Ikariam.hu Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Kocsma az ELIT Macskájához.

2,156

-Szesen-

Szesen's Box

48

-Szesen-

Tau Játék Operátor

0

Ambrózia szökőkút

0

NAGYTANÁCS

5

Ventris

Recent Activities

• -Szesen- -

Replied to the thread Kocsma az ELIT Macskájához..

Nagyon szívesen:) Nagyon ki volt éhezve az agyam egy kis kreatív munkára :) Az italt örömest elfogadom, forró csokit kérek szépen :) Bögrét is hoztam hozzá! :D Kopikám, nézd csak mit szereztem be? Bármikor mellém kuporodhatsz a kandalló elé! Nem
  • -Szesen- -

Replied to the thread Műhely Szesen's Box.

• zsuccu2 -

Posted the thread Chi Játék Operátor Tau Játék Operátor.

Thread
    Tisztelt Játékosok! 2018.10.17-től 11.19.-ig szabadságon leszek. Addig is ha problémáitok lenne keressétek a szerver Sgoját illetve az Adminokat. Jó hétvégét kívánok mindenkinek. Zsuccu2
  • zsuccu2 -

Halihóó! Hoztam egy pompás új rucit Szesentől,meglepi Nekem :) Köszönöm szépen és vendégem vagy egy itókára. Nagyon szeretem mikor gondolnak rám kedvenc öltöztető barátnőim :love: :phatgrin: Hát Ladym te már kifagysz lassan rucidból és majd kérheted Kopit,h
  • Robben222 -

Posted the thread Ambrózia szökőkút.

Thread
    Szervusztok! Nekem az lenne a kérdésem, hogy most jelenleg aktiválva van az ambróziás szökőkutam, viszont van lehetőség újra fizetni a kút kiapadásig hátralévő idő mellett. A nagy kérdés az, hogy ha újra megveszem akkor a…
  • Lady Sakk -

Parittyás kandallóba begyújt, takaró, párna elővesz. Tea bekészít és kellemesen bevackol.....a mai törpefelügyelet kihever. Ma ebédeltetéstől hazavitelig -ez 3 óra- felügyeltem egy nagyobb csoport törpére, akiket nem mertem egymagamra
  • Ventris -

Replied to the thread Egyéb NAGYTANÁCS.

Köszi, hogy reagáltál. A fosztást én is kizártnak tartom. A csaták helyszíne célszerűen a központban jelölendők ki. A perifériáról be kell(ene) hajózni, de lehet egy új várost is ide telepíteni onnan. A kultokra én is gondoltam, de…
  • -Szesen- -

Sziasztok! Nosza Kopi kezébe egy pókhálószedőt.....nagyon aggódom, hogy le ne fagyjon a keze! :P Azt mondják a mozgás jót tesz a hideg ellen! :P Utána pedig csajok vigyázzatok...mert az a célja, hogy bedugja valahova! :D Szerencsére én jéggé fagyok a
  • Nofear -

Replied to the thread Egyéb NAGYTANÁCS.

Sziasztok Sajnálatos módon ezen a szerveren rosszul indultak a dolgok. 11 éve játszok az ikariammal, először Delta majd megszűnése óta Beta szerveren. Pár hétre rá miután ide regisztráltam ( csak kíváncsiságból ) jöttem rá hogy…