Ikariam.hu Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Csak cr FSN vs EIDSF

46

Odyssey

FUSION (FSN) vs INVISIBLE LEGI (L L)

499

Odyssey

Blume bemutatkozik

587

Sipka

Lesz Vigasz

36

Kopitata

Furi Muri Kocsma

655

Daryl

Recent Activities

• Odyssey -

Replied to the thread Csak CR Csak cr FSN vs EIDSF.

Tengeri csata közel Nettyröhögnezen városhoz (09.12.2017 10:09:28) Ody[FSN] innen: NaAlOH4 vs www[EIDSF] innen: Főkő, csokító[EIDSF] innen: Scaty --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-hajó
  • Odyssey -

Replied to the thread Csak CR FUSION (FSN) vs INVISIBLE LEGI (L L).

Tengeri csata közel CaOH2 városhoz (09.12.2017 1:57:19) Ody[FSN] innen: Pangea Y vs DJ Anonymus[-L L-] innen: CaOH2 --------------------------------------------------------------------------------------------- Lánghajó..............................15(-
  • Sipka -

Replied to the thread Blume bemutatkozik.

Quote from IceFlower: “Valaki hozhatna már hópelyheket a fórumra :D Meg az a napraforgós l,ogó is elég elavult már :huh: :huh: Sok a meló Blume? Gondolom ezerrel készülsz a karácsonyra :love: :love: :love: ” A játékban már ott is van, ahogy jeleztük is előre, hogy…
  • Sipka -

Liked Pelyheske’s post in the thread Lesz Vigasz.

Like (Post)
    Quote from Kopitata: “ . A Team meg a GF megbízásából végzi a dolgát. Nem feltétlenül jól! Mert mindenki hibázhat! Nyilvánvalóan a Team is. ” Tudom csak kiragadtam egy részlelet abból amit írtál,de pont ez az a rész amitől féltem,hogy lesznek akik
  • Sajti -

Liked Kopitata’s post in the thread Lesz Vigasz.

Like (Post)
    Sziasztok! Sok közöm nincs ehhez a vigalmi negyedhez. Ezért részemről az itteni megszólalásom inkább csak belevau. Ami zajlott a már bezárt kocsmában, az nem szép dolog. Volt részem hasonlóban. Kaptam, és adtam is. Nem trágárkodtam,…
  • Sajti -

Like (Post)
    Lehet, hogy nem volt szerencsés a megfogalmazásom. Mindenesetre itt általánosságban beszéltem. Mert MINDEN Team tag hibázhat! És talán már valahol hibázott is. Az viszont egyáltalán nem biztos, hogy Gurat azzal a megoldással hibázott! Én…
  • Grooveland -

Like (Post)
    Sziasztok! Sok közöm nincs ehhez a vigalmi negyedhez. Ezért részemről az itteni megszólalásom inkább csak belevau. Ami zajlott a már bezárt kocsmában, az nem szép dolog. Volt részem hasonlóban. Kaptam, és adtam is. Nem trágárkodtam,…
  • Odyssey -

Liked Pelyheske’s post in the thread Lesz Vigasz.

Like (Post)
    Quote from HindaVichi: “Kedves Blume! Való igaz amit mondasz. nem kellene kelteni a feszkót folyton. Csak tudnám, ha tudod, miért nem tartod be. :P Bocsika hogy belecsipogok,de Blume-nek azért kicsit igaza van,bár mint tudjuk sajátos a stílusa. Na
  • Kopitata -

Replied to the thread Lesz Vigasz.

Nem Te írtad a kritikát! :) Nálad merült fel. A kocsmádban. De hagyjuk, mert nem szeretném, ha elbeszélnénk egymás mellett. Szeretnék kérni még egy komlószörpöt. És miután fizettem, távozom is.