Search Results

Search results 1-20 of 591.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

A Nép most ne igyon! Zéró tolerenciát böfögve tele az utak perzekútorral. Éppenséggel ki is kátyúzhatnák azokat. Tegnap Paksra mentem le mert ott (is) dolgozunk. A bevezető út autópálya minőségű... Mármint olyan SZAR mint az M1-esnek csúfolt terep rally pálya Idén már csak a terepjáróval megyek (10-12 literes fogyasztással) mert annak a dupla erős (széles stb) gumijai (még) bírják A múltkor amúgy egy szemtelen, nyegle zsandárkölöknek megmondtam - NEM fújuk bele a trombítájába Ivott? Nem. Akkor? …

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

Mert azok speckós szerverek nem? Csak vizet...

• NGOLD vs. Amity

Opi - - Diplomácia

Gratulálunk a kihívónak - köszönjük a korrekt játékot. Nem sikerült az aktív magot bővíteni belső aktiválással - ezért nem tudtunk a szándékaink szerinti helytállást a legtöbb helyen felmutatni, Kérem a CR topikot még 72 órán keresztül nyitva hagyni mert betennénk pár CR-t még - nálunk ebben is alacsony az aktivitás Sir Opi Amity Tábornok

• HARCOSOK KLUBJA

Opi - - Kocsma

Savanyú már az a hab - kicsiny rózsaszín punnyadóm Régen nem kértél semmit... megromlik a játék annak aki nem nyomja Apró csaták vannak csak Sört a Népnek!

• NGOLD vs. Amity

Opi - - Diplomácia

Kirakok pár zöldet - mert sok törlődött Nem én nyertem, hanem a kolosszus... de zöld Van viszont kékkel olyan esemény ami már Ngold kárára is előfordult meg nekem is - NEM idéztem elő semmilyen anarchiát ebben a csatában... Amity-tengeri-gyozelem.png Tengeri csata közel OPI-OPI városhoz (17.02.2018 21:51:51) Sir Opi[Amity] innen: OPI-OPI vs kisfiú[NGOLD] innen: Opika, REV --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-hajó......................…

• NGOLD vs. Amity

Opi - - Diplomácia

Amity-tengeri-gyozelem.png Tengeri csata közel Klahelakén városhoz (16.02.2018 7:47:31) OutLaw[Amity] innen: Kőbánya, bor2 vs Henus_[NGOLD] innen: Klahelakén --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-hajó............................653(-36) - Törő-hajó...........................610(-108) Lánghajó..............................11(-25) - Lánghajó............................117(-267) Ágyú Hajó..............................84(-0) - Ágyú Hajó...…

• NGOLD vs. Amity

Opi - - Diplomácia

Amity.png Csata a(z) Somló városért (11.02.2018 21:25:42) UQD kelly[NGOLD] innen: BIG vs Sir Opi[Amity] innen: TÁBORNOK, epleny[Amity] innen: --------------------------------------------------------------------------------------------- ............................................. - Hoplita.................................1(-0) ............................................. - Fal.....................................7(-0) Kardforgató.............................0(-8) - ............................…

• NGOLD vs. Amity

Opi - - Diplomácia

Amity-gyozelem.png.jpg Csata a(z) Vörös Ördög városért (11.02.2018 12:36:11) Sir Opi[Amity] innen: Farm vagyok vs Red_[NGOLD] innen: Vörös Ördög, Infinity[NGOLD] innen: Tartarosz --------------------------------------------------------------------------------------------- Kén Karabélyos........................106(-0) - ............................................. Kardforgató.........................322(-190) - Kardforgató...........................0(-260) Hoplita...............................3…

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

Gumibogyó szörp... ez tetszik Szerintem ha egy csapatban MINDENKI azt mondja az egyikre, hogy büdös a szája, akkor tök mindegy, hogy tényleg az-e és miért lett az. meg mitől? Nem bírják elviselni és kész...Vitatni, hogy mitől fordul fel a gyomra egy társaságnak immár meddő cselekedet. HA több csapatban sem viselik ezt el, akkor tényleg büdös ott valami - de ez ellen is hiábavalóság rugdalódzni. NEM akarnak játszani az illetővel és kész. Cselekedetei és írásai alapján megítélték és nem tudnak vel…

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

Fárasztó ez már... Ezt már eltoltad, a játékodnak már vége ott. Lapozz Igyál egy keserű likőrt HA meg nem bírod lenyelni akkor ne kocsmázz

• NGOLD vs. Amity

Opi - - Diplomácia

Az Amity Szövetség nevében elfogadom a hadüzenet. Köszönöm - van mit - a háborús kiírás korrekt (stílusú) megfogalmazását. Igyekszünk a csatatéren megfelelni az elvárásoknak. Mint kertész szövetség fogunk majd a hadainkkal és flottáinkkal helytállni és a harcok során felfegyverkezni. Mint játékosok és ellenfelek (nem ellenségek) fogunk a Kocsmában is találkozni. "Legyen valami pezsgés, legyen valami mozgás..." Sir Opi Amity Tábornok

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

Pezsi kinyitva - mindenki a vendégem amíg van Debrecenit eszek most vacsira és sajtot - mellé meg pezsgőt iszom (a való életben most ezt kívántam meg) Sört a Népnek!

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

Nekem is van amiről jött értesítés de nem használtam - nem is akartam nézegetni Kikapcs és nem jön A telómról is kikapcsoltam mindent amit nem használok - sőt az e-mail értesítéseket is szűröm rajta Amúgy szerintem se töröld magad Nemesis Igyál egy pezsgőt velem - kérek egy üveggel

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

Quote from Blume: “egyébként ebből a nyomorból hová lesznek a sigek?...nem engem kéne hajkurászni hanem a sigeket....úgy gondolom... ” És még én vagyok a paranoiás lapozzunk..... Este pezsgőzni fogok - lenézek a pincébe mert mintha ott lenne még 1-2 üveg a borok között Ki tart velem? Addig is: Sört a Népnek!

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

Én nem gondolok semmit - csak ha lezárom az életem egy szakaszát (megtettem már párszor valóságban és játékban is) akkor csááá Ha törlődtél volna akkor is olvashatnád mit írnak még rólad (rajtad múlik hová kattintasz) - akkor meg vissza regiznél? HA zárod ezt a korszakod akkor mit érdekel mi történik ? HA meg folytatni akarod akkor üdv újra köztünk - csak lehet mire belemerülsz jobban, már törlődsz is Paranoia meg távol áll tőlem hidd el Te viszont jó gyakran kattingatsz a kis négyzetedre ahogy …

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

"Elvtársak! A krumplileves legyen krumplileves.... " HA törlök valamit akkor nem járkálok vissza... Félre ne érts, maradj inkább DE ha meg nem akarsz akkor minek visszajárkálni és erről írni? Törlöm magam? Nem lépek fel oszt csá.... Nem az törli akiknek itt üzengetsz erről - de Neked is van választásod Nahh : Sört a Népnek!

• Furi Muri Kocsma

Opi - - Kocsma

Vezessünk be pár - érdekes - újítást is. Bank épület - szövetségi szinten lehetne mondjuk a Titkárnak pénzt utalnia (akár hajókkal szállítva) annak, akinek erre szüksége van - az előtte megvalósított egyéni (szövetségi tag) befizetésekből A Bankot lehessen kifosztani... úgy már kicsit érdekesebb Legyenek természeti katasztrófák GF által - véletlenszerűen - generálva: hasson cunami, földrengés egységekre és épületekre egyaránt Barbár hordák és akár flották is legyenek felbérelhetőek szigeteinken …

• Bétalálló

Opi - - Kocsma

Mai reggeli: Sonkás - sajtos omlett paprikás olajbogyóval és metélő hagymával 1 pohár fehérbor - utána eszpresszó Mindenkit meghívok rá! Jó étvágyat.... Sört a Népnek! Editke mondta: a fokhagymás-tejfölös-sajtos kiflit és mutassam meg, ami a reggeli mellé készült

• Lesz Vigasz

Opi - - Kocsma

Még egy sörért jöttem Egy pohár Kőbányai Sötétség lesz.... El lehetne engedni ezt a témát "Aki korpa közé keveredik azt megeszik a disznók" és "okos enged" elvek mentén...

• Lesz Vigasz

Opi - - Kocsma

Lehetne olyan is hogy tréninggel (idő és arany kell hozzá) képzettebbek legyenek az egységek HA már van sereged gyakorlatozzon (nem kell feltétlen gyakorlótér mint épület de akár lehet az is) a város erdős részén menetelve dupla aranyért Aztán a képzettebb vagy veterán katona ütősebb lenne.... hajók gyakorlatozzanak a kikötő és a kalóz tanya között A kertészek tartanak sereget oszt aranyért keményebbek lennének egy idő után - a harcosoknak a gyorsan kiképzett sereg bizony nem mindig lenne nyerő …