Ikariam.hu Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Agyzsibbasztó

332

Magicyan

Fordított marketing

1

Kopitata

Kocsma az ELIT Macskájához.

2,127

Lady Sakk

Szerver karbantartás (09.18)

0

Lesz Vigasz

138

Kyra1112

Recent Activities

• Magicyan -

Replied to the thread Agyzsibbasztó.

Hát háborúzni nem, de az aranyfosztás még mindig menő úgy hallottam :D De az Elveszettek szekere is kezd beindulni :P Egy laza kólát kérnék!
  • Opi -

Kopi altató konyakjának hatása... :sleeping: Sört a Népnek! :beer:
  • Kopitata -

Replied to the thread Ambróziás funkció Fordított marketing.

Szia! Szerintem ez azért nem működhet, mert a fizetési rendszert kellene megbolygatni. Ami nagyon macerás. Egy kialakult, adott összegért viszont annyit adnak, amennyit csak akarnak.
  • Marqadam -

Megint csend lett :( mindenki háborúzik? Kérek 1 kávét
  • Robben222 -

Posted the thread Ambróziás funkció Fordított marketing.

Thread
    A javaslat összefoglalása: Ambrózia akció fordított logikával. A javaslat részletesen: A boldog óránál kísérletképpen be lehetne vezetni, hogy - teszem azt minden második boldog óránál - az x% akció nem az ambrózia többletre, hanem…
  • Lady Sakk -

Replied to the thread Kocsma az ELIT Macskájához..

Szép estét! Csini őszi hacuka! A törpök mellett nincs megállás. Új bánya, új törpök és törpeképzők. De a változatosság állandó. A legnagyobb törpjeimet elkapta valami baci. Kezdünk lemaradni a tananyaggal. :/ Az a nagy helyzet, hogy a törpeképzői
  • zsuccu2 -

Replied to the thread Kocsma az ELIT Macskájához..

Sziasztok! El sem hiszem,h előkerültél Groov :phatgrin: Mindig arra van idő ,amit akarunk de pihenni is kell! Én szeretem olvasni mi történik a bányában,mert ott mindig van valami érdekesség :D De igazad van Groov néha a nagyokkal több a gond :( Akkor ide azt
  • Detty -

Posted the thread Szerver karbantartás (09.18).

Thread
    Kedves Játékosok! 2018.09.18 10:00 és 12:00 között karbantartást végeznek és a szervereket újraindítják. Ezen időszak alatt a játék nem lesz elérhető! Türelmeteket és megértéseteket kérjük! Örömteli játékot kívánunk! Ikariam.hu Csapat
  • Kyra1112 -

Replied to the thread Lesz Vigasz.

Sziasztok! Kinek a műve a fórum logó,nekem nagyon bejön! :thumbsup:
  • -Lara- -

Replied to the thread SIG/Avatar Lara kuckója.