Search Results

Search results 1-20 of 395.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• HARCOSOK KLUBJA

pacotibi - - Kocsma

Sziasztok, gondoltam benezek mar ide is, latom minden a regi, fel kene dobni a bulit valamivel Opi de egyszer az is meghal.... Akkor igyunk sort, ha mar Opi is szereti.

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

pacotibi - - [Alpha archívum]

totyogós remélem tudod hanyadika van ma, és nem felejtetted el az ígéreted. Ha betérsz esetleg, fizetek egy italt nehogy kiszáradjon a torkod a hosszú beszámoló közben. Blume nagyon nagy vagy. Bort kérek.

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

Kartano igyunk meg még egy üveg bort, aztán tedd vakba, lesz itt még buli Bort kérek.

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

Sziasztok, szeretnék fizetni egy italt a Mafianak. Sok szerencsét a távozóknak, azoknak akik maradnak pedig jó szelet. Bort kérek.

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

Perverz sose azt nézd hogy mit mond hanem azt hogy ki mondja. Ti tudjátok a legjobban hogy nem 1000 tp-ről van szó, meg azt is ti tudjátok a legjobban hogy más is volt még ott. De nem tudom miért kéne pont neked magyaráznom ezt, nagyon várom az úriember feltáró cikkét. Igen ha engem kidobnának bármeik szövetségből azért amit ő tett, nem az ellenfélhez szaladnék, hanem törölném magam a játékból, sokszor kérte a vezetőség hogy ne tegye, vigyázzon, de valahogy ez sosem sikerűlt neki, de ez van nem …

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

Szeretlek Blume, kérdezd meg Ostort, vagy nézd meg a háború elejét. Elfogadom a bort, köszönöm. Én is bort kérek.

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

Quote from Isten_ostora: “Amennyiben ez a totyogo nevű figura egy volt tagotok, akkor a kihajigált információk alapján simán beváltja az ígéretét.” Es ha ez így van az is minket igazol, azt hogy igazunk volt, és ki kelett dobni, pl ha engem kidobnának a HORDAbol amire lett is volna okuk az elején, mikor 2ooK tp-t vertetek le rólam, tehát ha ez megtörténne, akkor sem rohannék senkihez hogy titkokat mondjak el egy játékban, ha nem is látsyik itt, de van pixelgerincem is. Ha igazad van és titkokat …

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

Ostor alig várom hogy ez megtörténjen. A fosztott nyersit meg a kolókat számold osze, mert azt a számláló sajnos nem teszi meg, minket meg nem érdekel. A mi csatánkra is sor kerül egyszer, és időben foglak megkérdezni, mert eddig mikor találkoztun, általában közbejött valami, remélem akkor nem fog. Bort kérek.

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

totyogo hangember vagy akire senki nem figyel, amig nem mondod meg ki is vagy valójában nincs súja a szavaidnak, ha nem tetszik valami mond ki nyíltan. Gondolom azt is be tudod bizonítani, hogz én beléptem FURY accjába meg sokmindenki máséba is, kiváncsian várom a leleplező cikket, de remélem azt már saját neveddel írod alá, ha azt szeretnéd hogy komolyan vegyen valaki tedd meg. Ja és azt se felejsd el, hogy Révészt hany ember vitte pár hónapos ittléte alatt, mert ez is téma volt már itt. Az hog…

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

Mindenkeppen, ha annyira a lelketekbe tiportam, ( amiért ismételten elnézést kérek azoktól akiket megsértettem, játékon túlmenő kijeléntésekkel) miért nem írtatok ki háborút, mindenki elfogadta volna az okot, így nagyon az jött le, hogy én csak jó kifogás voltam. Minek jött volna más segíteni, nem volt rá szükség. Elnézést hogy válaszoltam, de úgy illik ha kérdeznek, és ha kérdezel, illik meghalgatni a választ is. Bort kérek.

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

totyogo nagyon jól tudod hogy 2 szövetség ellen harcoltunk, ahogy lehetőségeink engedték, csak erről senki nem beszél, és ezt a részét a zárasnak még el sem olvasták sokan, vagy ha igen nagyon hangosan halgatnak róla. Nagyon meglepődne itt mindenki ha esetleg egz merász GO kitenné hogy kinek hany karaktere van és mi a nevük, de még azon is hogy ki mivel, és milyen szövetségben játszik, amíg ez nem történik meg, inkább ne eröltesd ezt a vonalat, mert nagyon meg lennél lepődve, de szerintem tisztá…

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

Quote from totyogos: “Csak bizakodni merek,nem a lánya helyett térdel mások előtt. :D” Ha már meglátod más szemében a szálkát. Nem lenne rosz egy olyan találkozó, ott legalább szemtől szembe lennénn, és látnánk egymást, szerintem jó kis buli lenne Mindenkeppen, és arról mi a véleményed amit ti csináltatok? Úgy látom se totyogo, sem ti nem tértek ki arra a részre ahol beleavatkoztatok a háborúba. Totyogó minden úgymond barátunkba akik itt esetled melettün k érvelt belekötött ma, ha annyira segíte…

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

totyogos kérlek mutatkozz be, aztán beszélgessünk, mert azért vagy felháborodva amit magad sem válalsz fel, Bort kérek.

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

Mindenkinek szép, és kellemes reggelt kívánok. Ezzel a számomra igen kedves dallal búcsúzok tőletek. youtube.com/watch?v=KmUMvShEq-E Mindenkeppen igen én kértem, és majd sor is fog rá kerűlni, egyszer talán. Bort kérek.

• Mindenkinek szép, és kellemes reggelt kívánok. Ezzel a számomra igen kedves dallal búcsúzok tőletek. youtube.com/watch?v=KmUMvShEq-E tibi sosem tárgyalt sehol a HORDA nevében. Kérnék egy rekesz sört.

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

6cd614311f4247c69db7300bd672bb24.png Bort kérek.

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

3bb43fe4ceab428283cb8dd748aafe02.png Bort kérek.

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

Mindenképpen nyugalom, nincs mimóza lelkem, ha az lenne már rég nem írnék ide, mint sokan mások akik megpróbálták Arról volt szó hogy a REV levonúl, ennek részben meg is van a látszatja, de mint mondtam azután is történtek foglalások, ki is tettem ide, nem reagált senki. Ugye most viccelsz, azzal hogy ott akartok várost alapítani, és azokkal a nevekkel Csakibácsi hol mondtam én azt hogy nem másolhatsz ide be valamit a HORDA oldaláról ? Ez megint kapufa lett, mert nem mondtam. Ayt mondtam hogy ez…

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

Opi ahogy látod csak A REV es a NGOLD misztifikálja a dolgot. Kyra1112 tudjuk ki a vezető, és mindig is volt vezetője a HORDAnak. Mindenképpen ha nincs más csak kötekedjünk valkamivel, nemdebár? Quote from Csakibácsi: “- Ha mi nyomunk kolosszust, akkor gyávák vagyunk. Ezt HORDA oldalról vetted, mi írtuk úgy pakolgasd - Ha ti akkor taktika. - Ha mi zászlózunk, akkor menekülünk. - Ha ti, akkor visszavonultok stratégiailag. - Ha nektek zöld a CR, de nekünk jobb a mérleg. Ti nyertetek. - Ha nekünk z…

• HARCOSOK KLUBJA Vol.3

Eddig csak névleges vezetőink voltak, gondolom azt tudjuk hogy 2 vezető volt a háború kezdete óta, de most olyan vezető van akit követni is lehet. Igen gyarapodunk és ez a lényeg, mert ha higúlnánk az nem lenne jó Bort kérek.