Ikariam.hu Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Agyzsibbasztó

476

Marqadam

Háború Bear Wariors (Bears) vs Heavy Metal (-HM-) ÉS a Bear Wariors (Bears) vs kermi(bolt) szövetségek között

27

Opi

Változások

152

Detty

Pinned Kulturális csereüzletek gyűjtőhelye! - Lambda

171

nagyvihar

Tau Játék Operátor

0

Recent Activities

• Sony -

Now follows Jeannie.

Follow
  • Sony -

Now follows Opi.

Follow
  • Marqadam -

Replied to the thread Agyzsibbasztó.

Akkor jobbulást! Én viszont kumiszt kérek! Az én elveim sokat változtak a játék alatt régebben többet fosztogattam másokat ma már békésebb vagyok jóval, meg némileg barátságosabb is :) Azért még néha előtörnek a régi szép emlékek, és olyankor…
  • Opi -

Etán kezdtem - annak sem a kezdésekor Olyan elvek mentén játszom viszont amik e kezdéskor voltak - ezért még mindig kezdő vagyok :miffy: Most csak egy ásványvizet iszom ... fáj a fejem
  • Marqadam -

Én mondjuk pont játszom inkább nem csatázom túl keényen ide-oda benézek, ha van kedvem kalauzkodom, de semmi durvulás :) Kakaót is iszok mindjárt :D Vegyetek példát rólam Amúgy ne mondd már, hogy kezdő vagy Alfán kezdtél úgy tudom :) én csak Epsylonon…
  • Csata a(z) Kond városért (08.12.2018 21:41:41) Opimaci[Bears] innen: Syrius vs Boxer[-HM-] innen: Kond --------------------------------------------------------------------------------------------- Kardforgató...........................600(-0) -
  • ifDs88C.jpg Csata a(z) Foxi Maxi városért (09.12.2018 10:48:58) Jar Jar Binks[Bears] innen: Alveolus vs Balti[-HM-] innen: Foxi Maxi --------------------------------------------------------------------------------------------- Kén…
  • Opi -

Nem is gondoltam arra hogy miattunk vakol bárki is - ezen feltételezések felénk sem lehetnek igazak. Keresgélések vannak mindkét oldalon...nekünk tegnap este pl nem sikerült. A zenészek turnéra vonultak - egyikük pálmát ültetett rögtön…
  • Komanche -

Szép jó reggelt a népnek . Folynak a csaták Kokec barátunkat külön üdvözlöm aki hallatlan energiával jön mindig flottát keresni és nem sajnálja időt energiát Vendégem egy italra :beer: Ádám nem tudom miért lepődsz meg te és a ártatlanság :) Tudod ha…
  • Opi -

Én nem haragszom - ÉS oka volt a pár ladiknak Nálad Akartam tudni valamit - meg is tudtam.- és ehhez ott kellett parkolniuk Én segíteni akartam neked - gondoltam viszek nyersit A polgárok aranyat termeltek - a katonák mondom majd…