Ikariam.hu Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• New

Kedves Játékosok!

Sajnos nemrég észrevettük, hogy az Ikariam alkalmazás nem működik Android 8-on.
    Tudatában vagyunk, hogy ezt a hibát hamar orvosolni kell és dolgozunk a megoldáson, de nem tudjuk előre megmondani, hogy mikor lesz újra használható az alkalmazás,
    Addig is kérünk Titeket, hogy az Android 8-ra való frissítésnél vegyétek azt figyelembe, hogy a frissítés után az Ikariam alkalmazás működésképtelen lesz s ezután az applikáció helyett böngészőben tudtok csak játszani.

A kellemetlenségekért elnézést kérünk!

Üdvözlettel!
    Ikariam Csapat

*üzenet a Product Comától
  • New

Kedves Játékosok!

2017.10.13 00:00 és 23:59 között ambrózia vásárláskor 20%-kal több ambróziához juthattok az ikariam Boldog napján!

Használjátok ki ezt a fantasztikus lehetőséget!

Kellemes időtöltést, örömteli játékot kíván!
    Ikariam.hu Csapat

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Furi Muri Kocsma

253

Pelyheske

Spártaiak

5

Kyra1112

FUSION (FSN) vs INVISIBLE LEGI (L L)

110

Coolock

[APP] Ikariam app hiba az Android 8-ban

0

george78 Szabadságon

2

george78

Recent Activities

• Pelyheske -

Replied to the thread Furi Muri Kocsma.

Quote from Bori: “Kedves Csibe :) Akkor kérlek lepj meg minket, és áruld el ki volt az a kedves jelentő ha már te ilyen jól értesült vagy :) Jobban tudod a szövi ügyeit mint mi magunk, vajon, hogy lehet ez? :?: :?: :?:És ugyan honnan tudnám én azt ki volt
  • Brennus -

Eközben Ikamacsót is utolérte a végzet. :dash: Pedig vicces volt, amikor még szeptemberben Red-Rosa-val beszélgettem, aki meg volt sértődve, hogy multinak nézem...ehhez képest most jót mosolyogtam. Mindenki kényszerpihenőn van a pálmafák…
  • Bori -

Liked Nemesis’s post in the thread Furi Muri Kocsma.

Like (Post)
    Blume... fáj, hogy a barátaid nagy részét kidobták a -CN-ből, mert nem értenek a játékhoz és utána páran kiléptek maguktól? Csak jobb ha tudod először sok cartoonos kirakott játékos volt, majd mikor kiléptek páran alapítottak egy szövit :lol: Szóval nem
  • Bori -

Liked Daryl’s post in the thread Furi Muri Kocsma.

Like (Post)
    Quote from Bori: “ Blume pont most távozott egy fél szövetség vele... fizetem az italod, én meg még kérek valami jó kis koktélt és megiszom az új szövink egészségére smile.png ” Hm... én nem fogalmaztam meg ilyen jól :D 1 Ken neked és nekem is.…
  • Bori -

Beny, Nemo köszi az italt :) Még a végén berúgok itt este :) Már csak vizet kérek :thumbsup: youtube.com/watch?v=a45CcPfwAIQ
  • Kyra1112 -

Replied to the thread Spártaiak.

Speed szerveren egy görögnek volt 1700 körül. Nekünk jött segíteni,nálam volt a csata. Nem lépett be egész nap. (akikkel egy szöviben játszottam,játszom tudják,hogy az ágyúk a heppjeim,ez kétszer úgy fájt!! X( ) Még a takarítónénit is beküldtem a…
  • Coolock -

Replied to the thread Csak CR FUSION (FSN) vs INVISIBLE LEGI (L L).

Tengeri csata közel Ősraj városhoz (17.10.2017 19:42:37) Coolock[FSN] innen: Kénes vs attis79[-L L-] innen: Ősraj --------------------------------------------------------------------------------------------- Törő-hajó............................256(-12
  • Detty -

Posted the thread Tájékoztatás [APP] Ikariam app hiba az Android 8-ban.

Thread
    Kedves Játékosok! Sajnos nemrég észrevettük, hogy az Ikariam alkalmazás nem működik Android 8-on. Tudatában vagyunk, hogy ezt a hibát hamar orvosolni kell és dolgozunk a megoldáson, de nem tudjuk előre megmondani, hogy mikor lesz újra
  • Daryl -

Liked Bori’s post in the thread Furi Muri Kocsma.

Like (Post)
    Blume pont most távozott egy fél szövetség vele... fizetem az italod, én meg még kérek valami jó kis koktélt és megiszom az új szövink egészségére :)
  • Daryl -

Liked Nemesis’s post in the thread Furi Muri Kocsma.

Like (Post)
    Blume... fáj, hogy a barátaid nagy részét kidobták a -CN-ből, mert nem értenek a játékhoz és utána páran kiléptek maguktól? Csak jobb ha tudod először sok cartoonos kirakott játékos volt, majd mikor kiléptek páran alapítottak egy szövit :lol: Szóval nem