Search Results

Search results 1-20 of 52.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Lambda kocsma

Brennus - - [Lambda archívum]

Üdv mindenkinek! Én nem használok kalózprogramot, anélkül is meg tudom oldani. A kalózprogramhoz sok ambró kell, hogy le tudd váltani azt a temérdek pontot, amit összenyom neked a gép, én meg nem veszek ambrót. Quote from Aquaman: “Én tudom,hogy dw nem dvsc,nem véletlenül nem dv-t hanem dw-t írtam,de akkor érthetőbben: dw_-ről beszélek. Nyílván valamelyik szövetségben benne van. Hogy épp milyen néven,fogalmam sincs. De ahol pörög a kalóz,ott ott van . Akár azon sem lepődnék meg,hogy ő mutatta me…

• Furi Muri Kocsma

Brennus - - Kocsma

Sziasztok! warrior, tudtommal Rémkirály még nem volt ezen a szerveren top1 kalóz. Eddig csuma volt elől, egy Wild nevezetű multi volt 3. helyezett egyszer és a legutóbbit pedig Sam nyerte, bár nem lepődnék meg egyáltalán, ha kiderülne, hogy ő Rémkirály és Wild is. Bár arra még mindig nem jöttem rá, hogy miért jó egy-két ezres összpontos acc-okat benyomni top1 helyezésre, de hát ez van...a sok multiacc a kalózkodás és egyben az egész játék rákfenéje lett. Kedves GF! TESSÉK ELTÖRÖLNI A MULTIACCOUN…

• FUSION (FSN) vs INVISIBLE LEGI (L L)

Brennus - - Diplomácia

Lalika, milyen csalásról beszélsz? Ez egy közismert dolog, évek óta van és mellesleg nagyon hasznos tud lenni. Ennyi erővel a cápázás is csalás, mert ugyanaz az elv, csak más a kivitelezés...Taktikai fegyver, és? menj sírni a GO-nak, hogy szándékosan szedem a hátsó sort az FSN-nél... krechernek pedig köszönöm az aktív közreműködést, nélküle nem lettek volna ilyen szépek a CR-ek Tengeri csata közel Lenyúlosz városhoz (31.10.2017 4:44:10) Vin Mod[-L L-] innen: Görög-Tűz vs Ody[FSN] innen: pusztító…

• Lambda kocsma

Brennus - - [Lambda archívum]

Szép estét! Köszi Grave az észrevételeid! Az látom nem zavar, hogy az FSN magja, a világ másik felén van hozzánk képest. Akik nálunk harcolnak az FSN-ből, azoknak a foszthatójuk jó messze van (20:20-as koordi környéke), és mivel szinte minden kapacitásunk a saját városaink körül van lekötve, így nagyon életszerű, amit felhoztál... Persze, ha odadobnám a városom, akkor könnyebb lenne. Szerintem az FSN magban is lenne mit elvinni. Mellesleg, nem tökmindegy neked, hogy kit fosztunk? FSN tag vagy ne…

• Sajnos zsoldos vakációba menekült, mielőtt hozzáérhettem volna a városához... Tengeri csata közel Fehér-Vár városhoz (30.10.2017 16:21:48) Scarface[FSN] innen: Kohómárvány1 vs Vin Mod[-L L-] innen: Fehér-Vár, sárkánykén1, Kohómárvány1, Laasz kő, Kavics-coloss, Poliszka1, Rabanastre, Őspont, Stilshrine, Barheim passage, Görög-Tűz, Bor-Vidék --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-hajó............................270(-30) - Törő-hajó.......…

• 4-es szintű kolosszus, majd zászló... Tengeri csata közel NyuL-L városhoz (30.10.2017 12:43:49) Vin Mod[-L L-] innen: Krüsztallosz1-2 vs PeRitus[FSN] innen: NyuL-L --------------------------------------------------------------------------------------------- Lánghajó................................3(-7) - Lánghajó...............................0(-50) Ágyú Hajó..............................42(-0) - Ágyú Hajó.............................0(-138) Gőzkos.................................72(-7) - Gőzkos…

• Tengeri csata közel CellaR városhoz (29.10.2017 19:38:36) Darkman[-L L-] innen: CellaR, CapitoliuM, Vin Mod[-L L-] innen: CellaR, Csupa-Kő, London, sárkánybor1, Kraszipóli, cevike[-L L-] innen: Szőlőhegy, Kraszipóli vs PeRitus[FSN] innen: NyuL-L, Turul II[FSN] innen: FUSION, Kraszipóli, CellaR, akkormanosleep, Újváros, Lakonia, Ody[FSN] innen: pusztító, Kohómárvány1, akkormanosleep, Scarface[FSN] innen: Polisz --------------------------------------------------------------------------------------…

• Furi Muri Kocsma

Brennus - - Kocsma

Sziasztok! Én csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a kenyérből se lesz egy könnyen szalonna... Remélem lassan komolyabb verekedések is lesznek a szerveren, mert az okés, hogy a kocsma pörög, de az kevés lesz hosszútávon a Psi szempontjából. Apropó, ha lesz összevonás, akkor az minket is érinteni fog? Gyömbért kérek!

• Krecher, kérlek, hogy a Letrim elleni CR-t töröld, mert annak semmi köze nincs ehhez a háborúhoz. Köszi! Tengeri csata közel aTita városhoz (27.10.2017 9:30:22) Vin Mod[-L L-] innen: Bor2 vs Tréfike[FSN] innen: aTita --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-hajó.............................88(-10) - Törő-hajó............................72(-116) Ágyú Hajó..............................42(-0) - ............................................. G…

Brennus - - Diplomácia

Már csak azért is nyomjuk a kolosszust, mert ennyire pörögsz rajta Annyit kolót használunk, amennyi jól esik, bárhogy óbégatsz... Csata a(z) Nettyröhögnezen városért (24.10.2017 22:07:44) DJ Anonymus[-L L-] innen: H2SO4 vs Levi76r[FSN] innen: Nettyröhögnezen --------------------------------------------------------------------------------------------- ............................................. - Parittyás...............................0(-1) ............................................. - Dárdá…

• Furi Muri Kocsma

Brennus - - Kocsma

Szép estét minden kocsmázónak! Ma sort kerítettünk 2 úgymond "giga" csatára. Itt is szeretném a PSZK nevében megköszönni az -IF-nek, hogy ilyen kitűnő ellenfélnek bizonyultak. Szerintem nincs szégyenkezni valója egyik oldalnak sem, így bátorkodom kirakni a CR-eket csupán érdekességként. Gratulálok minden résztvevőnek! Én egy gyömbért szeretnék kérni, az utánam betérő italát fizetem! És akkor a CR-ek: Csata a(z) Cleveland városért (23.10.2017 21:50:37) Wanheda[PSZK] innen: Règen Balog, kisbogar2[…

• Furi Muri Kocsma

Brennus - - Kocsma

Sziasztok! A flotta nagyon fontos része a játéknak, csak nem az első hónapokban. Ahhoz, hogy valaki egy valamire való flottát tudjon fenntartani, előbb nagyra kell nőnie (minimum 6 város, magas városházák és persze megfelelő aranytartalék sem árt). A megbénítás csak akkor jöhet szóba, hogyha az illető már kikutatta a bürokráciát, tehát nem tud csempészni. A lényeg: az elején az egész játék szf centrikus, majd szépen lassan előtérbe kerül a flotta. Szerintem az a jó játékos, aki érti, a működését…

Brennus - - Diplomácia

Az a kolosszus már be volt tervezve egyébként. Amúgy miért daráltassuk be magunkat? Inkább küld az ember egy szeretetcsomagot, hogy felvidítsa az ellenfelet, nem? Egyébként a kolosszus a játék része, néhanapján élek a lehetőséggel, ahogyan ti is éltek a lehetőséggel, ha úgy van. A kedvedért ki is hangsúlyoztam. Majd adj kölcsön pár ágyúhajót Szesennek Tengeri csata közel Móka városhoz (23.10.2017 8:45:52) Vin Mod[-L L-] innen: Polisz-ce3-ke, Móka, Atlantisz, Polisz-ce10-ke vs Acelka[FSN] innen: …

• Nem tartom szükségesnek, hogy bemásoljak mindent a cr alól. Ott van, hogy ki nyert és ki vesztett, aki ebből nem tudja levenni a szükséges infót, annak gratulálok. De a kedvedért most bemásoltam mindent. Tengeri csata közel Hideg-Hegy városhoz (22.10.2017 11:47:24) Vin Mod[-L L-] innen: Hideg-Hegy, Szőlőhegy vs Ody[FSN] innen: pusztító --------------------------------------------------------------------------------------------- ............................................. - Lánghajó............…

Brennus - - Diplomácia

Tengeri csata közel sárkánykén2 városhoz (22.10.2017 11:06:52) Vin Mod[-L L-] innen: Láva, sárkánykén2 vs Szesen[FSN] innen: Móka, Ody[FSN] innen: akkormanosleep, Coolock[FSN] innen: Kénes --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-hajó.............................82(-18) - Törő-hajó............................180(-23) Ágyú Hajó..............................42(-0) - Ágyú Hajó.............................47(-37) Gőzkos.......................…

Brennus - - Diplomácia

Csata a(z) Polisz városért (21.10.2017 18:12:30) Vin Mod[-L L-] innen: Kékes, Polisz, Trója, T-M1-delfin vs Acelka[FSN] innen: LopóLak, Levi76[FSN] innen: Polisz --------------------------------------------------------------------------------------------- Kén Karabélyos........................420(-0) - Kén Karabélyos.......................1008(-0) Kardforgató........................496(-1392) - Kardforgató.......................8115(-1848) Hoplita............................211(-1709) - Hoplita.…

Brennus - - Diplomácia

Tengeri csata közel Polisz városhoz (21.10.2017 5:23:17) Vin Mod[-L L-] innen: Sötétvölgy, Láva, Borkő, Csupa-Kő, Polisz, Rabanastre, Hideg-Hegy, Havasalföld, Lhusu vs Coolock[FSN] innen: Láva, sárkánykén2, akkormanosleep, Laasz kő 1-2, krecher[FSN] innen: Polisz, Újváros, Kraszi bor --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-hajó...........................394(-306) - Törő-hajó...........................685(-306) Lánghajó...................…

Brennus - - Diplomácia

Tengeri csata közel Kristályos városhoz (20.10.2017 22:02:26) robatka[FSN] innen: LeLet vs btom76[-L L-] innen: bt21, Kristályos, EZITTAKRISTÁLY3 --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-hajó.............................26(-54) - Törő-hajó............................139(-54) ............................................. - Lánghajó..............................15(-87) Ágyú Hajó..............................84(-0) - Ágyú Hajó...............…

Brennus - - Diplomácia

Tengeri csata közel karika9 városhoz (20.10.2017 22:59:19) Acelka[FSN] innen: grönland, karika9, robatka[FSN] innen: robland, niderland, NADRI[FSN] innen: karika4, EZITTAKRISTÁLY3, karika8 vs btom76[-L L-] innen: bt21, karika9, Kristályos --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-hajó.............................0(-289) - Törő-hajó...........................146(-304) Lánghajó..............................0(-426) - Lánghajó.................…

• Csata a(z) PIAC városért (20.10.2017 15:54:38) törperős[-L L-] innen: Kohó 1 vs Tréfike[FSN] innen: PIAC --------------------------------------------------------------------------------------------- ............................................. - Dárdás..................................0(-1) ............................................. - Fal.....................................0(-7) Kén Karabélyos........................168(-0) - ............................................. Kardforgató........…