Ikariam.hu Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Kocsma az ELIT Macskájához.

2,154

Lady Sakk

NAGYTANÁCS

5

Ventris

Szesen's Box

47

Kopitata

Agyzsibbasztó

354

Maraa

Bor delfin

68

Gurat

Recent Activities

• Lady Sakk -

Replied to the thread Kocsma az ELIT Macskájához..

Parittyás kandallóba begyújt, takaró, párna elővesz. Tea bekészít és kellemesen bevackol.....a mai törpefelügyelet kihever. Ma ebédeltetéstől hazavitelig -ez 3 óra- felügyeltem egy nagyobb csoport törpére, akiket nem mertem egymagamra
  • Ventris -

Replied to the thread Egyéb NAGYTANÁCS.

Köszi, hogy reagáltál. A fosztást én is kizártnak tartom. A csaták helyszíne célszerűen a központban jelölendők ki. A perifériáról be kell(ene) hajózni, de lehet egy új várost is ide telepíteni onnan. A kultokra én is gondoltam, de…
  • -Szesen- -

Replied to the thread Kocsma az ELIT Macskájához..

Sziasztok! Nosza Kopi kezébe egy pókhálószedőt.....nagyon aggódom, hogy le ne fagyjon a keze! :P Azt mondják a mozgás jót tesz a hideg ellen! :P Utána pedig csajok vigyázzatok...mert az a célja, hogy bedugja valahova! :D Szerencsére én jéggé fagyok a
  • Nofear -

Replied to the thread Egyéb NAGYTANÁCS.

Sziasztok Sajnálatos módon ezen a szerveren rosszul indultak a dolgok. 11 éve játszok az ikariammal, először Delta majd megszűnése óta Beta szerveren. Pár hétre rá miután ide regisztráltam ( csak kíváncsiságból ) jöttem rá hogy…
  • Kopitata -

Replied to the thread Műhely Szesen's Box.

• Maraa -

Replied to the thread Agyzsibbasztó.

Köszi Sajti, ránéztem, érdekesnek tűnik, úgy hogy mindenképp meg fogom nézni :) Szeretem az okos bűnözőket, mondjuk mégjobban az okosabb zsarukat :D A Hazudj, ha tudsz nagy kedvencem volt, hasonlónak tudom elképzelni, illetve a Doktor Csont is függővé tett …
  • -Szesen- -

A suszter cipője mindig lyukas! :D Ám hozzád képest még így is túlöltözött vagyok.... Jön a hideg...nem félsz, hogy lefagy a ............kezed? :D
  • Kopitata -

• -Szesen- -

Nehéz leállni :D 3b1d94eb1fe8a93dc7d901a0b183edcc.png 43ef2193e1daf3ac2e7439ec94e40431.png
  • Opi -

Replied to the thread Agyzsibbasztó.

A szolgálólány meséje mindenkinek egészségére - én száraz martinivel, vagy gin-toniccal ajánlom ÉS Sört a Népnek! :beer: