Ikariam.hu Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• New

Kedves Játékosok !

2017.09.19 00:00 - 2017.09.20 23:59 óráig minden szerveren a következő kedvezmények lesznek elérhetőek az Ikariam Boltban:

• 10% kedvezmény 10 napos termelésnövelő tárgyakra
    • 20% kedvezmény 30 napos termelésnövelő tárgyakra
    • 30% kedvezmény 60 napos termelésnövelő tárgyakra

Használjátok ki ezt a fantasztikus lehetőséget és élvezzétek a prémium funkciók nyújtotta lehetőségeket !

Kellemes időtöltést, örömteli játékot kívánunk mindenkinek!
    Ikariam.hu Csapat

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Furi Muri Kocsma

86

zuleyka

Kocsma az ELIT Macskájához.

1,715

zsuccu2

v7.x.x kibeszélő

29

Kopitata

Milyen zenét hallgatsz éppen?

1,420

Kyra1112

Lara kuckója

555

zsuccu2

Recent Activities

• zuleyka -

Replied to the thread Furi Muri Kocsma.

Quote from Aquaman: “2 éve egyidejűleg 2 szöviben? (Egy rakat szemöldökfelhúzós szmájli) ” nem tudom hol láttad,hogy ilyet írtam, olvass vissza kérlek. azt írtam: két névvel két szöviben... nem mindegy :) és bár nem akartam de kérted, tessék: phi…
  • zsuccu2 -

Replied to the thread Kocsma az ELIT Macskájához..

Szép estét! Én is futottam,hogy még ideérjek. Lara nagyon sok boldog szülinapot kívánok. :bday: Egy pezsgőre mindenki a vendégem.
  • Lady Sakk -

Replied to the thread Kocsma az ELIT Macskájához..

Szerencsére én már a gyógyulás útjára léptem. De a bányában még nagyon sokan krákognak és tüszkölnek. Laránknak :bday: :) Barack jöhet, de alkoholmentes verzióban.
  • Thomas Spuri -

Régen Thomas voltam csak mivel sokan így jegyeztek meg ezért maradt ez is és mellé ment a Spuri. A -BH- diplomatája vagyok. Köszi a fröccsöt :)
  • Nemesis -

Phin két neved van ?( Nem értem Spuri :saint: Lehet ismerjük egymást, köszönöm a VSR :doofy: -t. Vendégem vagy egy fröccsre, Beny intézkedj 8)
  • Kopitata -

Replied to the thread v7.x.x kibeszélő.

"Számoljunk"! :) Hadügyben megnézem a kamu küldést -> 2 ambi = 100 pont -> 6 ambi = 300 pont -> 300 pont (nálam ) 20k nyersi -> 6 ambi = 20k nyersi. 240 ambi = 800k nyersi. Vásárlás? 240 ambi = 250k nyersi (a legdrágább csomag - legkedvezőbb…
  • Aquaman -

2 éve egyidejűleg 2 szöviben? :O (Egy rakat szemöldökfelhúzós szmájli) Mesélj már kérlek....légyszi légyszi....milyen néven játszottam még? Mondjuk már meg sem lepődök azon után,hogy ki kinden terjeng rólam :rofl: (persze egy része biztos igaz,de a nagy része…
  • Thomas Spuri -

Psi-n Spuri. És Phin Thomas Spuri. Talán még te is ismersz névről . :D Neked kérnék még egy VSR-t ,magamnak meg egy fröccsöt . :phatgrin:
  • Kisha -

Replied to the thread v7.x.x kibeszélő.

Nem kell senkinek elindulni! Simán megveheted a tárgyat és aktiválod amikor szükséged lesz rá!