Search Results

Search results 1-20 of 897.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Lesz Vigasz

_ap_ - - Kocsma

Quote from lalika: “Semmi baj ap..értem én...keresed a szórakozást, mert máshol nem találod. Akkor küldök egy sört neked és csak fecsegj. ” hát ahogy elnézem, ha nem fecsegek, itt sincs szórakozás Quote from _balázs_: “_ap_ szövitársamnak a lehető legfinomabb sört kérném. én magamnak pedig 3 cent unicumot ” köszi, cserébe állom a mai unicumod! kávét vagy egy literrel, erőset!

• Lesz Vigasz

_ap_ - - Kocsma

Quote from lalika: “Pár gondolat még...-)) Szes...azért még kiszolgálsz? Én csak a sarokban ülök és onnan mondogatok Sipka, hogy neked mivel van tele a cipellő az nem nagyon érdekel, mert nekem veletek van tele a cipellő..ami meg titeket nem érdekel...:-) Én tényleges fenyegetést eddig nem olvastam. Így, ha felétek ilyen irányult tegyétek meg a lépéseket ( meg is kell tenni) különben már mondtam, hogy csak a levegőbe beszéltek. Ap..te megint olyanba szólsz bele amiben nem te lettél megszólítva. …

• Egységképesség

_ap_ - - Játék

az idézetben válaszolok, úgy kicsit jobban áttekinthető, mintha egyesével idézgetnélek: Quote from Grooveland: “Maga az ötlet tetszik. Valóban izgalmasabb lenne (és több taktikát lehetne belevenni) ha egyénileg fejlesztjük az egységeinket. Amivel nem annyira értek egyet: - Az 1. lépcső ha jól értelmezem, gyakorlatilag felfogható egy 4. műhely-fejlesztésnek, tehát ezzel csak +1 szintet vezetnék be az "egyenegységeknek" --- így ezzel ugyanott tartanánk, mint most. Az első lépcső célja az lenne, ho…

• Lesz Vigasz

_ap_ - - Kocsma

Quote from -Szesen-: “Jó reggelt! Mivel a kocsmáros feladata,hogy a kocsmában rend legyen, így kérek mindenkit, hogy ezt a hadakozást most már tényleg fejezzük be ITT! Biztos lehet benne mindenki, hogy semmibe sem fogok beleszólni, ami nem ennek a kocsmának a falai közt zajlik! Miért is kell, hogy ennyire elmérgesedjen a helyzet? Miért is nem azon fáradozik mindenki, hogy a helyzet tisztázódjon, rendeződjön? Ne pedig mérgesedjen még jobban el! Teljes mértékben megértem, hogy elegetek van az álla…

• Egységképesség

_ap_ - - Játék

Quote from Sipka: “ezt valahogy ki lehetne kémlelni vagy más módon megjelenne az ellenfélnél? vagy statisztikában vagy bármiben? Ha nem, akor nem túl lutri úgy menni egy csatába, akár messzire, hgoy nem tudod mi vár? (ha nem kémlelted vagy jönnek segíteni?) Jelenleg sem látjuk előre persze a műhelyben fejlesztettekt, de ott azért borítékolható, hogy maxon van... de így nem lenne túl vakon repülés? ” pont ez benne a lényeg. a vakon repülés, a koordinálás a szövitagokkal esetleg, hogy ki milyen va…

• Lesz Vigasz

_ap_ - - Kocsma

Quote from Opi: “El lehetne engedni ezt a témát ” persze hogy el lehetne, de ehhez nem kéne eteni a trollokat. van amikor magyarázhatsz oldalakon át, attól csak a trollhas teliik meg és egy "böff"-ön kívül másra már nem futja kávét párat meg egy éles metszőollót, mert a karácsonyfánk nagyon makacsul ragaszkodik az ágaihoz idén

• Egységképesség

_ap_ - - Játék

Quote from Kopitata: “Jópofa! De lehet, hogy már késő van... Mi értelme, ha mindent lehet erősíteni? Akkor miért használjak parittyást lövész helyett? Egyébként én benne vagyok a szokványostól eltérő dolgokban. Dárdással harcolok kardosok helyett! ” egyrészt a gyengébbeket jobban erősíti mint az erőseket, másrészt - és ezért mondtam, h a számok most csak példák - ha a gf ki tudja úgy matekozni, h alternatíva legyen egy íjász amit sebzésre fejlesztettek egy lövész helyett akit meg + lőszerre, akk…

• Lesz Vigasz

_ap_ - - Kocsma

Quote from lalika: “Quote from _ap_: “Quote from lalika: “Mellékesen sipka...amit te leírtál az szintén egy konkrét fenyegetés, ami tudtommal szabály ellenes. ” mármint az, hogy méltó büntetés? akkor a szabályzat azon része is konkrét fenyegetés ami a retorziókat sorolja fel... nem? egy fantát! ” Nem sipka, te nem ezt írtad, hanem ezt.... itt vagy máshol méltó büntetését fogja maga után vonni...Próbálj meg érthetően beszélni, ha mondani akarsz valamit, mert ez értelmezhető nem fórumra és játékra…

• Lesz Vigasz

_ap_ - - Kocsma

Quote from inspectah001: “Nevetséges ez a fasiszta tempó. Sokan, sok játékos tapasztalja a napi szintű bugokat. Leírom ahányszor csak akarom. Ne fenyegess engem! Kit keresel te fel és a kertjében osongatsz? Vagy mi van veled kis pofám? Ha van rá lehetőséged és meg tudsz találni személyesen, könyörgöm az Istenhez tedd meg! Gyere! Gyertek ! Bárkit várok szeretettel Az hogy nevetséges módon, sok infot kértek 1 hiba leírásához az titeket minősít. Hány helyről kaptátok már ezt a teljesen alaptalan rá…

• Egységképesség

_ap_ - - Játék

A javaslat összefoglalása: Minden egységnek legyen egy továbbfejlesztési lehetősége 2 lépcsőben. Az egyik fix legyen, a másik választható. Így egyrészt "halott" egységek is újra labdába rúghatnának (pl paittyás) másrészt a választható opció miatt eltérő taktikákat is lehetne alkalmazni a játékban. A javaslat részletesen: Először is: ha kérhetem a vitát ne a konkrét számokról folytassuk, azt úgyis a GF lövi be. Ezek csak iránymutatásként vannak. 1. lépcső A fejlesztés helye a műhely lenne. Minden…

• Lesz Vigasz

_ap_ - - Kocsma

Quote from -Szesen-: “A sör ma korlátlanul és ingyen fogyasztható bárkinek! ” francba a fantával, akkor egy carlsberget!

• Lesz Vigasz

_ap_ - - Kocsma

Quote from Blume: “most egy halacskáért is ” ? ezt kéne értenem? még egy fantát

• Lesz Vigasz

_ap_ - - Kocsma

Quote from Sipka: “S kedves ap,megkésve, de élnék a múltkori, egész napra a vendéged vagyok lehetőséggel, igencsak rám és ránk fér, mindezek után különösen. ” mik azok a mindezek, mert a hszed további részét pont úgy nem értettem, mint ezt vendégem vagy! Quote from lalika: “Mellékesen sipka...amit te leírtál az szintén egy konkrét fenyegetés, ami tudtommal szabály ellenes. ” mármint az, hogy méltó büntetés? akkor a szabályzat azon része is konkrét fenyegetés ami a retorziókat sorolja fel... nem?…

• Lesz Vigasz

_ap_ - - Kocsma

Quote from viktorka: “Már megtalálható:board.hu.ikariam.gameforge.com…hread/5507-Lambda-kocsma/ ” örök hálám hát átolvastam, elég vérszegény... talán 3db kicsit erősebb hsz-t találtam benne ami édeskevés. azt hittem itt tényleg balhé volt lehet, hogy csak az emlékek szépítik meg, de anno azért ezeknél erősebb adok-kapok volt még az iotai kocsmában amikor egymás torkának ugrottak a második, vagy harmadik szerverháborúban. az alsó hangon is a leggyalázatosabb olvasmány volt a magyar ikaram történe…

• Milyen zenét hallgatsz éppen?

_ap_ - - Dumaláda

youtube.com/watch?v=tkfCQjDc-3Y

• Lesz Vigasz

_ap_ - - Kocsma

Quote from Sipka: “zia ap! Igen, a váltás miatt került törlésre túl sok minden, kötelező jelleggel (spórolt a GF). Amit lehet megóvtunk. Azt a borzalmat, amit keresel valóban sokáig az archivumban tároltuk, most nincs ott, okkal nem találtad. Amikor Detty kiírta, még ott volt olvasható, ebből adódik a félreértés. S persze sokmindenből. Emellett köszöntünk itt újra, és boldog, szép 2018at Neked is..s mindenkinek akinek nem kívántam még innen. sert kérnék, köszöntem u.i. s természetesen mindenkine…

• Lesz Vigasz

_ap_ - - Kocsma

Quote from lalika: “:-) Az új mod úgy gondolta, hogy megmutatja ki az úr a háznál..Bezárta , majd saját szavát meghazudtolva nem nyitotta ki újra..eltűntette... .:-)) Azért vagyunk itt és nem abban amit ő nyitott ki... Jöhet a söröm. ” eddig eljutottam, de vmelyikben azt olvastam, h az archívumba került, ott meg nem lelem.. bubisvizet edit: meg is van hol láttam Quote from Detty: “Az eredeti lambda kocsma az indulatok elszabadulása miatt lett felfüggesztve az italfogyasztása és került a kocsma a…

• Lesz Vigasz

_ap_ - - Kocsma

szégyengyalázat... a balhés kocsma is kuka lett? az archívumban nem találtam.. kávét!

• Lesz Vigasz

_ap_ - - Kocsma

..lekéstem a cicaharcot? pedig milyen jó kis olvasmány lett volna vki világosítson már fel, miről maradtam le.. cserébe vendégem arra amit kér. egy költői kérdésem lenne az illetékesekhez.. látom lehet már lájkokat gyűjteni meg minden, de hova lett cirka 600 posztom? halvány emlékeim szerint pár éve majd 1300 volt, most 700.. ekkora nagytakarítás történt? édességet lehet kérni magamnak?

• v0.7.x kibeszélő

_ap_ - - Ikariam társalgó

jól értem, hogy 10 ambróért más városát díszíthetem fel? kíváncsi lennék eddig mennyien vásároltak... a leltárt kihagytam, az nem halott ötlet, bár elég sovány.. a földrengésre kíváncsi leszek, ha épületeket dönt romba, mondjuk egy-két 11-es helytartót cunamit - ami teljes szigeteker rongál - nem terveznek?