Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Furi Muri Kocsma

Sajti - - Kocsma

Bevallom férfiasan nekem nagyon tetszett, jól éreztem magam végig a filmen. (Hidden Content) De ízlések és pofonok. Sorozatokban nem nagyon vagyok otthon, egyet nézek, az pedig a "hogyan úszunk megy egy gyilkosságot?", picit pikánsabb, de jó a történetvezetése, olyan húúús (olyan Dan Brownos csavarok vannak benne). Vizet. EDIT: turboata97 én inkább az új szervert (Apollon) ajánlom, ott nem lesz nagy hátrányod (tegnap nyílt) és egy új szerver mindig izgalmas.

• Furi Muri Kocsma

Sajti - - Kocsma

Húúú, én azt útvesztőt néztem meg pár napja, valami fantasztikus volt, főleg a vége Olvastam majd mindegyiket részét könyvben. Mind a könyv mind film nagyon tetszett, csak ajánlani tudom az egész trilógiát(ami immár öt kötetes). Űrviharnak az előzetese is jó volt, bár azt még nem láttam. Most nagyon várom a Tűzgyűrű 2 és a Jurassic World 2 is. Remélem nem csalódok bennük. Egy hideg limonádét kérek.

• Milyen zenét hallgatsz éppen?

Sajti - - Dumaláda

youtube.com/watch?v=Nx-upnybjGs

• Omega filmszínház

Sajti - - Játék

Igen, ezen a szerveren nem érhető el a Filmszínház.

Sajti - - Dumaláda

youtube.com/watch?v=wDPyMD_CLgc

Sajti - - Dumaláda

youtube.com/watch?v=6Zh_7bEmR00

Sajti - - Dumaláda

youtube.com/watch?v=UKiEhwAHrZ0

• Kell egy kocsma...

Sajti - - Kocsma

Igen, így van zuleyka. Viszont erről még Detty a szerver nyitáskor szólt. Mint ahogy arról is, hogy 50% gyorsabban utazhatunk, nektek hogy tetszik? A reggeli (?) órákban csak egy kávét kérek, meg mellé mondjuk egy jó finom tojásrántottát, már ha lehet kapni. Már olyan rég tért be a szerver go-ja, groove, ha esetleg bejön meghívom valamire.:)

• Kell egy kocsma...

Sajti - - Kocsma

Erre jártam, gondoltam benézek, úgy se voltam itt. Milyen csendes itt minden, szép tisztaság is van. Picit mondjuk hiányolom a karácsonyi hacukákat ide, de hát ez legyen a legnagyobb baj. Leültem egy asztalhoz, előtte kértem egy camptain gyömbért. Aki mellém csüccsen, annak fizetem az italát. :)

• Furi Muri Kocsma

Sajti - - Kocsma

Ne felejtsétek el, hogy ez csak egy játék Személyeskedni meg nem szép dolog. kvt

• Hadügyi kérdések vol. 04.

Sajti - - Játék

Itt nincs olyan, hogy valamelyik dárdás "A" vagy "B" városba tartozik. Oda küldöd őket, ahová szeretnéd és csak akkor van dupla fenntartási költsége az egységeidnek, ha úton vannak (pl.: az út "A"-ból "B" városba), vagy ha nem a te városban állomásoznak.(pl.: elfoglalt városnál)

• Hadügyi kérdések vol. 04.

Sajti - - Játék

A seregednek mindig dupla fenntartási költsége van, ha nem otthon vannak. Szóval ha nem a saját városodban van, akkor is dupla a fenntartási költség, de ha visszahívod őket, akkor addig is amíg hazaérnek.

• Hölgyek vs Urak 1000-ig

Sajti - - Játékterem

board.hu.ikariam.gameforge.com…f2b811bdc82fb50536ba9fde6 (aki nem látja a képet: 43-asként szerepel)

• Végülis tetszik az ötlet támogatom!

• Ikariam Slágerlista 2016 - 2018

Sajti - - Dumaláda

Örök téma, örök kedvenc youtube.com/watch?v=ZeyHl1tQeaQ

Sajti - - Játékterem

Beindultunk, Uraim? 39, oda-vissza.

Sajti - - Játékterem

urlalexis-sanchez-sead-kolasinac.jpg

• Kocsma az ELIT Macskájához.

Sajti - - Kocsma

Ingyen pia? kinemhagynám! captain gyömbér rendel. Leülök szépen csendben a sarokban ééés szürcsölgettem a kis üccsimet.

• Napi feladatok

Sajti - - Játék

Maga az ötlet tényleg jó viszont a GF biztos nem menne bele, szerintem még akkor sem, hogyha nem most váltottak volna 1 napról 1 hétre (mármint a beváltási időre gondolok). Az elején valóban én sem értettem, de azóta már tiszta. Viszont ezt a vagdalkozást nagyon nem kéne! Köszi!

• Tömör alkohol

Sajti - - Kocsma

Hijj, de rég voltam itt is. Szép kis ráncfelvarrást kapott a fórum, még ha nekem nem is tetszik. Fura, hogy angollá tették, bár a háttér sztorit nem tudom. Gondoltam benézek, már csak miattad is kannás Kicsit körülnéztem, beregeltem erre a szeróra és alig ismerek valakit, hát hiába rég játszottam én utoljára...Fórumon is eléggé kicserélődtek az emberek. Nem baj, ha esetleg betéved Sipka és Grooveland, akkor meghívok őket valami finomra! Ja és majd elfelejtettem, egy Captain Morgant szeretnék kér…