Ikariam.hu Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• New

Kedves Játékosok!

Nyár alkalmából 2018.07.20. 14:30 és 2018.07.22. 23:59 között az alábbi funkciók aktiválva lesznek a normál szervereken:
    • 25%-kal több nyersanyag termelés (fa és luxus nyersanyagok)
    • 25%-kal gyorsabb épület építés
    • 25%-kal gyorsabb sereg és hajó képzés
    • 50%-kal gyorsabb kereskedelmi hajók

Fenti gyorsítások csak és kizárólag a NORMÁL szerverekre érvényesek.
    Tehát nem érinti: Psi, Omega, Apollon és War szervereket

Örömteli játékot, kellemes hétvégét kívánunk Mindenkinek!
    Ikariam.hu Csapat

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Kocsma az ELIT Macskájához.

2,110

Lady Sakk

Tau Játék Operátor

0

Árzuhanás az Ikariam Boltban (07.21)

0

Agyzsibbasztó

233

Dementora

Egy Hétvégi nyaralás (07.20-07.22)

0

Recent Activities

• Lady Sakk -

Replied to the thread Kocsma az ELIT Macskájához..

Szép napot! Hűvösebbet! A nyaralóknak jó időt! ^^ A war kocsmába csak hallgatózni járok, magán a szerveren nem vagyok jelen. Nekem nyaralásképp bányaváltás. Új törpeőrök, kiszolgálószemélyzet és majd szeptembertől vadiúj törpék. Meglehetősen nagy
  • zsuccu2 -

Replied to the thread Kocsma az ELIT Macskájához..

Sziasztok! Csak gyorsan be kukk mert egy kis szünetre én is el :D Larát már láttam,hogy nyaralni készült..........................de jó neki! :phatgrin: War kocsma Lady??? Tán csak nem kedvet kaptál a szerverre is? Kérek egy kávét és már itt sem
  • zsuccu2 -

Posted the thread Chi Játék Operátor Tau Játék Operátor.

Thread
    Tisztelt Játékosok! 2018.07.21-től 07.26.ig szabin leszek. Gondjaitokkal keressétek a szerver Sgoját vagy az Admint. Jó hétvégét mindenkinek.
  • Detty -

Posted the thread Event Árzuhanás az Ikariam Boltban (07.21).

Thread
    Kedves Játékosok! 2018.07.21 00:00 és 23:59 között az alábbi csomagok 30%-os kedvezménnyel vásárolhatók meg: - Féreg-csali - irtószer - Női tanácsadó csomag - Barbár tanácsadó csomag Használjátok ki ezt a fantasztikus lehetőséget! Kellemes
  • Dementora -

Replied to the thread Agyzsibbasztó.

Hellóka Elkényeztetsz igazán :love: Én nem merek ilyen VSR-t inni, maradok a jégernél, azt kérek szépen :)
  • Detty -

Posted the thread Event Egy Hétvégi nyaralás (07.20-07.22).

Thread
    Kedves Játékosok! Nyár alkalmából 2018.07.20. 14:30 és 2018.07.22. 23:59 között az alábbi funkciók aktiválva lesznek a normál szervereken: - 25%-kal több nyersanyag termelés (fa és luxus nyersanyagok) - 25%-kal gyorsabb épület építés -
  • Dementora -

Liked Marqadam’s post in the thread Agyzsibbasztó.

Like (Post)
    Oh ez is jó kis zene :) Demi le se ülsz már közénk? Egy körre a vendégem volnál :)