Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Detty -

Posted the thread Akció Árzuhanás az Ikariam Boltban (09.23-09.24).

Thread
    Kedves Játékosok! 2018.09.23 00:00 és 2018.09.24 23:59 között az alábbi csomagok 30%-os kedvezményekkel vásárolhatók meg: - Bölcsesség itala - triton meghajtás Használjátok ki ezt a fantasztikus lehetőséget! Kellemes időtöltést,
  • HindaVichi -

Liked Isten_ostora’s post in the thread Saját videók.

Like (Post)
    Egy kis videó Barcelónáról. :) youtu.be/iNLAI87-t2M
  • HindaVichi -

Like (Post)
    Augusztus elején a Balkánon jártunk. Ez a videó a boszniai tartózkodásunk 2,5 napja alatt felvett anyagokból lett összevágva. Az orzág gyönyörű. Azt hiszem ez a videóból is jól látható. :) youtube.com/watch?v=vdRrc_-spHE&t=22s
  • HindaVichi -

Like (Post)
    Igaz más nem nagyon posztol ide, de ha már elindítottam ezt a témát, akkor legalább frissüljön. Egy újabb videó Spanyolországból. youtube.com/watch?v=xOlg4bqMCHo&t=1s
  • Opi -

Replied to the thread Agyzsibbasztó.

Borús napra ébredtem - egy zaklatott éjszaka után Pontosan én sem értem mi a baj - mi végett a morgás és dörmögés? ?( DE A medve már csak ilyen - és a grizly az egyik legnagyobb medve 8o Egyiptomi teát kérek - lándzsás útifüves mézzel ÉS Sört…
  • Dementora -

Liked Marqadam’s post in the thread Agyzsibbasztó.

Like (Post)
    Én rossz vagyok szájkaratéban :( mi lenne ha mindenki elmondaná, hogy mi történt a saját megítélése szerint? Egyszerűbb és tisztább Ne vagyok szomjas, inkább csak 1 kicsi ropit kérnék
  • Isten_ostora -

Replied to the thread Saját videók.

Augusztus elején a Balkánon jártunk. Ez a videó a boszniai tartózkodásunk 2,5 napja alatt felvett anyagokból lett összevágva. Az orzág gyönyörű. Azt hiszem ez a videóból is jól látható. :) youtube.com/watch?v=vdRrc_-spHE&t=22s
  • Magicyan -

Jaj én nem tudom mi történt, én is azért kérdeztem, mert tudni szeretném. ?( ?( Egy újabb koktélt kérnék! :D
  • Marqadam -

Én rossz vagyok szájkaratéban :( mi lenne ha mindenki elmondaná, hogy mi történt a saját megítélése szerint? Egyszerűbb és tisztább Ne vagyok szomjas, inkább csak 1 kicsi ropit kérnék
  • Magicyan -

Na nézzenek oda, rossz a pofon másik oldalán lenni nemde? :D Na sebaj, a szájkarate mindig ott lesz neked is meg nekem is ha valami nem úgy megy :thumbsup: És nem kell itt varázsigéket mormolni, gerincem mindig is volt és lesz is, max a tartás benne néha
  • Grizzly -

Quote from Magicyan: “Mi a baj Grizzly? :D Sört kérnék! :) ” Nyafka cafka most vigyorogsz! De a kocsma nem felejt és többször sírtál mint vigyorogtál! Mormolok egy varázsigét, hátha kinő a gerinced! Pálinkát kérek továbbra is!
  • Magicyan -

• Grizzly -

Üdv a kocsma Népének! Pálinkát kérek, málnát, sokat! Ma este marcona léptekkel és szigorú tekintettel foglalom el a helyem a kocsmában és leiszom magam, mert dühít a sok gusztustalanság amit egyesek megengednek maguknak! De ajánlom,…
  • Opi -

Liked Kopitata’s post in the thread Agyzsibbasztó.

Like (Post)
    Akkor most kérek egy ébresztő coctailt! :)
  • Nuttika -

Replied to the thread Kulturális csereüzletek gyűjtőhelye! - Alpha.

Üdv! Továbbra is 78 kulti vár cserepartnerre. Játékban azonos néven bárki megtalálhat, senkit nem utasítok vissza.
  • Kopitata -

Akkor most kérek egy ébresztő coctailt! :)
  • Gurat -

Liked Kyra1112’s post in the thread Lesz Vigasz.

Like (Post)
    Sziasztok! Kinek a műve a fórum logó,nekem nagyon bejön! :thumbsup:
  • Magicyan -

Hát háborúzni nem, de az aranyfosztás még mindig menő úgy hallottam :D De az Elveszettek szekere is kezd beindulni :P Egy laza kólát kérnék!
  • Opi -

Kopi altató konyakjának hatása... :sleeping: Sört a Népnek! :beer:
  • Kopitata -

Replied to the thread Ambróziás funkció Fordított marketing.

Szia! Szerintem ez azért nem működhet, mert a fizetési rendszert kellene megbolygatni. Ami nagyon macerás. Egy kialakult, adott összegért viszont annyit adnak, amennyit csak akarnak.