Ikariam.hu Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Kocsma az ELIT Macskájához.

2,130

Kopitata

Lesz Vigasz

140

Kopitata

Kertészeti gyülekezet akciózgatásai

131

Kopitata

Árzuhanás az Ikariam Boltban (09.24-09.26)

0

Árzuhanás az Ikariam Boltban (09.23-09.24)

0

Recent Activities

• Kopitata -

Replied to the thread Kocsma az ELIT Macskájához..

Ó! :) Istenke éltesse! No nem éppen a mostani időhöz illő ruci! De hát pontosan nem is látom. Kicsit talán tapogatnom kellene, hogy kiismerjem minden részletét... Maradok a másik kocsmában megkezdett vonalnál. Villányi vöröskét kérek!
  • Lady Sakk -

Köszönet a vadiúj őszi ruciért Larának! Valamint boldog születésnapot is kívánok neki! :bday: Jöhet Kopi legeltetni a szemét! ;) A baci utolérte a gazdaságis kolléganőt. Szombat óta nem nagyon tudja elhagyni a fajansz trón hatósugarát. <X Tudom, hogy
  • Kopitata -

Replied to the thread Lesz Vigasz.

Gratulálok! :) Szép lett ez is! Villányi vörösből kérek egy pohárkával!
  • -Lara- -

Replied to the thread Lesz Vigasz.

Sziasztok! :) Hátttőőőőő én voltam az elkövető Kyra..hirtelen ötletből elkövetett fórumlogó készítés a bűnöm. :D A következő betérő a vendégem,én pedig egy vaníliás lattét kérek.
  • -Lara- -

Liked Kyra1112’s post in the thread Lesz Vigasz.

Like (Post)
    Sziasztok! Kinek a műve a fórum logó,nekem nagyon bejön! :thumbsup:
  • Kopitata -

Replied to the thread Kertészeti gyülekezet akciózgatásai.

Csata a(z) Szemtől városért (22.09.2018 5:58:39) MZH-Twin[-LK-] innen: Polisz-S1 vs RettenthetetIen innen: Szemtől --------------------------------------------------------------------------------------------- Kén…
  • Grooveland -

Zsum, az eltűnés a szakterületem :D Remélem Lady téged elkerül ez a vírusos horror. Utálom az ilyeneket. Bízzunk benne a régi bányádnál legalább annyit fog késni a vírus, mint az egyszeri vonat (ha kimarad, az még jobb) :phatgrin: Batmannel pedig csak óvatosan!
  • Detty -

Posted the thread Akció Árzuhanás az Ikariam Boltban (09.24-09.26).

Thread
    Kedves Játékosok ! 2018.09.24. 00:00 és 2018.09.26. 23:59 között 30%-os kedvezménnyel élvezhetitek a következő kedvezményeket: - Prémium account - Rettentő adószakértő Használjátok ki. Kellemes időtöltést, örömteli játékot
  • Kopitata -

A volt F-es... MZH-Twin Körüzenet - Szövetség Polisz-S1 [74:67] 23.09.2018 16:16:20 Vesztettem, megyek újra:) Csata a(z) Márvány 1 városért (23.09.2018 15:51:48) MZH-Twin[-LK-] innen: Márvány2 vs RettenthetetIen innen: Márvány…
  • Kopitata -

Tengeri csata közel Sutyurufalva városhoz (23.09.2018 10:50:51) szalamiemberke[-LK-] innen: FaLuk vs tibi1961 innen:…