Ikariam.hu Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Szabad kultúrok!

0

Hol van mindenki??

5

Kopitata

v7.x.x kibeszélő

60

Kopitata

Változások

148

Detty

Saját videók

1

Isten_ostora

Recent Activities

• Lezerkard3 -

Liked Isten_ostora’s post in the thread Saját videók.

Like (Post)
    Bár nem jött mástól videó azért én hoztam megint egy kis rövid videót. A hétvégén készült Tatán az Öreg tó partján. youtube.com/watch?v=MS4tsn4mT0I
  • trb -

Posted the thread Egyéb Szabad kultúrok!.

Thread
    Sziasztok! Van 3 db szabad kultúrom, akit érdekel várom. Köszönettel: trb
  • Kopitata -

Replied to the thread Hol van mindenki??.

Nem-nem! :)) Ide csak inni tértem be, mert nekünk nincs hol inni. Hoztam is gyorsan egy rekettyést, mert nem mondom ki, hogy Ny - ja nem... Ni - mert különben bezárják! ;) Kérek is gyorsan egy kupicával!
  • Darius -

Szép jó estét Mindenkinek :) Kíváncsi vagyok kik térnek még be ebbe a kocsmába. Kopi, az öreg motoros is megtalálható Apollon?:) Egy csapoltat kérnék magamnak, Kopinak és a Szövetség társamnak amit kérnek!
  • Kopitata -

Azt hittem, meghívsz! ;) Pengetem az aranyat a pultra, és kérem a korsó sörömet! :) Téged is meghívlak egy italra.
  • Zadiel -

Ohh, hát így állunk! Akkor készítsd az erszényed mert szükség lesz az aranyadra! :) Felütöm a sörös hordót!
  • Kopitata -

Replied to the thread v7.x.x kibeszélő.

És tényleg jééé! :)) Padig kattintottam arrafelé... A játékoskergetőt viszont hamar megtaláltam. :) Köszönöm a segítséget!
  • Detty -

Replied to the thread Változások.

Kedves Játékosok/ Fórumozók! Csapat felépítésében az alábbi változások történtek: HindaVichi SGO feladatokat lát el az alpha és a ny szerveren is Sajti játék operátori feladatokat lát el a gamma és a ny szerveren is Köszönjük mindenkinek.
  • Detty -

Liked Isten_ostora’s post in the thread Saját videók.

Like (Post)
    Bár nem jött mástól videó azért én hoztam megint egy kis rövid videót. A hétvégén készült Tatán az Öreg tó partján. youtube.com/watch?v=MS4tsn4mT0I
  • Detty -

Replied to the thread v7.x.x kibeszélő.

Kedves Kopitata ! Dehogy értetlenkedés, előfordul, hogy valamit nem veszünk észre.. mert olyan megszokott h ,,jééééé" :) (én a játékos keresőt nem találtam heteken keresztül :D Szóval a flottamozgás szűrő egy külön ,,dobozban" kerül be a ,,katonai