Ikariam.hu Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• New

Kedves Játékosok!

Mai nap reggel és azóta is gondok vannak a játék bejelentkezésével (akik benn voltak, őket frissítés, kattintás után kidobta a rendszer)
    A hiba globálisan jelen van, már több közösségből jelentették a játék fejlesztői felé.

Sajnos arról egyelőre nincs információ, hogy mikor javul meg. :(

Türelmeteket és elnézéseteket kérjük

Ikariam.hu Csapat

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

DIABLO (HELL) vs. Phalanx (-X-) CR

26

Litch92

Agyzsibbasztó

113

SpcHntr

Szurkolói zóna - VB 2018

19

Neo_from_Zion

DIABLO(HELL) vs. Phalanx(-X- )

5

Litch92

Milyen zenét hallgatsz éppen?

1,586

Dex

Recent Activities

• Litch92 -

Replied to the thread Csak CR DIABLO (HELL) vs. Phalanx (-X-) CR.

Pár esti kósza: engeri csata közel Polisz városhoz (21.06.2018 23:47:00) Markroice[-X-] innen: Antonious, Fradidrukker[-X-] innen: Antonious vs Rumcájsz2[HELL] innen:…
  • SpcHntr -

Replied to the thread Agyzsibbasztó.

lesz ez még lejjebb is, de azt az üveget együtt elfogyaszthatnánk ;) Két sört még mellé szeretnék :)
  • Litch92 -

igazából az átlag tábink mindig ennyi közt mozog sőt most kifejezetten magas eddig 1200 volt:D Mindig harcoltunk valakivel...:D illetve van 1 inaktivunk 0 tábornokival...:) Ami lemaradt: -Hagyuk a pohár whiskyt egy üveggel kaphatnánk…
  • Litch92 -

* Csata a(z) Danzig városért (21.06.2018 21:54:06) Litch92[-X-] innen: Trója vs Preußen[HELL] innen: Danzig --------------------------------------------------------------------------------------------- Kén…
  • Litch92 -

engeri csata közel Antonious városhoz (21.06.2018 21:24:33) polany123[-X-] innen: Polisz_KR1, Markroice[-X-] innen: Pralaszt vs Somix001[HELL] innen: Antonious, SpcHntr[HELL] innen:…
  • SpcHntr -

hát most idegesen ..ez a csata a miénk lett volna HA ..De a HA akkor már mindegy :D Whisky jöhet most! Rendben van reméljük minél előbb vissza tér! :) a Toplistához Gratulálok :) de tábornoki pontban szépen lehúztuk egymást! * 7 * DIABLO(HELL ) * 31…
  • Neo_from_Zion -

Replied to the thread Szurkolói zóna - VB 2018.

Hali! Ügyes vagy Lara! :) ...én a Németek győzelmét vártam...nekem nem jött be most. Azért még nem írom le őket...Ők mindig felszívják magukat a nemzetközi tornákon. Azt viszont el kell ismerni, hogy a mexikói csapat nagyon erős most.…
  • Litch92 -

Hm pont vezettem így sajnos csak 1 dárdással tudtam részt venni pedig indult a seregem:S Sajnálom,hogy Max tőletek nem vett részt jó serege van szívesen látnám ilyen nagy harcban nem csak hajnalba a városomba utána meg kergethetjük egész…
  • Litch92 -

Köszönjük a csatát és tisztelet épp, hogy:) sata a(z) Antonious városért (21.06.2018 20:28:11) kaméleon[-X-] innen: Kristályos, Litch92[-X-] innen: Athén, polany123[-X-] innen: Polisz_KR1, WANG-QI[-X-] innen: K-Athén, Brutalchos[-X-] innen:…