Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ris -

Replied to the thread Kulturális csereüzletek gyűjtőhelye! - Alpha.

• Kopitata -

Replied to the thread Kertészeti gyülekezet akciózgatásai.

Csata a(z) enigma városért (16.10.2018 9:37:02) Kopi Ny[-LK-] innen: Polisz vs szörnyecske10[-F-] innen:…
  • Kopitata -

Replied to the thread Kertészeti gyülekezet akciózgatásai.

Inaktív F-es: Csata a(z) árnyékvilág városért (16.10.2018 8:15:54) Kopi Ny[-LK-] innen: Polisz vs szörnyecske10[-F-] innen:…
  • Gurat -

Liked Detty’s post in the thread Háború MS-13 vs. AMD Háború.

Like (Post)
    Gratulálok a sikeres a háborúhoz! Témát és a háborút zárom! Detty
  • Detty -

Replied to the thread Háború MS-13 vs. AMD Háború.

Gratulálok a sikeres a háborúhoz! Témát és a háborút zárom! Detty
  • feketeskorpio22 -

Replied to the thread Háború MS-13 vs. AMD Háború.

A haborut lezartnak tekintem. Celomat elertem, torolt az aldozatom, tarsai pedig nem avatkoztak bele. Koszonom a rengeteg nyersit! A nagyjat nem is posztoltam ide, mert unalmas fosztogatasok tomkelege. Jo szelet mindenkinek! Hamarosan jelentkezik meg az…
  • Grooveland -

Replied to the thread Kocsma az ELIT Macskájához..

Köszönöm szépen! ^^ Egy tripla kávé rendel, hoztam tortát meg pezsgőt is :) Nekem még a hétből ez a nap sajna hátravan, de hát valamit valamiért. Jövő héten legalább hosszúhétvége lesz :) Egy kávéra (vagy amit kértek még a torta mellé) pedig a
  • -Lara- -

Jó reggelt! Végre pihi-ez a hét borzalmas volt... ;( Kérek is egy vaníliás lattét és lecsüccsenek kicsit. Oké csajok,akkor jövő héten várhatjátok a postástól a szörnyrucit. :) Addig még megálmodom kit minek öltöztetek. :rolleyes: Groove: Isten éltessen nagyon
  • Detty -

Posted the thread Akció Árzuhanás az Ikariam Boltban (10.13-10.14).

Thread
    Kedves Játékosok! 2018.10.13 00:00 és 2018.10.14 23:59 között a következő csomagok az alábbi kedvezménnyel vásárolhatók meg. Csomagok: - Gőzkalapács - Gőzfúró - Gőzfűrész - Gőz-kén lapátkerék - Gőz szőlőprés - Gőzemelő - Lakat Kedvezmények: - 60
  • zsuccu2 -

Hahóóó! Larám ilyet kérdezni egy telhetetlentől? :phatgrin: Hát azt gondolnám Lady,hogy én sem néztem volna Rád különbül....szeretem én is az állatokat csak nem mindegyiket! Kiengedtél?A héten jó idő volt és még remélem,hogy folytatódik ,ez
  • Sajti -

Replied to the thread Milyen zenét hallgatsz éppen?.

Liked -Lara-’s post in the thread SIG/Avatar Lara kuckója.

Like (Post)
    Fzqr41A.png Újra itt az ősz--és az őszi ruhatár a csajoknak! <3 isYM1zw.png DRrkol4.png 7JXykxt.png XVRK3ip.png 2Mlzfgx.png 7JXykxt.png s7HincJ.png nfgC5sl.png
  • Marqadam -

Replied to the thread Útmenti Betérő.

Én adok kakaót, tudom, hogy van hátul a raktárban :) Bár a magam részéről maradok a sörnél Fő a nyugalom háborúzunk aztán valami lesz
  • Kocsmaros -

Halihó :) Kakaó csak reggel 10-ig van, mert csak. "Háború" is van, azt nem tudom meddig... :huh: A Ronin meg gondolom tudja, hogy kell a szakács, csak direkt nem visz, vagy még nem volt nekik. Kakaós sörös ember egymás mellett ül? Olyat még nem…
  • Enuki -

Kip-kop kopogok, félve benyitok. Tessék kérem azt megmondani, itt kakaót is lehet kapni? Ha igen, kérnék egyet, forrón és sok habbal. Háború is van, tényleg? Marqadam te nagyon rendesnek tűnsz, hogy így segítesz az ellenfélnek, kicsit…
  • -Lara- -

Replied to the thread SIG/Avatar Lara kuckója.

Fzqr41A.png Újra itt az ősz--és az őszi ruhatár a csajoknak! <3 isYM1zw.png DRrkol4.png 7JXykxt.png XVRK3ip.png 2Mlzfgx.png 7JXykxt.png s7HincJ.png nfgC5sl.png
  • feketeskorpio22 -

Replied to the thread Csak CR MS-13 vs. AMD.

Csata a(z) Kuruszán városért (09.10.2018 15:36:34) Fekete Skorpio[MS-13] innen: Rest in peace vs elekrobert[AMD] innen:…
  • feketeskorpio22 -

Replied to the thread Csak CR MS-13 vs. AMD.

* Csata a(z) Kuruszán városért (09.10.2018 6:37:33) Fekete Skorpio[MS-13] innen: Rest in peace vs elekrobert[AMD] innen:…
  • Kyra1112 -

Replied to the thread Milyen zenét hallgatsz éppen?.

Az effajta zene nagyon távol áll tőlem,Mester Tamás előadásában viszont erre is vevő vagyok. youtube.com/watch?v=AwcSBfbyUqg