszerem ezt már nem bírja...

• Agyzsibbasztó

Magicyan - - Kocsma

Na mi a helyzet kocsma népe? Már azt sem kell kibeszélni, hogy ördögi medvék is járnak köztünk? Keményen próbálkoznak az éjszaka leple alatt is a medvebocsok, de van még mit tanulni. Csata a(z) Eichenwalde városért (29.08.2018 3:40:11) atomanti87[Bears] innen: -05- vs Öregszem[PSZK2] innen: Vigyázz koló, Magicyan[PSZK2] innen: Eichenwalde --------------------------------------------------------------------------------------------- ............................................. - Parittyás........…

• Agyzsibbasztó

Magicyan - - Kocsma

Hát én sajna még nem nyaralok, hanem küszködöm a szerón xd Egy épkézláb sereget nem bírok felépíteni, mert vagy 10-15-en figyelnek árgus szemekkel xd Most is szép csata lett az LND-vel de hát a 4v2 az 4v2.... Sört kérnék!

• Agyzsibbasztó

Magicyan - - Kocsma

Úúúúú dejóóóó, kezd itt is elkezdődni a szájkarate!!! Igazi kocsmahangulat megjött, tele van a krimó kalózokkal, bűnözőkkel meg... vámpírokkal is ahogy látom, színes kis brigád ez. Én csak a popcornomat kérem meg egy ilyen 3D-s szemcsit amivel menőzhetek és bámulhatom az eseményeket De hiába minden... úgyis mind Elveszettek vagyunk... Aki érti mi folyik itt annak fizetek egy kört! Illetve Odyt és Havas barátomat is 1-1 körre meghívom, de azért közéjük ülök, hogy baj ne legyen xd

• Agyzsibbasztó

Magicyan - - Kocsma

Az enyém is tiszta véres volt. Elkaptak hajnalban, mit ne mondjak... Azóta is magzatpózban sírok és gyászolom a 210 aranyamat. Csata a(z) Frankfurt városért (09.06.2018 5:48:58) Kiscserkész[-S-] innen: Borközpont vs Magicyan[PSZK2] innen: Frankfurt --------------------------------------------------------------------------------------------- Dárdás.................................10(-0) - ............................................. ---------------------------------------------------------------…

• Agyzsibbasztó

Magicyan - - Kocsma

Nagyon jó kérdés, nekem például 10-15k aranyat is van, hogy 3 perc alatt pakolnak fel és utána huss, hajózok tova. Hogy ez mitől függ, arra nekem sem sikerült rájönni, de csak van itt valami okos úriember vagy leányzó aki majd eligazít és megmondja, hogy merre az arra. Sört!

• Agyzsibbasztó

Magicyan - - Kocsma

Hát azt tapasztaljuk Marqadam, hogy keveset alszol! De a kísérletezés az megy tutira Meglátjuk még, hogy alakul a szerver, de végre kezdenek a kisebb szövik is feltöltődni és fejlődni és kezdenek kirajzolódni az erőviszonyok. Sört ide!

• Agyzsibbasztó

Magicyan - - Kocsma

Minden egységnél meg van szabva, hogy mennyi aranyat képes elhozni. Ha megnézed az egységmenüben, akkor ott lesz a "pillage gold" mellett Sört így eme esti órán!

• Agyzsibbasztó

Magicyan - - Kocsma

Üdv, üdv, heló! Na hát végre kocsma! Majd megnézzük milyen is lesz a szerver, de eddig ez a gyorsított téma eléggé bejövős. Addig is dobjon valaki meg egy monsterrel... kávé már sokszor unalmas

• Furi Muri Kocsma

Magicyan - - Kocsma

Még jó, hogy kiegészítetted Borikám, mert amúgy eléggé félreérhető lett volna tényleg. :'D Hosszú nap volt, jöhet a cider, akarom mondani A SÖR!!!

• Ezúton is itt szeretnék Fikusz írására reflektálni, hogy ne a Háború kiírása legyen tele spammel. Amikor azt írom, hogy a WiC szövetséget komolytalanságuk és gyávaságuk miatt fogjuk ütni, nos abban nem értem mi is a személyeskedés?! Példának okaként ha téged egy személyedben szidnálak lenne személyeskedés, ám ezt nem teszem. Na hát de van ilyen... Nyilván mi mind a PSZK-ban kis galád, élettelen, szabályszegő mocskok vagyunk, mert van arcunk blokkolni egy helyőrségi várost ezáltal megkönnyítve sz…

• Kedves Fikus! Mi nem azt mondtuk, hogy nem tisztességes, hanem azt, hogy ne sértődjetek és ne lepődjetek meg azon, hogy kap az a helyőrségi város egy blokkot. Mindkét fél szakszerűen járt el, ti meg behisztiztetek rajta, hogy nem bírtok a blokkon átjutni. Ez van. Szövetségünk továbbra is teljes erejéből ütni fogja a kedves WiC szövetséget komolytalanságuk és gyávaságuk miatt! Tisztelettel: Magicyan

• Csata a(z) Borpolisz városért (16.02.2018 16:57:50) Magicyan[PSZK] innen: Kristály vs Melvin Purvis[WiC] innen: Borpolisz, Kriszpolisz --------------------------------------------------------------------------------------------- Kén Karabélyos........................119(-0) - Kén Karabélyos.........................0(-70) Kardforgató..........................600(-90) - Kardforgató............................0(-90) Hoplita.............................964(-136) - Hoplita...........................…

• Furi Muri Kocsma

Magicyan - - Kocsma

Hát ez az aktivitás is annak köszönhető, hogy nyílnak havonta az új szerverek... felesleges. Kéne össz-vissz 4 szerver és 3 havonta ha nyitnak egyet az elég is volna. Ám ez nem így van, úgyhogy kár is rágódni rajta, inkább ezt a szerót töltsük meg, mert nem rossz ez, csak tényleg kicsit nagyobb népesség kéne rá Fél 3 van, hmmmm, akkor legyen egy vodkanarancs egye fene... egyszer élünk!

• Csata a(z) Lekhaio városért (16.02.2018 14:06:06) Baltazár[PSZK] innen: Vihar vs Leinad[WiC] innen: Lekhaio --------------------------------------------------------------------------------------------- ............................................. - Íjász.................................0(-100) Kardforgató..........................132(-18) - Kardforgató...........................0(-100) Hoplita..............................165(-15) - Hoplita...............................0(-100) ................…

• Bár nem töltök be semmilyen komolyabb szerepet a PSZK-n belül, de azért na... nem így működik (szerintem) a dolog, hogy ha egyik fél háborút indít a másik fél ellen, akkor azt csak akkor teheti meg ha a másik fél is beleegyezik... Tudtommal ez HÁBORÚ. A Háború lényege, hogy akár Casus Belli módon, akár normális indokkal, de egyik félnek joga van a másik ellen háborút indítania. Most értem, hogy ez csak egy játék, de hozzunk fel rá való életbeli, történelmi példát... megnézhetjük BÁRMELYIK háború…