Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Mentegetek mindent:) Eltetem pinterestre, habár az van amit átalakítgat....:S Mégegyszer el ne tűnjenek ...enyim!!!!! ÉÉÉs iiigggeen....a "stb"-be van a pöttyös is...

• Blume bemutatkozik

Blume - - Felhasználó bemutatkozások

Aztaaaaaaaaaaa........ fúúúúúúúúúúúh ÍÍÍmááádkaaa) Minden ott van....a virágaim és a fagyim.. és ímádás van a színeit....és satöbbi . NYÁÁÁR VAAAAN... Köszönke Szesen

• Blume bemutatkozik

És lehetséges hogy már nyár van?..... 4bbcb8f924330be81f7f2bb0c6a259bf.jpg

• Lesz Vigasz

Blume - - Kocsma

" Kezdjetek el élni, hogy legyen mit mesélni, Majd az unokáknak mikor körbe állnak .. Ez a kis dal jutott eszembe mikor megindult sasi....es Alchemist.. Hábiban nem voltak ott....de most mikor már régen vége...zárt a bazár...úgy érzik lemaradtak valamiről.... És most beálltak keményen tépé felgyúr...és hajrá nulla tépések, üres városok.... De lesz mit mesélni, majd az unokáknak hábékásosat .

• Hol van mindenki??

Blume - - Kocsma

.. Csüsze Mizu? Hogy hol is van mindenki? kint a kertben Amúgy meg a kutya sem játszik már ezzel a játékkal....még rakosgatunk a régi szép emlékek miatt.... Na meg a kocsmák sem a régiek már....jön a team és belém köt....mert valamiféle sérelme eszibe vagy mijibe jutott... Szal nem igazán tudod mit lehet és mit nem...:S... Itt kell már ezt hagyni végleg.... hábékásosat.... (a szinemet is javítani kell....de mennyire nyomi már:S.). .

• Mit tennél ha...?

Blume - - Játékterem

Vinnék neki csokit...és megkérdezném...'Mizu? Mit tennél ha? másnapos lennél?

• Lara kuckója

Blume - - Sig Műhelyek

ÉÉÉÉS úúúj ruciiiiii) köszönkeee És nagyon örülök hogy meggondoltad magad) ha van idő van, ha nincs akkor így járt ika...kénytelen nélkülözni...ennyi:) Alphán sztem már inakt vagyok én is...de majd most gondolom lesz időm, kb 5 perc belépni...és majd rendet teszek a szerón

• Blume bemutatkozik

Áldott Húsvéti Ünnepeket kívánok f5dbdd2e3fac8e6cd3d14c6d3a9c6bf7.jpg

• Kocsma az ELIT Macskájához.

Blume - - Kocsma

Kellemes húsvéti ünnepeket f5dbdd2e3fac8e6cd3d14c6d3a9c6bf7.jpg hábékásosat

• Lara kuckója

Blume - - Sig Műhelyek

Neked is boldog ünnepeket, és sok locsolót, és én sem érek rá psire, de ottan vagyok...vagyis már egyáltalán nem érek rá...(már nyominger jácci ika), de itten vagyok, néha belépek, oszt annyi....de VAGYOK.,,.( a fanclub meg most fakadt ríva ) Tehát jó lenne ha nem mennél el , mert az úgy jó volt ottan voltál, még ha néha is... Ja és sipkának bezzeg van 'titás sig...nekem meg nincseeeen?.....há úúútállak ám

• Szesen's Box

Blume - - Sig Műhelyek

• Mit tennél ha...?

Blume - - Játékterem

Indulnék, moströgtönazonnal... Mit tennél ha? működne a varázslat a világban?

• Lesz Vigasz

Blume - - Kocsma

Ez volt a legjobb ötlet Én nagyon szerettem ezt a siget mondhatsz bármit Na ezt most jól elteszem mindenhová....hogy el ne tűnjön többet ÉÉÉÉs volt a dobooozoooos...meg a szépke őszi... hábékásosat)

• Mit tennél ha...?

Blume - - Játékterem

Ezer kérdésem lenne hozzá.... És csak hallgatnám , hisz nem csak hihetetlen nagy tudós volt, de csodálatos előadó is. Mit tennél ha?. Reggel arra ébrednél, hogy fiú lettél (ha fiú vagy akkor meg csaj)

• Lesz Vigasz

Blume - - Kocsma

Csüsze : mizu? Na szóval....ez olyan mint az én rajongói klubom...összevissza beszél.... Figya botvana...azt azért tudd...egy acc kevés..ahhoz hogy egyedül harcolj 10-20 ellennel heteken keresztül, ezt FSN több tagja is elkövette az elmúlt fél évben ennyire királyak Az ellentől én ilyet nem láttam... Tehát miről is megy a rinya? hábékásosat)

• Blume bemutatkozik

nemááááááááááááá..aaaahj....az még sokááá leeesz..... úúútállak...

• Mit tennél ha...?

Blume - - Játékterem

Rászoktatnám őket a tejbegrízre..... .. Mit tennél ha? találkoznál Trump-al?

• Kocsma az ELIT Macskájához.

Blume - - Kocsma

:) Csüsze csajok Mizu? Belibbentem új rucit villantani.."aztaaaa...... Tiétek is nagyon csini ám:) És a hábékásos mellé hoztam finom trüffel golyókat 43ac38b055314edbc9a16da6473875be.jpg

• Blume bemutatkozik

Köszönöm Szesen az új rucikat, meeert één kaptaaam másikat is bibibiii Azt majd később:) ÍÍmáádom őkeeet:)

• AAAAAAAA RÓZSASZÍÍÍÍN NAPSZEEEMCSIIIIII 0a22edd3d00d67aa4572c2896e1a9865.jpg