Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kedves Játékosok ! 2018.07.15. 00:00 és 2018.07.16. 23:59 között 30%-os kedvezménnyel élvezhetitek a következő kedvezményeket: - Prémium account - Megnövelt arany receptek Használjátok ki. Kellemes időtöltést, örömteli játékot kívánunk! Ikariam.hu Csapat

• 'Foci-VB' 2018 - tippverseny

Sipka - - Versenyek

s itt a vége, már csak ez a két mérkőzés (két tipp) van hátra a harmadik fordulóból: Bronzmérkőzés: Július 14. 16:00 Belgium - Anglia Döntő: Július 15. 17:00 Franciaország - Horvátország Továbbra is 5 pontot ér a pontos eredmény, 2 pontot a végkimenetel helyes megtippelése. Még, hogy legen egy icipici plusz is hozzá: Aki mind a kettő végkimenetelét eltalálja (vagyis az első négy csapat sorrendjét ezzel egyértelműen) , az kap még 1 pluszpontot is (így 5 jár érte, nem 4, vagyis annyit ér, mintha e…

• Szurkolói zóna - VB 2018

Sipka - - Versenyek

csak a baj van a nevemmel, tudom igen, beérkeztek, jöhetnek is szépen, tessetek tippelgetni, minden megy tovább, és igen a végén lesz, amikor átlátjuk hány nyertes és miképp is oszlik el. Minden pontot dokumentlunk, minden email megvan hajrá mindenkinek és jó szurkolást

Sipka - - Versenyek

Folytassuk a harmadik (utolsó) fordulót Jöjjenek az elődöntők: Július 10. 20:00 Franciaország - Belgium Július 11. 20:00 Horvátország - Anglia Továbbra is a meccsek kezdetéig lehet tippelni (vagyis este 8-ig) az adott mérkőzésre, és továbbra is 2 pontot ér a végkimenetel helyes megtippelése, 5-öt a pontos eredmény. Örömteli játékot, jó szurkolást mindenkinek.

• Agyzsibbasztó

Sipka - - Kocsma

szerintem Dex viccelt persze, lehet, hogy más is..és hallottam másoktól is, hogy hú már azóta hát sajnos én (midnen szempontból ifjabb vagyok, dex után érkeztem csak)... de a megszállást tartsuk meg és volt kérdés, honnan tudjuk, meg lehet-e nézni másik accountot..egyszerűen megnéztük a legrégebbi még meglévő accountunk profilját, pl az enyém: Uralkodó ettől:: 08.10.2008 14:03:09 A sört köszönöm, kérek még egyet estére, Babának egy hubit vagy amit épp szeretne, és mindenkinek egy kört, amit épp …

• Quote from Sipka: “Kedves Fórumozók! A 2018-as labdarúgó-világbajnokság alkalmából egy újabb játékra invitálunk Benneteket: 'Foci-VB' 2018 - tippverseny Jó szurkolást, eredményes tippelést kívánunk mindenkinek! ” Utolsó fordulójához ért a játék - minden fordulónak külön nyertese van, egyáltalán nem késő bekapcsolódnotok, gyertek A jelenlegi forduló leírása itt található: 'Foci-VB' 2018 - tippverseny, 3. forduló Jó szurkolást, örömteli játékot kívánunk mindenkinek.

Sipka - - Versenyek

Az utolsó forduló is eljött, node ez a java a VBnek:) Van vmi gond,a miért elmaradtatok a tippeléssel oly sokan? szóljatok. és gyertek tippeljetek.. érdeklődöknek azt még leírom, az első fordulóban majd 30an vettetek részt... jó szurkolást és szép gólokat

Sipka - - Versenyek

Harmadik fordulónkhoz értünk - ebbe már minden hátralévő meccs és tipp beletartozik. A második fordulóra nagyon kevesen tippeltetek, a hűséges tippelők örömére - így most ez a forduló kicsit máshogy zajlik, összevontuk, és így még a meccsek felének résztvevő országai "ismeretlenek"..de folyamatosan írok ide ahogy jönnek az elődöntők, a bronzmérkőzés és a döntő. Tippelni folyamatosan lehet, nem kell megvárni a kiírást, aki követi a meccseket, úgyis tudja kik játszanak..ez csak egy kis "segítség".…

• Agyzsibbasztó

Sipka - - Kocsma

ez pedig egy másik kérdésre (de jár hozzá ser így is, tehát inkább duplán igyunk:) ) igen, sok kellemetlen játékos van, a kellemetlenséget viszont a szabályzat nem tiltja, így bármennyire egyetért a Team ebben (is) Veletek, nem tiltható..ennek ellenére természetesen nem szabad kijönni a sodrotokból, ezt mindannyiunkkal játékban is, csapattagként is megpróbálják kijátszani, nem szabad, nem is érdemes lesüllyedni a szintjükre, tudjátok. A farmolás és más megoldások általában segítenek (tudom, csak…

• Agyzsibbasztó

Sipka - - Kocsma

szép napot és mindenkinek egy kört, amit kér nincs itt csend és unalom, próbálkozik a nép mókás még mindig, hiába kaptam a sértő megjegyzéseket, vhogy játékban a nagyotmondás nem elég s szándékosan nem reagáltam jópár dologra, ami szomorú, hogy egyáltalán felmerül "harcosokban" vagy hogy ez a harc néhánynak. node nem is baj. így lehet farmolni top5öket egy dárdással vagy többel topszövetségvezetőket, és top2 elvérzik bátran az ember városában.. addig jó sokunknak, amíg a stratégia helyét a fejje…

• Lara kuckója

Sipka - - Sig Műhelyek

Köszöntem szépen Ide is teszem, hogy megmaradjon az utókornak is BKjnUtD.png (de mi az az sxpka :DDD a sapkát meg pláne meg ne halljam:D - node viccet félretéve, még mindig cukker aza vérnyúl =) )

• Szesen's Box

Sipka - - Sig Műhelyek

jajj, nagyon szépen köszönöm, szuperjók és köszönöm hogy a másodiknál lemondtál kicsit a színfüggésedről bár lehetne szegény vérnyúl is szürkébb benne de így is megvan a hangulata, ha ördögibb is Köszönöm szépen, mindet fogom hordani, szuperek vagytok köszi =)

Sipka - - Versenyek

A játék folytatódik, várjuk a tippeket tovább (újra indul a számolás, előző forduló nyerteseit meg fogjuk hamarosan nevezni - ez most egy újabb forduló, újabb verseny). Második fordulónk (és persze a későbbiek is már) a kieséses szakaszé - most jöjjenek a Nyolcaddöntők. Minden meccsre a verseny kezdetéig lehet tippelni. Ha egy perccel is később, már érvénytelen. Vagyis: Június 30. 16 óráig lehet még a gólkirályra, a VB győztes országára, a végső 8. helyezett csapatra, illetve az első meccsre, va…

Sipka - - Versenyek

Sziasztok! Az első kör lezárult, de el ne felejtsétek még a győztes országra, a 8. országra és a gólkirályra vonatkozó tippeitek leadni ma - de legkésőbb holnap 16óráig). S közben kezdődik az új kör, az új forduló. Ameccsek kezdetéig fogadjuk el az új tippeket (vagyis például a Franciaország-Argentína meccsre /is/ holnap 16óráig adhatjátok le.) Továbbra is várunk szeretettel mindenkit a játékba (s természetesen nem felejtjük el az előző forduló nyerteseit sem kihirdetni, és esetleg vmi apróságga…

• Szesen's Box

Sipka - - Sig Műhelyek

Kedves Szesen! Szeretnélek Téged és Larát megkérni (persze minden kedves művészt örömmel kérném, de jelenleg Rátok számítunk, minden körülmények között), hogy a vérnyulammal csináljon nekem siget.. az avatarom megtartanám, és vele kéne a sig is, (lehet persze kompatibilisebb a mostani háttérrel)..azt tesztek rá, amit gondoltok, ahogy ismertek, amit jólesik. sipka szerepeljen, és a supporter..vagy minimum utóbbi..szeretem ha nem rikító, ha 'jelentéktelen', ha intelligens, ha szép, de jól tudjátok…

• Lara kuckója

Sipka - - Sig Műhelyek

Kedves Lara! Szeretnélek Téged és Szesent megkérni (persze minden kedves művészt örömmel kérném, de jelenleg Rátok számítunk, minden körülmények között), hogy a vérnyulammal csináljon nekem siget.. az avatarom megtartanám, és vele kéne a sig is, (lehet persze kompatibilisebb a mostani háttérrel)..azt tesztek rá, amit gondoltok, ahogy ismertek, amit jólesik. sipka szerepeljen, és a supporter..vagy minimum utóbbi..szeretem ha nem rikító, ha 'jelentéktelen', ha intelligens, ha szép, de jól tudjátok…

• Milyen zenét hallgatsz éppen?

Sipka - - Dumaláda

youtube.com/watch?v=5XOe1Xs6gwM

• Szigetnézet hiba!

Sipka - - Játék

Kedves Mindenki! Köszönjük szépen a jelzéseket (már csak azért is, mert így mindenki, aki épp elveszett abban, hogy mi történt, láthatta, hogy bármilyen kellemetlen a helyzet, de nem csak nála fordult elő). sajnos valóban elérhetetlen volt számos szerver, szinte bárhonnan. Erről a hibajelentés és reagálások után írtunk is (amint sikerült tájékoztatást kapnunk), kikerült fórumra az admintól, és amint lehetett, javították fenn is és egyelőre nem is volt gond ezzel azóta. Azt hozzáteszem, előfordul…

• Agyzsibbasztó

Sipka - - Kocsma

Kedves mindenki! örömmel látom, hogy a "mert ez war" érveket végül beszélgetés váltotta fel. Ezúton kívánok jó harcokat, és kevés gyűlölködést, ami azért előfordulhat persze..de el kell mondanom, hogy köszönjük a korrekt indulást.A háborúban a CReknél ne felejtsétek, hogy minden sallang kell a konverterből, csak a spoiler kapcsolható ki, ha bbcode-oltok..ha kérdés van szóljatok, és öljetek , véreztessetek ki Emellett pedig itt a nagoyn sokszinű népnek fizetek most egy kört...el kell mondanom, ho…

• Versek!

Sipka - - Intellektuális

Kányádi Sándor: Harmat a csillagon Megjártam bár a történelmet, konok vagyok, konokabb, mint a gyermek, kinek apja hiába magyarázza, hogy nem labda a hold, konok, ki ha százszor meglakolt, százegyedszer is a könyörtelen igazat keresem. Ez a kenyerem. A boldogság tört szárnyú madara vergődik a tenyeremen; a boldogság tört szárnyú madarát, mely évezredek óta röppen fel s hull alá, nekem kell fölrepítenem. Vergődtem, vergődöm magam is, - megviseltek a hosszú századok -; szétosztom minden örömöm, a …