Ikariam.hu Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Lesz Vigasz

133

aranygaluska

Agyzsibbasztó

284

Komanche

Boldog nap (08.20)

0

Milyen zenét hallgatsz éppen?

1,598

Sipka

Alpha/Omega/Ares3 GO Szabadság

0

Recent Activities

• aranygaluska -

Replied to the thread Lesz Vigasz.

Ide már senki nem jár? :)) Egy sört kérek
  • Maraa -

Liked Komanche’s post in the thread Agyzsibbasztó.

Like (Post)
    Sziasztok Havas játszunk...ne veszekedjünk . Szerintem mindenki tudja hogy sokan ismerik egymást más magyar szerverekről .Nem kell itt nagy összefüggéseket keresni .Szerintem élvezzük ki napokat és egymás társaságát mert a jó…
  • Komanche -

Replied to the thread Agyzsibbasztó.

Sziasztok Havas játszunk...ne veszekedjünk . Szerintem mindenki tudja hogy sokan ismerik egymást más magyar szerverekről .Nem kell itt nagy összefüggéseket keresni .Szerintem élvezzük ki napokat és egymás társaságát mert a jó…
  • Thomas Spuri -

Liked Nemo’s post in the thread Agyzsibbasztó.

Like (Post)
    Havaaaaska :D Honnét vetted a PSZK-t? Nem keresek miattad cr-eket, de hidd el nem vagyunk semmilyen szövetségben... hiába vagyunk jóban egyesekkel... ez játék és mindenki tudja, hogy ellenszenvek nélkül is lehet csatázgatni ;) Toborzunk ezerrel? Hmmm...
  • Detty -

Posted the thread Boldog nap (08.20).

Thread
    Kedves Játékosok! 2018.08.20 00:00 és 23:59 között ambrózia vásárláskor 30%-kal több ambróziához juthattok az ikariam Boldog napján! Használjátok ki ezt a fantasztikus lehetőséget! Kellemes időtöltést, örömteli játékot kíván! Ikariam.hu Csapat
  • Dex -

Liked Sipka’s post in the thread Milyen zenét hallgatsz éppen?.

Like (Post)
  • Dex -

Liked Dementora’s post in the thread Agyzsibbasztó.

Like (Post)
    Sziasztok, na akkor, mert itt össze-vissza beszéd van, feltételezések, miegymás. Tehát 4 játékos jött, 2 ment, így pont kettővel vagyunk többen, mint előtte. Ha jól értem, pont emiatt a két játékos miatt borítjuk fel a szervert. :) A PSZK-val
  • Sajti -

Liked Dex’s post in the thread Agyzsibbasztó.

Like (Post)
    Különben is, 5 fő felett minden szövi gyűjtőszövi.... Hennessy-t! ;)
  • HindaVichi -

Liked Dex’s post in the thread Agyzsibbasztó.

Like (Post)
    Különben is, 5 fő felett minden szövi gyűjtőszövi.... Hennessy-t! ;)