Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Marqadam -

Replied to the thread Agyzsibbasztó.

Hát látod, ha nem lennél timtag, akkor nem is tudnád, hogy milyen emberek vannak :) nekem a játékban mindenki kedvesnek és becsületesnek tűnik, azt a szót, hogy "csalás" meg már el is felejtettem - persze ennek lehet, hogy tényleg csak az az oka,…
  • Sipka -

Kedves mindenki! örömmel látom, hogy a "mert ez war" érveket végül beszélgetés váltotta fel. Ezúton kívánok jó harcokat, és kevés gyűlölködést, ami azért előfordulhat persze..de el kell mondanom, hogy köszönjük a korrekt…
  • SpcHntr -

Replied to the thread DIABLO (HELL) vs. Phalanx (-X-) CR.

Csata a(z) Kristályos városért (21.06.2018 0:16:37) Terrormaci[HELL] innen: Antonious vs Brutalchos[-X-] innen:…
  • aranygaluska -

Köszi Space, még jól vagyok ;) valóban zűrös tud lenni, de ahogy tudom, most csak koszos ;) takarítani nem állok be :D
  • SpcHntr -

Csata a(z) Prügy városért (20.06.2018 23:53:45) Terrormaci[HELL] innen: Antonious vs Fradidrukker[-X-] innen:…
  • SpcHntr -

A végén nehogy nekem kelljen ám hazavinni Főnököm :D zűrös hely tud ez lenni, hallgatóztam ám 1x-2x :) Nyugis ma az este, szeretnék egy jéghideg sört vacsorára :)
  • Sajti -

Replied to the thread Milyen zenét hallgatsz éppen?.

Replied to the thread DIABLO(HELL) vs. Phalanx(-X- ).

Szövetség -X- Szövetségi hadüzenet -1- [49:49] 20.06.2018 9:23:14 Sesh hadüzenetet küldött szövetségednek, és a következő üzenetet küldi: Tisztelt DIABLO szövetség! Ezúton hadat üzen szövetségünk a Phalanx a HELL szövetség…
  • SpcHntr -

Replied to the thread DIABLO(HELL) vs. Phalanx(-X- ).

Szép estét! Igen elfogadtuk, amibe 100.000 azaz százezer pontról van szó! Most akkor foglaljuk össze, hogy mennyi is az annyi! Köszönettel!Tisztelettel! Space [HELL] Diplomata
  • aranygaluska -

köszike, be is fejeztem mára az ivást, már megfájdult a fejem :D
  • HindaVichi -

Liked Sipka’s post in the thread Versek!.

Like (Post)
    Kányádi Sándor: Harmat a csillagon Megjártam bár a történelmet, konok vagyok, konokabb, mint a gyermek, kinek apja hiába magyarázza, hogy nem labda a hold, konok, ki ha százszor meglakolt, százegyedszer is a könyörtelen igazat keresem. Ez a
  • Litch92 -

már is kapod úgy hallottam hullott ma annyi katona, hogy legyen italod:)
  • aranygaluska -

Köszönöm ;) Egy Bloody Mary jól esne, nem túl borsosan amúgy nem iszok ám ennyit :DD
  • aranygaluska -

Csata a(z) Zserbó városért (20.06.2018 21:50:11) Piszkos Fred[HELL] innen: München1 vs Nekrivac[-X-] innen:…
  • Litch92 -

Ohh nálad is voltunk ma akkor:) így legalább már a harctéren is összefutottunk akkor vendégem vagy bármilyen koktélra amit itt megcsinálnak és szeretnél;)
  • aranygaluska -

• Litch92 -

Tengeri csata közel POKOL városhoz (20.06.2018 18:12:04) Fater[HELL] innen: Pértfürdő vs Markroice[-X-] innen:…
  • Litch92 -

Bocsásd meg a tudatlanságomat de a szerveren milyen néven játszol?
  • aranygaluska -

Csata a(z) Polisz városért (20.06.2018 21:52:53) Diabloboy[HELL] innen: POKOL vs Pollux-420[-X-] innen:…