Ikariam.hu Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Phalanx [-X-] vs. Asylum [-A-]

48

Spartai

Fény(-F-) vs Lidérc Lovagok(-LK-)

4

Detty

Fény(-F-) vs Lidérc Lovagok(-LK-)

19

Kopitata

BEAST-TEAM [B-T] vs. Phalanx [-X-]

3

Koziz

Új szerverfórum

12

Detty

Recent Activities

• Spartai -

Replied to the thread Csak CR Phalanx [-X-] vs. Asylum [-A-].

Tengeri csata közel nyirseg városhoz (22.02.2018 21:30:48) Gergo361[-X-] innen: polisz1bor vs Peti98[-A-] innen:…
  • Spartai -

Tengeri csata közel Gondolin városhoz (22.02.2018 21:10:07) Gergo361[-X-] innen: Hamuváros vs -Rodney-[-A-] innen:…
  • Spartai -

Liked Koziz’s post in the thread Csak CR Phalanx [-X-] vs. Asylum [-A-].

Like (Post)
    Nincsenek unalmas napok. :) Folytatás hamarosan. Tengeri csata közel Idris városhoz (22.02.2018 16:50:39) Sumák[-X-] innen: Tudomány, Gorsium vs Psycho[-A-] innen: Arkham…
  • Detty -

Replied to the thread Háború Fény(-F-) vs Lidérc Lovagok(-LK-).

Tisztelt Háborúzó Felek ! A napokban és főleg ma nagyon elszabadultak az indulatok - volt rágalmazás, sértegetés, provokálás - ezért átnéztük a háborúhoz kapcsolódó összes hozzászólást, CR-eket. Reméltük, mindenki van annyira
  • Kopitata -

Replied to the thread Egyéb Fény(-F-) vs Lidérc Lovagok(-LK-).

Szóval? :) Mivel csaltam, mikor elvertelek? :)) Kéred esetleg a többi CR-t is, mikor megaláztalak? Én ugye szenilis vagyok, ezért elmentegetem. :)) De te a friss kis agyacskáddal miért is nem emlékszel rá? Vagy most megint az jön majd, hogy én hazudok? :)) 17…
  • Kiraly1_forumfiok -

• Koziz -

Replied to the thread Háború BEAST-TEAM [B-T] vs. Phalanx [-X-].

A háborút a Beast-Team szövetséggel közös megegyezés alapján lezártuk. Köszönjük a korrekt, tisztességes hozzáállást és harcokat, sikerült kicsit felpezsdíteni a játékot és reméljük mindkét fél sok tapasztalatot gyűjtött. További…
  • Kopitata -

Ó, már lezártad egy párszor, és mégis írsz! :)) Szóval miért is csalás az, ha elverlek? :)) Nyomjál már valamit! Ne csak vaktölténnyel puffogtass! Alaptalanul vádaskodsz és össze-vissza hazudozol. :) Ami itt dokumentált a Fórumon. De az téged cseppet sem…
  • Koziz -

Nincsenek unalmas napok. :) Folytatás hamarosan. Tengeri csata közel Idris városhoz (22.02.2018 16:50:39) Sumák[-X-] innen: Tudomány, Gorsium vs Psycho[-A-] innen: Arkham…
  • Kiraly1_forumfiok -

Jajh tata ahhoz, hogy tilem elvegyek a jatekot ahhoz probalkozni kell joparszor mindenkinek foleg neked tata :) ezzel lezartam az itteni csevegest te hazug csalo.