Search Results

Search results 1-20 of 390.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• NGOLD vs. Amity

Mindenképpen - - Diplomácia

NGOLD Tengeri csata közel fehér bor városhoz (27.02.2018 14:35:08) Rooney[NGOLD] innen: polisz1 vs skornel[Amity] innen: fehér bor, Farm vagyok --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-hajó............................272(-18) - Törő-hajó...........................550(-224) Lapátkerekes gyorshajó.................60(-0) - Lapátkerekes gyorshajó...............789(-48) ............................................. - Balliszta Hajó............…

• NGOLD vs. Amity

NGOLD Tengeri csata közel Aknaszlatina városhoz (11.02.2018 13:36:12) Rooney[NGOLD] innen: Polisz, Farkas falka vs Kreszta[Amity] innen: Aknaszlatina, Polisz --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-hajó...........................138(-162) - Törő-hajó...........................348(-162) Lánghajó..............................24(-70) - Lánghajó..............................10(-53) Ágyú Hajó.............................106(-0) - Ágyú Hajó...…

• Quote from Gurat: “Ne hangoskodjunk kérem Elmagyarázom: Kocsmát zárom! Azaz be lett zárva, végleg, soha nem lesz kinyitva... Az idejáró vendégek nem tudnak viselkedni, így jobb ha ez a szórakozó negyed egy ideig szünetel! Azaz a Lamdda részen tilos volt ugye kocsmát nyitni... Lambdába legközelebb a Mikulás hozhat új piát! Azaz december 6-ig nincs italmérés! Azaz december 6-áig volt tilos kocsmát nyitni... Addig mindenki józanodjon ki. Verekedje ki magát ingame. [i]Remélem játékban kitomboljátok …

• Tiszta politikus ez a Gurat! Beszél mindenről csak arról nem,amiről kérdezik... Egy bambi ide,ha lenne időm és erőm irnék egy reklamáló levelet,de nincs,szóval majd megy holnap

• FSN - Rita Tengeri csata közel 42 VMP Y városhoz (06.12.2017 10:36:06) PeRitus[FSN] innen: Atreides Y, sárkánybor2, indre vs Vezérelv[-L L-] innen: 42 VMP Y --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-hajó............................114(-36) - Törő-hajó..............................0(-38) Lánghajó..............................46(-62) - ............................................. ............................................. - .............…

• FSN Csapd hozzá ezt is Szesen,ennyi megy nekik,semmivel sem több,de a pofája nagy az összesnek,csak tudnám mire... Csata a(z) Must-koho városért (06.12.2017 12:35:52) Rooney10[FSN] innen: akkormanosleep, 42 VMP Y, Szilbor, Kohó-bor vs btom76[-L L-] innen: bt03, Merlin[-L L-] innen: Excalibur D, Tuky[-L L-] innen: Must-koho --------------------------------------------------------------------------------------------- Kén Karabélyos........................504(-0) - Kén Karabélyos...................…

• Ha már kocsmázni nem lehet,itt nyugodtan kibeszélhetik a háborús felek,vagy a háborút figyelemmel kisérők azt,ami bennük van! Viszont batyus a buli,itt nincs pia Kérek mindenkit,hogy a háborúval kapcsolatosan írjon -nem mintha a kocsmában nem arról lett volna szó- Ha nem nagy kérés,Guratot ne hívjátok meg... Kezdeném a sort! L L kipukkadtsemmibe nem állnak bele normálisan,EIDSF fél tőlünk Kivel csatázzunk? Magunkkal?

• Lambda kocsma

Mindenképpen - - [Lambda archívum]

Quote from btom76: “Quote from Mindenképpen: “Nyomogasd tovább a pontjaidat jucababával,ricsivel,bakával stbstb...de előbb-útóbb úgyis megfognak újra... ” Te nyilván tudod miről beszélsz, mert én nem. Az hogy nekem valakik gyűjtenek, az nem multi. Ha multiznék, mint ahogyan minden 3. üzenetben írjátok akkor már nyílván tiltva lennék, mert nem csak ide irogattok, hanem a GO-nak is.Mellesleg megkaptam ricsitől a jelentést. Elvitted a 16 órás útját. Ez ám a multi. Erre lehet alapozni. Nem gondolod,…

• Lambda kocsma

Nem a falkáról beszélek Tomi,az a kutyát nem érdekli...Semmivel sem lesz nehezebb a dolgunk,max több várost kell fosztani...én RÓLAD beszéltem.. Nyomogasd tovább a pontjaidat jucababával,ricsivel,bakával stbstb...de előbb-útóbb úgyis megfognak újra... Vizet.

• Lambda kocsma

Mikor két szerencsétlen egymásra talál Gyerekes szájkaratéba nem megyek bele..Alchnak újat úgysem tudok mondani,a véleményem tudja a szövetségéről és az őket alkotó játékosokról,ez az évek alatt egyszer sem változott Tomi,benned meg hatalmasat csalódtam,de hát ez van...rá kellett jönnöm,hogy igazából a szavad 0-t ér...Ha nem lenne a töménytelen mennyiségű multid,akkor a nevedet sem ismerné senki... :-/ De hát ez van...én az előző hábiban is barátilag álltam hozzád,ahogy most is...de úgy látszik …

• FSN Tengeri csata közel dEhIdrAtÁlÓ városhoz (01.12.2017 13:52:48) Rooney10[FSN] innen: akkormanosleep vs Tuky[-L L-] innen: Must-koho --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-hajó...........................850(-150) - Törő-hajó.............................0(-182) Lánghajó...............................3(-44) - Lánghajó...............................0(-33) Ágyú Hajó.............................420(-0) - Ágyú Hajó..........................…

• Lambda kocsma

ott van tomi szava... az nem elég? Kávét Ui.: Tominak gratulálok hogy visszatudott fosztani pár kört a fosztott nyersiből egy mobilból!!

• Lambda kocsma

Quote from inspectah001: “Pocak .... Ganxsta Zolinak van 1 régi szövege : Dagadt vagyok kisöreg és akkor mi a *****?, Nem az a lényeg, hogy ki vagy, hanem hogy kit ***** Ennyit a pociról. Pocakkal is elég jól agyonverek bárkit, plusz azok a nők, akik nem a ****** "részesítik előnyben azok ***** azt. Nem ettől férfi a férfi, hogy milyen csini. Hanem hogy férfi. Ahogy látom azt írod te még kisgyermek vagy. Majd megérted. Vagy nem. Akkor vmi ffiasat, egy kakaót így reggel. ” * dagadt vagyok és öreg…

• FSN beforog.. Tengeri csata közel Delfin k2 városhoz (18.11.2017 2:25:05) csokító[EIDSF] innen: Trisha, Big Hunter[-L L-] innen: Zsu2, K-delfmárvány, Szende-Szundi, Trisha, Főkő, Bestia[EIDSF] innen: Szende-Szundi vs Rooney10[FSN] innen: Delfin k2, NP-delfmárvány, Scaty, Nettykékszeme, Zsu2, Főkő, K-delfmárvány, Elkobzosz, Borozó, Trisha --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-hajó..........................2008(-288) - Törő-hajó.........…

• Csak cr FSN vs EIDSF

FSN Zászló... Csata a(z) Elkobzosz városért (18.11.2017 21:47:39) Rooney10[FSN] innen: Delfin k2 vs sasi01[-L L-] innen: Elkobzosz, Pecás[EIDSF] innen: Polisz --------------------------------------------------------------------------------------------- Kén Karabélyos........................336(-0) - Kén Karabélyos........................168(-0) Kardforgató........................2960(-340) - Kardforgató........................2628(-372) Hoplita............................3756(-444) - Hoplita....…

• Csak cr FSN vs EIDSF

FSN Tengeri csata közel Szende-Szundi városhoz (16.11.2017 14:42:15) Rooney10[FSN] innen: Delfin k2 vs csokító[EIDSF] innen: Trisha, Bestia[EIDSF] innen: Szende-Szundi --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-hajó............................240(-60) - Törő-hajó.............................52(-60) Lánghajó...............................6(-41) - Lánghajó.............................62(-159) Ágyú Hajó..............................84(-0) - Ág…

• Lambda kocsma

Quote from HercegSWF: “Quote from botswana: “Quote from Odyssey: “Elhallgattak a kismadarak. Hová a nagy lelkesedés? Lelombozódtatok, megtörtetek?:D Hehehe. Egy frappuccinot. ” figyelj már ratyikám, te meg az a nagyon sok hülye játékostársad meg tudnátok mondani hogy mi a különbség egy BTR80A gyári toronylövege és egy missziós BTR toronylövege között ? Mentőkérdésként mit szereltünk ki a BTR-URAL-MERCEDES stb gépekből irakban ? segítek,minden nemzet kiszereli szinte... lássuk a nagy harcosokat..…

• Lambda kocsma

botswana! Próbáltalak megérteni,nem sikerült! Első izben,azt állitod,hogy az FSN tele van "tesiből felmentett szefósokkal" Kérdezem én,hogy honnan tudod Te,hogy a nickek mögött kik állnak,honnan tudod,hogy ki sportolt vagy ki nem!? - megsúgom,mai napig versenyszerűen sportolok- Milyen oknál fogva és milyen alapon állitod Te bárkiről,hogy szefós? Vannak itt komoly emberek,akik nem csak egy nick mögött "nagy" emberek és nem is itt próbálják ezt elhitetni,hanem megteszik,amit kell nekik...van itt r…

• FSN A csata idején mester L L tag volt..azért jelöli most igy a CR-ben,mert most másoltam ki,de mester mint jó barát hagyta ott az L L-t és megy haza,de ugye nem légiós volt...nem-nem Tengeri csata közel B-Polisz városhoz (08.11.2017 16:46:12) Rooney10[FSN] innen: IDE GYERE, B-Polisz, B3-Polisz vs mester innen: Polisz, Márványtelep, kocsma, Sírhant, Winográd, Márványtelep 3, Bortelep 2, Kéntelep --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-ha…

• Lambda kocsma

Darkman.... Hallottad már ezt? - "Ha nyersz ne mondj semmit,ha vesztesz még annyit sem" Na már most Ti folyamat vesztetek és jár a kicsit szátok,csak úgy ömlik belőle a hülyeség...Nekünk el kell higyjük,hogy te patyolat vagy,de azt is igaznak kell valljuk,amit rólunk állítasz! Miért mindig a gyengék sírnak??? Ha nem járnátok ide tépni a szátokat és vádaskodni,nekünk,mint nyerteseknek sem kellene megszólalni,pusztán hülyére verni Titeket,mint eddig is... Hagyjuk ezt a "nem légiós" dumát...Bár az …