Search Results

Search results 1-20 of 114.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Hát,van ilyen. De ha esetleg olvasni is tudnál,én sosem beszéltem foszthatatlanságról,de még csak azokat sem szidtam,akiktől sok nyersit hoztam. Nem mellesleg új város is...de had ne kelljen már egy magadfajtának magyarázkodnom. Kifosztottál,örülj neki Sört! ....... Viszem!

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Na,beindult itt az élet úgy látom Harcosoknak viszem a sört! Ody: Adomány a lelki sérülteknek Persze én is kaptam a társaidtól Nyertesek: Meliodas[BSZ] Vesztesek: Sequator[PSZK2], sanulu[PSZK2] A(z) ceruza város ki lett fosztva Meliodas[BSZ] által. A következő nyersanyagokat vitte el: 68,024 Arany, 20,922 Építőanyag, 3,910 Márvány, 15,166 Kénpor Nyertesek: Meliodas[BSZ] Vesztesek: Preddys[PSZK2] A(z) Daráló város ki lett fosztva Meliodas[BSZ] által. A következő nyersanyagokat vitte el: 50,494 Ar…

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Reggelt! Hát,nem tudom hol,milyen éjszaka volt,de én a legnagyobb nyugalomban aludtam,az biztos Persze érdekelne Marqadamék meg aranygaluskáék mit alkottak,így ha nem szégyellik,pár CR-t igazán megoszthatnának velünk Most csak vizet nekem is! ....... Viszem!

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Hát,ezt is jó tudni. Öööö.....oks,köszi a lebolondozást sipka . Egyébként,ha én eldöntöttem h xy játékos xx városát lefosztom,és el is indultam rá,akkor számomra teljesen mindegy ki mit ír,a támadás be lesz fejezve. Azonban nagyon nem erről szólt az irományom,ha figyelmesen elolvasod,talán magad is rájöhetsz. Azt nehezményeztem,hogy egyesek megpróbálnak kioktatni,hogy a támadásomnak messzemenő következményei lesznek én és társaim számára,hiszen ilyen meg olyan háború lesz,tehát egy csomó ként és…

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

"Az aranynak is van bepakolási ideje - de gyorsabb, mint a nyersanyagé - továbbá 10 percben van maximalizálva." Maximalizálva,tehát nem fixálva. Nekem az a problémám,hogy mivel jóval kevesebb aranyat fosztottam,mint amennyit bírtam volna,így nekem az tűnt logikusnak,hogy a berakodásuk gyorsabb is,mintha maxon fosztottam volna(mint nyersanyagnál),azonban ugyanúgy 10 perc volt a berakodás. Akkor most fixen 10 perc a rakodása az aranynak bármilyen mennyiségnél bármilyen kapacitás mellett,vagy elvil…

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Azért írta most,mert a jelenlegi helyzet még nem olyan vészes,de már látni a romló tendenciát. Edit Most lettem figyelmes,hogy aranyfosztásnál bármilyen mennyiséget is hozol el bármilyen kapacitás mellett(értsd: 25k aranyat bírnának elhordani az egységeid,de mondjuk csak 3k aranyat viszel),akkor is 10 perc a rakodás? Mert nálam így volt....nyersit nem fosztottam,így ez nem jöhet szóba. Sört! ....... Viszem!

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Jó meg minden hogy növekednek a kis szövik,de...... Most komolyan,ki jött a WAR szerverre azért hogy harcoljon? Mert kb minden egyes szövinél amit megtámadok az a megoldás először,hogy irogatnak nekem. Minek? Könyörgöm,csak simán üssetek vissza,ez WAR szerver,nem egy újabb kertészszerverparti..... Meg jönnek a vérlázító üzenetek...."ugye te sem szeretnél lemaradni a fejlődésben?","Miért támadsz?","A tagjaid sem akarnák feleslegesen pazarolni az aranyukat meg a kénüket"........stb stb stb A Válas…

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Hellosziamizu! Nem tudom ki hogy van vele,de én még picikét messze vagyok a kísérletezéstől :D. Inkább hangolódunk a későbbi háborúkra.... Sört! ....... Viszem!

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Hát,ha minden nap tarkónb....vágnak ennyi nyersivel,akk feleslegesnek érzem picit a fosztogatást Piát ne felejtsen senki se kérne,hiszen ez nem egy hajléktalanszálló! Sört! ....... Viszem!

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Hát,nagyon durva ha tényleg minden nap etapzárás lesz XD Sört! ....... Viszem!

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Viszem mindenkinek amit kért Szerintem bárhol kibeszélhetjük a dolgokat,a kocsma is elég tágas ehhez Az aranyfosztás nem teljesen így működik. Minden egységnél megvan,hogy mennyi aranyat bír el(pontos adatok a súgóban),ennek megfelelően pedig a csatába beküldött egységek számának?fajtájának megfelelően tudsz elhozni aranyat,illetve a városháza biztosít egy kis védelmet is(ha jól tudom). Én nem félek,hogy túl kevés szövi lenne. Ráadásul örülök,hogy az összes farm egy helyre akar menni Sajtit én i…

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Viszem a kávét(tökre mintha ez egy kávézó lenne....szinte szégyellem magam h nem kávézom ) Nandi,kérj vmit inni Gyűlnek itt népek,hajrá hajrá Persze sélyetek sincs A Hét Halálos Főbűl ellen Sört! ....... Viszem!

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Egy tök átlagos kávé máris az asztalodon . Csak egy kérdés: Ez már tök természetes és mindig is így lesz,hogy a szervernyitás napján 18:00kor etapzárás lesz? Nem baj,csak kérdezem,mert ahogy a statisztikát nézem,ezt sajns nem sokan tudják/veszik észre. Másrészt,mintha a szorzók is újra nagyok lennének. Ez viszont kicsit sem pozitív változás,kéretik is visszacsinálni Sört ....... Viszem!

• Agyzsibbasztó

Aquaman - - Kocsma

Hellosziamizu! Szerver nem maradhat kocsma nélkül,szval gondoltam nyitok egyet! Törni,zúzni ér,de csak mérrtéktelenül,ahogy a szerveren is . Mizu,kire lehet itt majd számítani,hogy harcolósdit jön játszani? Sört! ..... Viszem!

• Bor delfin

Aquaman - - Kocsma

Na jah,csak olyan régen nem voltam már jó háborúban,hogy már emlékezni is alig tudok rá. Még veletek is lehetett volna izgalmas hábi,de az is unalomba fulladt... Pedig az sem tegnap ért véget.... Viszont! Pont tegnap írtam,hogy nincs potenciál az ikában,erre kapunk egy war szervert,ami ráadásul nem is időlimites,mint az eddigiek voltak(tudom,tudom....de nem kell megköszönni ). Remélem sok jó játékos tér majd vissza emiatt,lesznek majd izgalmas csaták....és csak nagyon remélem,hogy nem fognak non…

• Bor delfin

Aquaman - - Kocsma

Sziasztok Nosztalgiázás? Ohóóóóóóóó...nekem sok érdekes emlékem van ám Emlékszem,még sok szerverrel ezelőtt,valahol pí és phi között volt pár szerver,ahol sikerült szerverhábit kirobbantanom . Na jó,én ahhoz kevés lettem volna,de jól kavargattam a "lapokat" . Sikerült felépítenem pár eredményes,bár sajnos önhibám miatt múlandó szövetséget is. Összességében pedig? Igazán jól szórakoztam,még ha mások körülöttem nem is feltétlenül . Kár,hogy már nincs potenciál az ikában,kevés a játékos,és a játék…

• Csak mint kívülálló jeleznék Kopinak,hogy nem vett figyelembe mindent és jelenleg gondolkozás nélkül vagdalkozik.... Nem kellett CR-t hamisítania az F szövinek. Ugyanis,meg nem mondom melyik frissítés óta a CR-ekben automatikusan az adott szövetség neve jelenik meg,tehát,bár a CR születésekor más szövetség tagja volt az adott játékos,ha ezt az F be való belépése után másolta be körüzibe,akkor a neve mellett az F fog szerepelni. Nyílvánvalóan hibázott az F,mert alaposan át kellett volna néznie a …

• Furi Muri Kocsma

Aquaman - - Kocsma

Az Útvesztő a téma? Hát Sajti,nem tudom hogy vagy vele,de szerintem te vagy az univerzumban az egyetlen,akinek tetszett az új film Nekem hatalmas csalódás volt,főleg úgy,hogy az első részt imádtam. De hogy szemléltessem mennyire volt rossz ez a 3.része: még az SW8 is lehagyta,pedig azt nem nehéz felülmúlni.... Lássuk csak,sorozatok.... Lucifer,Stranger things,nagy kedvencek Víz van?

• Új szerver kibeszélő

Aquaman - - Ikariam társalgó

Üdvözlet, xyz! Egy új szerver vár arra, hogy csatlakozz, és kolonizálj! 14.02.2018 után ismét lehetőséged nyílik arra, hogy nevet szerezz magadnak a szigetvilágban. Kutass, építs, indíts felfedező utakat, és kerülj fel az új toplistára! Regisztrálj ide: Apollon! Hát erre nem is tudok mit mondani........ Most mondanám azt,hogy senki se regisztráljon az új szerverre,mert a GF azért nyitja feszt ezeket,mert azt gondolja kell ez nekünk,de a magyar mentalitást ismerve ennek a "kezdeményezésnek" nem l…

• Furi Muri Kocsma

Aquaman - - Kocsma

Hello, Ööööööööööööööööööööööö...... Hol vannak azok akik ezt a mocskot rendberakják? Megnézném,hogy mi a helyzet az ikával,erre ez fogad? Rémes. Ráadásul beleolvasgatva nincs is semmi érdekes téma. Csak Prince hülyeségei.... Eddig is csak arra verte,hogy kicsi és tapasztalatlan szöviket ver le,akkor ez most miért nagy szám? Jah meg keveri a szezont a fazonnal.....ha farmok lennének nem lenne top1 támadó,mert nem lenne min szereznie. Ehh...sok volt a duma,még magamat is meguntam. Adnak itt egyál…