Search Results

Search results 1-20 of 246.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kocsma az ELIT Macskájához.

-Szesen- - - Kocsma

uhhhh ehhez képest az én elfelejtett fehérneműim semmi........ Ha ez velem esik meg....tuti sokkot kaptam volna! Hozok a limonádéhoz egy kis mandulát, ropogtassunk. :)

-Szesen- - - Kocsma

Legutóbb minden ruhaneműt bepakoltam mindenkinek...kivéve az én fehérneműimet! Már az első este rohanás volt a legközelebbi Tescoba! :DD Persze a férjem szerint csak így újítottam! Nem a ruhák okoznak fejtörést.....sokkal inkább az apróbb lomok....olyan nincs, hogy valamit ne felejts el. Ám az idén listázom! Sárvár felé veszem az irányt.....jó sok zivatart mondanak arra. Citromos-mentás tonicot kérek, jégkockákkal.

-Szesen- - - Kocsma

Itt is vagyok....sehol a gödör? Bár ahogy látom, amúgy sincs rá szükség. Kopi nagyon jól van....Lara a sörben. Igeeeen?? Nincs itt baj kérem szépen! Megnyugodtam igazán. Ilyen melegben kinek volna kedve ásni?...főleg nem gereblyével! Jó hírt is hozok. Pár nap és elhúztam az ország másik felébe nyaralni...megússzátok a hülyeségeim. Na persze, nem végleg. Kérdés: Más is idegbajt kap a készülődéstől -pakolástól? Vagy csak én pöröm ezt túl. ? Idegnyugtatót...bármit....erőset. Na nem testi fenyítésre…

-Szesen- - - Kocsma

Háááát ha hülyeségről van szó, akkor rám lehet számítani! Imádom Kopit , kész vagyok érte bármire...de mielőtt elásnánk...pihenhetek? Dög nehéz volt az a masina és a lábam is fáj, a gereblyétől. A limonádé jól hangzik, kérek szépen én is!

-Szesen- - - Kocsma

Jó reggelt! Habos kávét kérek szépen....sokat. Na úgy látom , a defibrillátorra nincs szükség. Lefekszem kicsit a homokra , mert kifáradtam a cipekedésben. És addig elgondolkodom Kopi, hogyan is képzeli ezt az életmentést..... Szóval mi fújkálunk a szájacskájába...közben ő nyomkodja a mellkast...stim......valakinél biciklipumpa? Bár félek, én továbbra sem vagyok elég romantikus. Az én agyam folyton csak a hülyeségen jár!

-Szesen- - - Kocsma

Újraélesztés? Máris jövök (rontok át a homokos tengerparton, átgázolva törülközőn, homokváron....a franc...egy kis gereblye...áuhhhhh) ...na szóval itt a defibrillátor ....félre mindenki......."újratervezés, kérem forduljon balra" ......óóóó ..., Kopi merre vagy? Kopim, valami ilyesmi mentésre gondolsz? Tőlem erre számíts! Szóval inkább ússz ki, mielőtt meghalnál! Kérek egy pohár pezsit itt is! ...És Nektek is kérek! Koccintunk?

-Szesen- - - Kocsma

Sziasztok! Lara ámulok milyen kis ügyes vagy!Én még mindig csak nyöszörgöm , hogy megint kínlódni kell majd a képek elővarázsolásával.....Te pedig már készen is vagy! Kevés időt töltök gép előtt. Élvezem a ház csinosítgatását. A teraszt fakorlátja volt a soros..... szépen lecsiszoltam, lefestettem....most olyan szép, mintha most készült volna. Imádom. Most jön egy kis nyaralás....aztán nekiesem a kerítésnek is! Addig meg kell álmodnom a színét. Egy biztos ...szürke nem lesz! Lady...... valahogy …

• Szesen's Box

-Szesen- - - Sig Műhelyek

Mert már nyár van! TdWpqCR.jpg

• Szesen's Box

Már nagyon várom, hogy indulhassak nyaralni.... Ennek a láznak az eredménye Zsu rucija! soMzSet.jpg Zu2PltG.jpg

• Pöttyös bögre ? Nagyon szívesen. Lesz majd ava is, de már tegnap 2 percem sem maradt indulás előtt, így nem tudtam befejezni :)Viszont kéretik elmenteni, a képhost megszűnt. Így könnyen lehet, hogy ha nem mented el, akkor el fog tűnni és a képhostosok is:(

• Hellohellohello welcome hello (A lányom Dórát néz) És nem...még nincs nyár...de amilyen jó szívem van! TdWpqCR.jpg i.imgur.com/TdWpqCR.jpg?DirtyWindows.jpg

• Szesen's Box

Az eső bezavart a kertből Viszont a homokozót lefestettem a minap és már használatba is vették a tulajdonosok! Remélem hamar visszatér a napsütés.... BQmP85I.jpg

-Szesen- - - Kocsma

Köszönöm Lara Mára esőt ígért, nem is bántam volna....áfáznom kell. Pakolgatom itt a számlákat fogcsikorgatva... várva az esőt...de továbbra is a nap vigyorog az arcomba...de tuti mire végzek, leszakad az ég! Mivel munkakedvem nem sok , ami nyilvánvaló, mert most is itt lógok ...iszom veled egy lattét.

-Szesen- - - Kocsma

Sziasztok! Gondoltam beköszönök és iszom egy finom kávét. A jóidőben folyton csak kint vagyok....de az elföldelést megúsztam.

• Szesen's Box

Tavaszi logók Spring.png LOGO3.png Spring2.png

• Szesen's Box

És a szívem csücske..... A legeslegjobb szövetség volt számomra. Nagyon jó volt veletek játszani. Rengeteget folyt a könnyem....a nevetéstől! UhO4Y2d.jpg

• Szesen's Box

cTWZvXs.jpg rDMGJYT.jpg

• Szesen's Box

pUstnzG.png

• Szesen's Box

Az örök kedvenc, újra és újra felveszem...... kyuXYyj.png

-Szesen- - - Kocsma

Jó estét! Óóó Kopi, most jöhet bármi, csak erős legyen! Sajog minden porcikám. Nemrég vettünk egy családi házat, 1400 m2 telekkel. A nagy része füves. Így vettünk 8 gyümölcsfacsemetét. Bakker....de kiásni nekik a gödröt! :DDDD És nem holmi kis gödröcskét... bizony 80x80-as kell neki. Mivel nagy termet nem vagyok, így mondtam a férjemnek, ha belehalok a fáradságba,tegyen be az egyik fa mellé! Kérek szépen valamit...bármi izomlazítót! ui: Lady a rucid nagyon szuper....pont annyira merész, amennyir…