Ikariam.hu Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Hölgyek vs Urak 1000-ig

135

rettenet

FUSION (FSN) vs INVISIBLE LEGI (L L)

508

Isten_ostora

Ikariam Slágerlista 2016 - 2017

178

Ercsa

Kell egy kocsma...

4

Nemesis

Árzuhanás az Ikariam Boltban (12.13-12.14)

0

Recent Activities

• rettenet -

Liked Neo_from_Zion’s post in the thread Hölgyek vs Urak 1000-ig.

Like (Post)
    ...akkor most megvolt a harmadik, mert kimaradt a 37 XD ... így ez most már harminc nyolc. :P
  • rettenet -

Replied to the thread Hölgyek vs Urak 1000-ig.

Lassan ki leszek tiltva, ha így folytatom <X <X 1966
  • Sajti -

• Neo_from_Zion -

...akkor most megvolt a harmadik, mert kimaradt a 37 XD ... így ez most már harminc nyolc. :P
  • rettenet -

Quote from Neo_from_Zion: “Az a baj, hogy kétszer nézted....csak egyszer kellett volna rendesen. :D ...a ludas meg a Matyi volt, de megint elrontottad! ...olyan vagy mint a windows... XD A kétszernéző puskás megírta, hogy harminc öt a frankó.... :))
  • Neo_from_Zion -

Az a baj, hogy kétszer nézted....csak egyszer kellett volna rendesen. :D ...a ludas meg a Matyi volt, de megint elrontottad! ...olyan vagy mint a windows... XD A kétszernéző puskás megírta, hogy harminc öt a frankó.... :)) Szerintem most 36 ....hacsak…
  • rettenet -

excuse me...miattam hibáztál, én voltam a ludas :( 4013479_en_1
  • Sipka -

Jajj, miért nem szóltatok, hogy elrontottam (pedig megnéztem vagy kétszer:( ) mea culpa, mea maxima culpa és pardon, bocsánat, természetesen a fiúk már 34-nél tartanak, kövi a 35 lesz..ha megint el nem számoltam..így is eléggé szégyellem magam…
  • Isten_ostora -

Replied to the thread Csak CR FUSION (FSN) vs INVISIBLE LEGI (L L).

Tengeri csata közel Polisz városhoz (12.12.2017 16:56:56) Isten_ostora[FSN] innen: Kohómárvány1, Mark Var, zombiz vs doki333[-L L-] innen: Polisz --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-hajó
  • rettenet -

én is észrevettem, így a 33. alkalomnál /de nem Krisztusi korban/ megegyezhetnénk abban, hogy eltitkoljuk a leányzók elől, majd a győzelem pillanata után bevalljuk :D