Search Results

Search results 1-20 of 607.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szurkolói zóna - VB 2018

Opi - - Versenyek

Francia szurkolók - mivel nyertek: szétverték a várost (könnygáz, vízágyú) Horvátok - nem nyertek: egész éjjel ünnepeltek (asztalon táncoltak, villamos sínek mellett kitett asztalnál koccintottak)

Opi - - Versenyek

1 -3 Kikapnak a horvátok 1-1 majd 1-2 Az angolok is kikapnak Csatlakozván az előttem szólóhoz: VAGY NEM

• Szigeten belüli utazási idő

Opi - - Játék

Sok volt az eső mifelénk... talán a sár az oka Lehet haldoklik az ika - 1,5 perc néma gyász és utána indulnak csak a gyalogosok

• Agyzsibbasztó

Opi - - Kocsma

Ha már ezt nézzük... A profilokat ha nézné a GF. az ilyen vén csontoknak mint mi : adhatna szülinapra valamit (kicsit komolyabbat) Pl fulllra töltött ládika a nyócéveseknek (szülcsinapjukra), vagy városok száma x évek száma... Persze ha spúrok, akkor mindenkinek szülinapjára annyi (meglepi) ládafia, ahány éve itt játszik. Addig is kv-t kérek ÉS Sört a Népnek "Gratulálok Uralkodó! Nyolc éve vezeted Birodalmad, ezért minden városod 8 ajándék tárgyat küldött Néped, melyet megtalálsz a ládikádban!" …

• Agyzsibbasztó

Opi - - Kocsma

186-os poszt "Szóval az a baj, hogy új játékosoknak nehéz kiigazodni a rendszeren a régieknek meg kikopnak szépen lassan... Pl ez a kalózkodás mikor bejött 1 évre itt is hagytam a játékot... Sajnos akkor másról sem szólt csak arról... most a war szerón ez kevésbé észlelhető... de még mindig várom a legelső ikát illetve addig a pontig vissza tekerném amikor berakták a megszállást... mert igen anno még az sem volt benne mikor indult... nem tudom van-e itt olyan aki még abból az időből van..." A ki…

• Agyzsibbasztó

Opi - - Kocsma

Uralkodó ettől:: 08.11.2009 10:52:42 Kv-t

• Agyzsibbasztó

Opi - - Kocsma

A játék ad kihívásokat - ilyenek a barbárok ÉS Más játékosok.... akiket (mint a barbárokat) lehet hergelni és akkor "bántanak" Más izgalom nem nagyon van... Ha egy kicsi játékost kitüntet figyelmével egy nagyobb az is egy kihívás - lehet úgy játszani (csak játszani kell) hogy hoppon maradjon. Persze ha valaki 2 naponta lép fel és papjai sincsenek miközben egy harcos a 20. levelet írja már, hogy lehúzott kohójával szív éppen... nos az utána nem szerzi meg a jogalapot a pirosításhoz - szerintem...…

• Agyzsibbasztó

Opi - - Kocsma

Nézzük előbb a sört Aztán: - Más játékosok sértegetése, a velük szembeni nem megfelelő magatartás nem engedélyezett. Szóval velünk (normális játékosokkal) szembeni nem megfelelő magatartás nem engedélyezett, Szerintem nem megfelelő az a magatartás amiről beszélsz: folyamatos és többekkel szembeni pirosítás, provokáció,,,, A csodarontókat farmolni kell. Aki "antijátékot" űz azt büntibe tenném időnként - fosztható tiltás lenne a minimum. A gyalogosnak ugye elsőbbsége van a zebrán. Sehol nincs az l…

• Agyzsibbasztó

Opi - - Kocsma

Én gondolkodtam a regizésen - csak nem vagyok harcos Farm vagyok... Csak kávé lesz most... cukor nélkül

• Agyzsibbasztó

Opi - - Kocsma

Ilyenkor érdemes Editkével kérni Magyarán írd bele (edittel) az előző hozzászólásodhoz ami elmaradt. Sört a Népnek!

• Agyzsibbasztó

Opi - - Kocsma

Kicsi (tűz) szünet? Még ha az nem is kimondott, de visszavéve a harci aktivitásból, gyártható némi flotta és képezhető sereg. Nem lehet egyfolytában harcolni, ha az accok hadi kapacitása ezt nem teszi lehetővé....Illetve a való életnek is megkívánja az aktivitást Kérek Nektek is egy kávét - mindig elfeleditek: Kocsma szabályzat... Szóval 3 kv ÉS Sört a Népnek!

• Szigetnézet hiba!

Opi - - Játék

Hóemberek háborúja az északi sarkon?

Opi - - Versenyek

Senki nem politizált - a fociról volt szó A grundfociról konkrétan - ahonnan a sok gyerekből képezhetnénk (erős tömegsporttal) jó csapatokat - de mi képtelenek vagyunk feljebb lépni erről a szintről Drukkolnék (egy ilyen, egy kicsit profi) magyar csapatnak - csak sehol sem találom őket (ÉVTIZEDEK ÓTA) Amúgy befektetni a jövőbe szoktak - nem a jelenben pazarolni (reménytelen tehetségtelenségekre, rongyrázóan pazarló és fent tarthatatlan beruházásokra) Nem a tehetség képzésbe megy Magyarországon a…

Opi - - Versenyek

Magyar - Orosz 0 : 6 Jahh az régen volt Most nem is tudom... Izland kint /annyian vannak mint Miskolcon, és a B csapattal játszanak - a halászhajó flottájuknak most van a szezon), mi meg csak az itthoni stadionokban játszunk grundfocit Hajrá Magyarország! Hajrá Magyarok!

• Szigetnézet hiba!

Opi - - Játék

Haldoklik az Ika... Én is így jártam többször is

• Lesz Vigasz

Opi - - Kocsma

Ahogyan nézem havonta benézel Minden poros már itt - nem is merek mást inni mint palackozott vizet ÉS Sört a Népnek!

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

A Nép most ne igyon! Zéró tolerenciát böfögve tele az utak perzekútorral. Éppenséggel ki is kátyúzhatnák azokat. Tegnap Paksra mentem le mert ott (is) dolgozunk. A bevezető út autópálya minőségű... Mármint olyan SZAR mint az M1-esnek csúfolt terep rally pálya Idén már csak a terepjáróval megyek (10-12 literes fogyasztással) mert annak a dupla erős (széles stb) gumijai (még) bírják A múltkor amúgy egy szemtelen, nyegle zsandárkölöknek megmondtam - NEM fújuk bele a trombítájába Ivott? Nem. Akkor? …

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

Mert azok speckós szerverek nem? Csak vizet...

• NGOLD vs. Amity

Opi - - Diplomácia

Gratulálunk a kihívónak - köszönjük a korrekt játékot. Nem sikerült az aktív magot bővíteni belső aktiválással - ezért nem tudtunk a szándékaink szerinti helytállást a legtöbb helyen felmutatni, Kérem a CR topikot még 72 órán keresztül nyitva hagyni mert betennénk pár CR-t még - nálunk ebben is alacsony az aktivitás Sir Opi Amity Tábornok

• HARCOSOK KLUBJA

Opi - - Kocsma

Savanyú már az a hab - kicsiny rózsaszín punnyadóm Régen nem kértél semmit... megromlik a játék annak aki nem nyomja Apró csaták vannak csak Sört a Népnek! Vendégek hiányában ez a kocsma bezárt Detty