Ikariam.hu Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Fény(-F-) vs Lidérc Lovagok(-LK-)

7

Ricsi234

Phalanx [-X-] vs. Asylum [-A-]

52

Loser

NGOLD vs. Amity

100

Opi

Versenyek - kibeszélőtéma

520

Kopitata

Tavaszváró fórumlogó

3

-Lara-

Recent Activities

• Ricsi234 -

Replied to the thread Csak CR Fény(-F-) vs Lidérc Lovagok(-LK-).

Csata a(z) Polisz városért (24.02.2018 16:56:40) Ricsi235[-F-] innen: nagygéza1 vs szabolili303[-LK-] innen: Polisz --------------------------------------------------------------------------------------------- Kén…
  • Loser -

Replied to the thread Csak CR Phalanx [-X-] vs. Asylum [-A-].

Tengeri csata közel Thunder Bluff városhoz (24.02.2018 17:50:41) Loser[-A-] innen: Ironforge vs Sharuz[-X-] innen: Thunder…
  • -Szesen- -

Liked -Lara-’s post in the thread Tavaszváró fórumlogó.

Like (Post)
    Hoztam még egyet,a címe: Télből a tavaszba. :) Tavasz3.png
  • Opi -

Replied to the thread Csak CR NGOLD vs. Amity.

Kirakok pár zöldet - mert sok törlődött Nem én nyertem, hanem a kolosszus... de zöld <X Van viszont kékkel olyan esemény ami már Ngold kárára is előfordult meg nekem is - NEM idéztem elő semmilyen anarchiát ebben a…
  • Loser -

Tengeri csata közel Ironforge városhoz (24.02.2018 17:23:02) Sumák[-X-] innen: Polisz vs Loser[-A-] innen: kő…
  • Loser -

Tengeri csata közel Ironforge városhoz (24.02.2018 17:04:01) Loser[-A-] innen: canek kő 2 vs Sharuz[-X-] innen:…
  • Ricsi234 -

Replied to the thread Csak CR Fény(-F-) vs Lidérc Lovagok(-LK-).

Csata a(z) Polisz városért (24.02.2018 13:58:05) Ricsi235[-F-] innen: rozsjenő10 vs Kopi Theta[-LK-] innen: Tölgyfa husáng, Manó-söröző, Ötös…
  • Kopitata -

Replied to the thread Versenyek - kibeszélőtéma.

Nem szoktam véleményezni, mert mindig szépek! :) De ez a télből a tavaszba nekem nagyon bejön! Ahogy Epsilon virágoskertje is! _______________________ áthelyezve (és egyetértve: mind gyönyörű) (Sipka)
  • tttimi -

Replied to the thread Csak CR NGOLD vs. Amity.

Csata a(z) Alexandria 7 városért (24.02.2018 11:21:15) saskrisztian[NGOLD] innen: 8-Martha vs oros50[Amity] innen: --------------------------------------------------------------------------------------------- Kén…