Ikariam.hu Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Kocsma az ELIT Macskájához.

2,127

Lady Sakk

Szerver karbantartás (09.18)

0

Lesz Vigasz

138

Kyra1112

Lara kuckója

688

-Lara-

Gamma/Lambda/Ny/Apollon/War GO szabadságon

0

Recent Activities

• Lady Sakk -

Replied to the thread Kocsma az ELIT Macskájához..

Szép estét! Csini őszi hacuka! A törpök mellett nincs megállás. Új bánya, új törpök és törpeképzők. De a változatosság állandó. A legnagyobb törpjeimet elkapta valami baci. Kezdünk lemaradni a tananyaggal. :/ Az a nagy helyzet, hogy a törpeképzői
  • zsuccu2 -

Sziasztok! El sem hiszem,h előkerültél Groov :phatgrin: Mindig arra van idő ,amit akarunk de pihenni is kell! Én szeretem olvasni mi történik a bányában,mert ott mindig van valami érdekesség :D De igazad van Groov néha a nagyokkal több a gond :( Akkor ide azt
  • Detty -

Posted the thread Szerver karbantartás (09.18).

Thread
    Kedves Játékosok! 2018.09.18 10:00 és 12:00 között karbantartást végeznek és a szervereket újraindítják. Ezen időszak alatt a játék nem lesz elérhető! Türelmeteket és megértéseteket kérjük! Örömteli játékot kívánunk! Ikariam.hu Csapat
  • Kyra1112 -

Replied to the thread Lesz Vigasz.

Sziasztok! Kinek a műve a fórum logó,nekem nagyon bejön! :thumbsup:
  • -Lara- -

Replied to the thread SIG/Avatar Lara kuckója.

• Grooveland -

Huhh, régen jártam erre... sziasztok :) Nekem nem törpékkel kellett foglalkoznom az elmúlt napokban/hetekben. De néha az óriásokkal még több probléma is van, mint a törpökkel :D Meg hát persze a szokásos, beleértve a jó öreg alváshiányt is :D Kérek is egy
  • Sajti -

Posted the thread Lambda Játék Operátor Gamma/Lambda/Ny/Apollon/War GO szabadságon.

Thread
    Tisztelt Játékosok! Holnaptól (Péntektől) - Vasárnapig, vagyis szept. 14.-től 16.-ig nem leszek elérhető. Keressétek bizalommal a szerverek SGO-ját vagy az Adminokat, War szerveren pedig a GO társamat Groovelandot! Kellemes hétvégét! Sajti
  • Gaston -

Replied to the thread Új szerver kibeszélő.

2016-ban volt az utolsó értelmes update, nem értem hogy ha ebből még jön nekik pénz, miért nem tesznek valami újat a játékba. Nem tűnt még fel senkinek se hogy 1 millió pont felett már nem is érdemes játszani? Mivel nem lehet annyi…
  • Kopitata -

Replied to the thread Agyzsibbasztó.

Ha én mindent kipróbálhatnék, amire kíváncsi vagyok... ;) Altató konyakot kérek!