Search Results

Search results 1-20 of 126.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

-csatakör ideje 5 perc -A nagy részét letudom azzal,hogy harmadolj el mindent és megkapod a pontos választ -Csoda hatásai ugyanazok,illetve az eloszlásuk is ugyanaz,mint a mostanában induló szervereken. A csoda hülési,illetve aktivációs ideje is harmadolva van -Fenntartás 3x annyi,lakosonkénti adó 3x annyi,tudósok bére is 3x annyi -Termelés 3x annyi,igaz ez nyersire és kutatópontra is -Szöviből ki-be lépkedés is harmadannyi idő -Aranyfosztásról: minden szárazföldi egységnek van egy aranyhordó ka…

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Az a nagy gond,hogy lassan 700(!) acc sincs a szerveren. Ezek nagy része multi,inaktív,vagy vakol. Az összevonások előtt egy 700 accos szerver,ahol még ugye nem volt multi se,már kihaltnak számított. Most meg ez a legújabb szerver. Így nyilván kis létszámú szövikkel indultunk. Ami szép és jó volt,dehát egy túlzottan ideális állapot. Ha bárhol tolódik valahova,akkor az egész megborul. Hogy mikor történt a borulás,nem tudom. Talán akkor amikor az lnd vel olvadtunk. Talán utána,hogy a többiekhez ké…

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Mindig jó a hülyeségeidet olvasni Nemo. Miért reagálnék a macis túlszaporodásra? Megmondtam,szépen lassan két tábor fog kialakulni. Legalábbis 2 nagyobb és marad még pár nem túl számottevő szövi. Ez így volt minden előző szerveren is... Én csak gondoltam,mivel war szerver,ezért sokan leszünk majd,visszajönnek a régiek is,és így nem fordulhat elő ez. Csalódtam,és a csalódottságomnak hangot is adtam. Annyian sem kezdtünk a szervert,mint ahányan egy normál szervert szokták kezdeni. Ráadásul most ny…

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Igen,össze-vissza beszéd van Ahogy mondtad 4 játékos ment hozzátok. Hogy ki ment el tőletek az senkit sem érdekelt. És miért is fontos az a 4 játékos? Mert egy még aktív szövetség,egy érdemben létező szövetség 4 legnagyobb játékosáról van szó. Bár még mindig létezik egy S nevezetű szövetség,sok mindennel már nem kell számolni részükről. Másik: tényleg nagyon nem érdekel mit ismertek be a pszk-val és mit nem. Csak egy friss példa: épp 43.53on bohóckodtok és nicsak,pár perccel később megjelent 42:…

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Én sem mennék különösebben bele a dolgokba. Csak pár érdekes eset van,mikor egyik helyen pszk verés van részünkről,nálunk éppen a vip garázdálkodik,és van hogy fordítva. Természetesen napi 2 véletlen még belefér Node,hogy értelmesebb hozzászólásaim is legyenek;gratula a pszk-nak,szépen helyt álltak . Csak kár,hogy a macik tudják kit keressenek ilyenkor Sört

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Jujci...megszólalt Némóka Csak a tisztánlátás végett: az LND vel olvadtunk,amit már akkor sem láttam túl pozitívnak és elég szkeptikus voltam azzal kapcsolatban,hogy ez bárkinek is jó lesz majd. Mint kiderült,nem volt meg a közös hang... Mivel a vitákba én érdemben nem tudtam(meg nem is akartam) beleszólni,így kiléptem. Nem akartam megvárni,hogy mi lesz ennek a vége. Aztán az ex-BSZ esek követtek. Röviden,tömören,világosan ennyi a sztori,se több,se kevesebb. Legalábbis ami publikus. És igen,krit…

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Legyen,akkor csak a sok jeget számlázom ki neked Groove A VIP-eseknek pedig állom az italát,hisz mától beléptek egy igen patinás klubba: a szerver gyűjtőszövijeinek egyikévé váltak és ezzel a lépéssel elősegítették a szerver gyorsabb kihalását! Gratuálok Erre innunk kell,sört mindenkinek

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Hellooooosztok! Csak beugrottam egy sörért,illetve ingyen piát osztogatni vígasztalásként azoknak akiket a közelmúltban elvertünk (ohhh....hát Grove,az aznapi akció lejárt,viszont a piát kikérted,szóóóóval....fizess )

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Ilyen ez az LND... Plusz osztódással szaporodik,durva mi? Sört! (italt senki se felejtsen kérni,ma ingyen van a pia )

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Szép napot! Nahát,jó tudni,hogy volt egy kémünk Viccet félretéve...is jó tudni. Majd legközelebb szóljatok hamarabb,és akkor infókat is kérnénk tőle . Egyébként érdekes. Alfonz seregének leveréséért megy a hiszti,de szegény Siriusról nem esik egy szó sem,pedig ugyanazon hajnali órákban lett leverve. Meg Thomas is ugyebár...... Na m1,ezek VIP belügyek,nekünk csak jó,ha koholt kémügyek miatt picit szétesnek...Viszont az nem lenne túl pozitív ha ez odáig gyűrűzne,hogy szétessenek! Szóval,megnyugtat…

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Helloszia mindenki! Látom megy itt az élet,ennek örülök Bizony,ha nem lehetne multizni sok konfliktust kerülnénk el.... Viszont kb a jelenlegi játékosszám harmada lenne jelen a szervereken. Na mindegy,sört mindenkinek....dupla áron

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Örülök,hogy ilyen sokan látogatják a kocsmát...bár vannak itt olyan emberek,akiket emberként most nem is nevezhetnék úgy ahogy nevezném,csak hogy bonyolultabban köntörfalazzam a nyilvánvalót . Egyébként meg mindenki azt gondol bárkiről amit csak akar,de ez a saját véleménye,így tartsa is meg magának,még akkor is ha "nagyrabecsült" tímtag. Node a háborúzóknak király egy korsó sör,hiszen mégiscsak a szerver első hivatalos háborúját indították el :D. Reméljük lesz több is,addig meg érjük be ezzel..…

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Hát,van ilyen. De ha esetleg olvasni is tudnál,én sosem beszéltem foszthatatlanságról,de még csak azokat sem szidtam,akiktől sok nyersit hoztam. Nem mellesleg új város is...de had ne kelljen már egy magadfajtának magyarázkodnom. Kifosztottál,örülj neki Sört! ....... Viszem!

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Na,beindult itt az élet úgy látom Harcosoknak viszem a sört! Ody: Adomány a lelki sérülteknek Persze én is kaptam a társaidtól Nyertesek: Meliodas[BSZ] Vesztesek: Sequator[PSZK2], sanulu[PSZK2] A(z) ceruza város ki lett fosztva Meliodas[BSZ] által. A következő nyersanyagokat vitte el: 68,024 Arany, 20,922 Építőanyag, 3,910 Márvány, 15,166 Kénpor Nyertesek: Meliodas[BSZ] Vesztesek: Preddys[PSZK2] A(z) Daráló város ki lett fosztva Meliodas[BSZ] által. A következő nyersanyagokat vitte el: 50,494 Ar…

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Reggelt! Hát,nem tudom hol,milyen éjszaka volt,de én a legnagyobb nyugalomban aludtam,az biztos Persze érdekelne Marqadamék meg aranygaluskáék mit alkottak,így ha nem szégyellik,pár CR-t igazán megoszthatnának velünk Most csak vizet nekem is! ....... Viszem!

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Hát,ezt is jó tudni. Öööö.....oks,köszi a lebolondozást sipka . Egyébként,ha én eldöntöttem h xy játékos xx városát lefosztom,és el is indultam rá,akkor számomra teljesen mindegy ki mit ír,a támadás be lesz fejezve. Azonban nagyon nem erről szólt az irományom,ha figyelmesen elolvasod,talán magad is rájöhetsz. Azt nehezményeztem,hogy egyesek megpróbálnak kioktatni,hogy a támadásomnak messzemenő következményei lesznek én és társaim számára,hiszen ilyen meg olyan háború lesz,tehát egy csomó ként és…

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

"Az aranynak is van bepakolási ideje - de gyorsabb, mint a nyersanyagé - továbbá 10 percben van maximalizálva." Maximalizálva,tehát nem fixálva. Nekem az a problémám,hogy mivel jóval kevesebb aranyat fosztottam,mint amennyit bírtam volna,így nekem az tűnt logikusnak,hogy a berakodásuk gyorsabb is,mintha maxon fosztottam volna(mint nyersanyagnál),azonban ugyanúgy 10 perc volt a berakodás. Akkor most fixen 10 perc a rakodása az aranynak bármilyen mennyiségnél bármilyen kapacitás mellett,vagy elvil…

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Azért írta most,mert a jelenlegi helyzet még nem olyan vészes,de már látni a romló tendenciát. Edit Most lettem figyelmes,hogy aranyfosztásnál bármilyen mennyiséget is hozol el bármilyen kapacitás mellett(értsd: 25k aranyat bírnának elhordani az egységeid,de mondjuk csak 3k aranyat viszel),akkor is 10 perc a rakodás? Mert nálam így volt....nyersit nem fosztottam,így ez nem jöhet szóba. Sört! ....... Viszem!

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Jó meg minden hogy növekednek a kis szövik,de...... Most komolyan,ki jött a WAR szerverre azért hogy harcoljon? Mert kb minden egyes szövinél amit megtámadok az a megoldás először,hogy irogatnak nekem. Minek? Könyörgöm,csak simán üssetek vissza,ez WAR szerver,nem egy újabb kertészszerverparti..... Meg jönnek a vérlázító üzenetek...."ugye te sem szeretnél lemaradni a fejlődésben?","Miért támadsz?","A tagjaid sem akarnák feleslegesen pazarolni az aranyukat meg a kénüket"........stb stb stb A Válas…

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Hellosziamizu! Nem tudom ki hogy van vele,de én még picikét messze vagyok a kísérletezéstől :D. Inkább hangolódunk a későbbi háborúkra.... Sört! ....... Viszem!