Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kopitata -

Replied to the thread Kocsma az ELIT Macskájához..

Ó! :) Istenke éltesse! No nem éppen a mostani időhöz illő ruci! De hát pontosan nem is látom. Kicsit talán tapogatnom kellene, hogy kiismerjem minden részletét... Maradok a másik kocsmában megkezdett vonalnál. Villányi vöröskét kérek!
  • Lady Sakk -

Köszönet a vadiúj őszi ruciért Larának! Valamint boldog születésnapot is kívánok neki! :bday: Jöhet Kopi legeltetni a szemét! ;) A baci utolérte a gazdaságis kolléganőt. Szombat óta nem nagyon tudja elhagyni a fajansz trón hatósugarát. <X Tudom, hogy
  • Kopitata -

Replied to the thread Lesz Vigasz.

Gratulálok! :) Szép lett ez is! Villányi vörösből kérek egy pohárkával!
  • -Lara- -

Replied to the thread Lesz Vigasz.

Sziasztok! :) Hátttőőőőő én voltam az elkövető Kyra..hirtelen ötletből elkövetett fórumlogó készítés a bűnöm. :D A következő betérő a vendégem,én pedig egy vaníliás lattét kérek.
  • -Lara- -

Liked Kyra1112’s post in the thread Lesz Vigasz.

Like (Post)
    Sziasztok! Kinek a műve a fórum logó,nekem nagyon bejön! :thumbsup:
  • Kopitata -

Replied to the thread Kertészeti gyülekezet akciózgatásai.

Csata a(z) Szemtől városért (22.09.2018 5:58:39) MZH-Twin[-LK-] innen: Polisz-S1 vs RettenthetetIen innen: Szemtől --------------------------------------------------------------------------------------------- Kén…
  • Grooveland -

Zsum, az eltűnés a szakterületem :D Remélem Lady téged elkerül ez a vírusos horror. Utálom az ilyeneket. Bízzunk benne a régi bányádnál legalább annyit fog késni a vírus, mint az egyszeri vonat (ha kimarad, az még jobb) :phatgrin: Batmannel pedig csak óvatosan!
  • Detty -

Posted the thread Akció Árzuhanás az Ikariam Boltban (09.24-09.26).

Thread
    Kedves Játékosok ! 2018.09.24. 00:00 és 2018.09.26. 23:59 között 30%-os kedvezménnyel élvezhetitek a következő kedvezményeket: - Prémium account - Rettentő adószakértő Használjátok ki. Kellemes időtöltést, örömteli játékot
  • Kopitata -

A volt F-es... MZH-Twin Körüzenet - Szövetség Polisz-S1 [74:67] 23.09.2018 16:16:20 Vesztettem, megyek újra:) Csata a(z) Márvány 1 városért (23.09.2018 15:51:48) MZH-Twin[-LK-] innen: Márvány2 vs RettenthetetIen innen: Márvány…
  • Kopitata -

Tengeri csata közel Sutyurufalva városhoz (23.09.2018 10:50:51) szalamiemberke[-LK-] innen: FaLuk vs tibi1961 innen:…
  • Kopitata -

A Fény szövetségből ki-be lépkedő: Tengeri csata közel Márvány 1 városhoz (23.09.2018 7:49:59) MZH-Twin[-LK-] innen: Polisz-B3, Márvány2, Poliszka-B4 vs RettenthetetIen innen: Márvány…
  • Detty -

Posted the thread Akció Árzuhanás az Ikariam Boltban (09.23-09.24).

Thread
    Kedves Játékosok! 2018.09.23 00:00 és 2018.09.24 23:59 között az alábbi csomagok 30%-os kedvezményekkel vásárolhatók meg: - Bölcsesség itala - triton meghajtás Használjátok ki ezt a fantasztikus lehetőséget! Kellemes időtöltést,
  • HindaVichi -

Liked Isten_ostora’s post in the thread Saját videók.

Like (Post)
    Egy kis videó Barcelónáról. :) youtu.be/iNLAI87-t2M
  • HindaVichi -

Like (Post)
    Augusztus elején a Balkánon jártunk. Ez a videó a boszniai tartózkodásunk 2,5 napja alatt felvett anyagokból lett összevágva. Az orzág gyönyörű. Azt hiszem ez a videóból is jól látható. :) youtube.com/watch?v=vdRrc_-spHE&t=22s
  • HindaVichi -

Like (Post)
    Igaz más nem nagyon posztol ide, de ha már elindítottam ezt a témát, akkor legalább frissüljön. Egy újabb videó Spanyolországból. youtube.com/watch?v=xOlg4bqMCHo&t=1s
  • Opi -

Replied to the thread Agyzsibbasztó.

Borús napra ébredtem - egy zaklatott éjszaka után Pontosan én sem értem mi a baj - mi végett a morgás és dörmögés? ?( DE A medve már csak ilyen - és a grizly az egyik legnagyobb medve 8o Egyiptomi teát kérek - lándzsás útifüves mézzel ÉS Sört…
  • Dementora -

Liked Marqadam’s post in the thread Agyzsibbasztó.

Like (Post)
    Én rossz vagyok szájkaratéban :( mi lenne ha mindenki elmondaná, hogy mi történt a saját megítélése szerint? Egyszerűbb és tisztább Ne vagyok szomjas, inkább csak 1 kicsi ropit kérnék
  • Isten_ostora -

Replied to the thread Saját videók.

Augusztus elején a Balkánon jártunk. Ez a videó a boszniai tartózkodásunk 2,5 napja alatt felvett anyagokból lett összevágva. Az orzág gyönyörű. Azt hiszem ez a videóból is jól látható. :) youtube.com/watch?v=vdRrc_-spHE&t=22s
  • Magicyan -

Jaj én nem tudom mi történt, én is azért kérdeztem, mert tudni szeretném. ?( ?( Egy újabb koktélt kérnék! :D
  • Marqadam -

Én rossz vagyok szájkaratéban :( mi lenne ha mindenki elmondaná, hogy mi történt a saját megítélése szerint? Egyszerűbb és tisztább Ne vagyok szomjas, inkább csak 1 kicsi ropit kérnék