Search Results

Search results 1-20 of 185.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Na az még a jobbik eset, ha csak lapáttal hánysz. Olyan dögrováson vagyok, már abba is kételkedem, hogy megmaradok. Igen késői lenne most válaszolnom turbora, de látom előttem sokan tisztességesen megtették ezt. A dupla whiskyre viszont lecsapok, csak öntök bele egy kis kólát. Magába nem bírom meginni. Apollon látom már "valaki" lelopta a nevemet és kreált egy BenyTum acc-ot. Taps az illetőnek Mindenki igyon egy gumibogyó szörpöt, ma igazán kellemes.

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Jajj Nándi, ne haragudj meg. Nem láttam a bejegyzésed. Nemrég keltem és picit szétszórt vagyok. Konfliktusok mindig lesznek minden szerveren, mert sose lesz mindenben egyetértés. Szerintem nagy hiányérzeted lenne, ha egyik szerveren se jelennél meg. Van most bőven, lehet belőlük válogatni. Bár én már azon is elgondolkoztam, hogy külföldi szerverre fogok regelni majd, ha ott lesz új, mert ott senkit se ismernék és nem kellene a sok rinyával foglalkozni. Kicsit népesebb lenne, mint az itteniek, de…

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Quote from turboata97: “Sziasztok én 7 év után szeretném újra kezdeni a játékot, na most a kérdésem az lenne hogy alpa világra regisztráltam amit 2011 be otthagytam és szeretném kérdezni hogy megéri e oda regisztrálni újra vagy inkább keressek egy új világot mert az már nagyon egy inaktiv világ ? a válaszaitokat elöre is köszönöm ” Szia szia!:) A bányák elég magasak, így gyorsabban tudsz fejlődni, de az a baj, hogy oly annyira le lennél maradva mindenkitől, hogy hamar ellehetetlenítenék a játéko…

• Új szerver kibeszélő

Daryl - - Ikariam társalgó

Több olyan szerver van, ami picit elcsöndesedett, de már mindegyik kiforrta valamelyest önmagát. Ha nem az összpontszám érdekel, akkor nézz utána annak, hogy melyik szerveren jó a hangulat, melyikhez tudsz azonosulni. Van mindenhol rengeteg átadandó acc is, amivel az összpontot kompenzálni tudod, de úgy nem az igazi. Így bármennyire ellenzem az új szerverek nyitását, az lenne a legcélszerűbb neked. Figyelj arra, hogy levédd magad fosztások terén, ne válj farmmá és akkor élvezni fogod a játékot b…

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Quote from Sajti: “Űrviharnak az előzetese is jó volt, bár azt még nem láttam. ” Ne hagyd ki semmiféle képpen. Nekem tetszett maga az egész felépítése. Quote from Maraa: “Háát engem az Útvesztő abszolút nem nyűgözött le ” Az útvesztőnek az első része jött be a legjobban, a többit már nem igen követtem nyomon. Elég sok jó film várható erre az évre, de utálok várni rájuk mindig. Mondjuk én nagy sorozat függő vagyok, a sorozatom folytatását jobban várom, mint a filmek premierjét. Csak sajnos befeje…

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Egyszer majd te is megérted azokat, amiket át szerettem volna adni, de már nem érdekel a dolog. Legyen ez a végakaratod és örülj. Lapozz Mit gondoltok az új szerverről? Meséljetek valamit. Ha jó filmet néznétek, ajánlom figyelmetekbe a beszállítót és az űrvihart. Most nézem meg az utóbbit, egész jóra sikeredett. Mindenki vendégem egy gumibogyó szörpre.

• Új szerver kibeszélő

Daryl - - Ikariam társalgó

Hali! Ritka dolog, de valóban egyet értek az előttem szólóval. Kíváncsi lennék mit reagálna a GF, ha megnyílna az új szerver és még top50 se lenne

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

A vitát részemről lezártam itt fórumon is nem okozok problémát azzal, hogy el kelljen dönteni azt, hogy az én hozzászólásom sértő avagy szintén az én hozzászólásom csak. Abszolút inkorrektnek tekintem, hogy az általunk kiadott információk le lettek számtalanszor degradálva, állandóan valamilyen oknál fogva nem megfelelőnek tekinthetőek voltak, rejtélyes továbbra is inkorrekt módon felül lettek bírálva, de nem baj. Mikor én személyeskedek, azonnal volt történés, de ellenkező esetben nem volt prob…

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Quote from Prince: “Nyilván egy olyan szövetségtől, amely odáig süllyed, hogy a WiC szövetségre stratégiai partnerként tekint az IF ellen (vagy éppenséggel ellenem) nem is várhatunk el mást ” Te miből szedted ki, hogy stratégiai partnerként tekintenénk a WiC szövetségre? rofl.gif Nagyon rá vagy kattanva a dologra, de nem igen látod tisztán át. Valóban kaptunk felkeresést bizonyos dolgok terén, de egyhangúan elutasítottuk. Azért, mert nem viselkedünk despotikus hatalomként a vezetőségből, azért m…

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Mi ebben a személyeskedés koma? Leírok valamit és leírnak többen valamiket és teljesen máshogy foglalod össze. Kavarsz szezont fazonnal. Személyeskedés az a legelső szövegemnél volt apró momentummal felfigyelhető és te általad, hogy kiírtad a nevemet. Továbbra is mindenkinek azt amit ivott. Alszom egyet a pult alatt, mert unalom van. Edit: Mivel nem privát dologról van szó, hisz közszemléletre tett dolog, amit bárki láthat.. gondolom nem szabályba ütköző. Szerintem megmutatkozik, hogy melyikünkn…

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Látom több magyar nyelv- és irodalom órán kellett volna részt venned, mert a szövegértés mai napig nem tisztult le. Nagyon örülök, hogy nincs közöd a politikához, mert ilyen felfogással 2 óra alatt kirobbantanád az atomháborút, mert valaki azt mondaná neked, hogy add át XY-nak, hogy hamarosan meglátogatom A dolgok értelmezése nagyon távol áll tőled. Meghívlak egy szénsavmentes vízre. Ne igyál több alkoholt szerintem.

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Hát ez hatalmas. Olyanokat találsz ki, hogy Andersen megirigyelne Kezdem újra szeretni a fórumot. Olyan jókat lehet nevetni Csatlakozom hozzátok Maraa. Nem ittam még, de a whiskey sose lehet rossz. Most még nem gond, ha megfordulsz..,még nem táncolunk az asztal tetején Ildinek és Tarának egy frankó koktélt is csavarok Opi, ha így megtetszett, akkor még egy gumibogyó szörpöt neked Egy kört én állok.

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Nincs most kedvem regéket írni, majd később.. csak egyetlen egy dolgot emelnék ki. Ki a fene akar nekem nyalizni?? Egyenrangú játékostársaim vannak és bármikor elküldenek melegebb éghajlatra, ha valamiben nem értenek egyet. Attól, hogy te abszolút kívülálló vagy/voltál/leszel.. nem tudod azt, hogy miket beszélek velük privátban ikán és egyéb felületen. Mire fel nyalizna nekem bárki is? Nagyobb játékosok vannak mellettem, mint én magam ember.. Edit: Akiket nyalistáknak hívsz, azoktól tanultam a l…

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Köszönöm a kiegészítést Zu. Tudtam, hogy sok minden részletet ki fogok hagyni. Iszom veled egy kávét és minden betérőnek egy narancslé =)

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Van persze:) Ott a sör az asztalodon. Én viszont lépek, lövik a pizsamát.

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Üdvözletem, sziasztok! Habár eleinte úgy gondoltam, hogy jobb nem felszólalni egy ilyen galád ember ellen, mint te vagy Saint.. változott ez a vélemény. Tudatában lehetnél, hogy senki egy szavadat se hiszi el, mert a játék során kimutattad a fogadfehérjét több irányba is már. Mikor jelentkeztél hozzánk, a szokás szerint demokratikus formában megérdeklődtem másoktól, hogy bárki ismer-e téged, mert abszolút nem mondott semmit a neved régebbről. Olyan visszajelzést kaptam, hogy „jó lehet, talán tud…

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Nem kell sokáig mosogatni. Jack - cola magamnak

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Vicc vagy Saint. Majd reagálok hamarosan. Addig is egy korsóval mindenkinek

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

Szép jó estét hölgyek - urak! Látom használt az ajtóra kirakott nyitva tábla és többen betértetek. Maraa a keverés sose ártalmas, csak egy idő után védekezik ellene a szervezeted. Akkor ártalmas, mikor másnap a párod egy cetlit hagy az asztalon Abszolút rugalmas vagyok. Vevő vagyok minden bizniszre, maximum pult alatt A kávé főzve - forrázva.. hm. Maradnék az elsőnél, de adjuk meg a módját. Főzz le egy adag kávét. Tejhabosítóval csinálj kedvedhez mérten hideg vagy meleg tejhabot, de jó kemény le…

• Furi Muri Kocsma

Daryl - - Kocsma

A korrektség abszolút fair dolog volt. Természetesen ahogy tudtuk, ezt viszonoztuk. Zu szeretem ezt a számot, kellemes most hallgatni. Ha nem ütközne a szabályokba, akkor annyira megmutatnám, hogy mivel illetett kedves Saint barátunk miután rosszalkodott és reagáltam rá. Viszont, ha én magam leírom, akkor az nem ütközik szabályba. Örülök, hogy megszabadultunk tőle és sajnálom, hogy kevésbé voltam jó emberismerő. Hamarabb ki kellett volna már vágni közülünk. Nagyon nehezen váltják ki belőlem azt,…