Ikariam.hu Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• New

Kedves Játékosok!

Mai nap reggel és azóta is gondok vannak a játék bejelentkezésével (akik benn voltak, őket frissítés, kattintás után kidobta a rendszer)
    A hiba globálisan jelen van, már több közösségből jelentették a játék fejlesztői felé.

Sajnos arról egyelőre nincs információ, hogy mikor javul meg. :(

Türelmeteket és elnézéseteket kérjük

Ikariam.hu Csapat

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Agyzsibbasztó

82

aranygaluska

Kertészeti gyülekezet akciózgatásai

116

Kopitata

Szurkolói zóna - VB 2018

18

-Lara-

Játék elérési problémák

1

Detty

Szigetnézet hiba!

8

Gutika

Recent Activities

• aranygaluska -

Replied to the thread Agyzsibbasztó.

Örülök, hogy tetszett a poénom Dementora ;) ha nem nagy gond, beülnék közétek inni valamit! (nem vagyok büdös vagy ilyesmi :D )
  • Evelyne -

Hello :) Látom alakul a hangulat, gondoltam benézek egy pohár tejre ebben a melegben, ezer éve nem jártam már erre! Fura ez a kocsma, minden szétszórva, szemetes a padló, a vendégek egy kupacban összekuporodva az egyik sötét sarokban, néha
  • Lajos az ifjú Mohó -

Jéger, jéger mindig csak jéger... Majd mutatom én nektek mi a jó: vendégeim vagytok egy pohár Vérmutra :)) már ha tényleg odacsüccshetek :)
  • Dex -

Látom, beindult az élet a kocsmában, ami nagyon helyes! :) Így is kell, hisz barátokkal piálás közben az igazi a foci vb! Mindenkinek jó fosztogatást, kertészkedést lányokat-fiúkat vegyesen és vadat és halat, s mi
  • Marqadam -

Hú de jó, általában is örömmel engedelmeskedem Vámpír úrnőmnek, de ha még ilyen örömteli is a feladat :) nos nem tudom, olyan jól esik az az itóka, hogy már már nem is szívnám senkinek ki a vérét az este - csak akkor nincs miből hajót venni,…
  • Dementora -

Elnézést mindenkitől, ha valakinek hiányoztam volna, amit kétlek egyébként, fontos teendőim elszólítottak a kocsma víg hangulatától. Galuska drága, értem én a viccet, még szeretem is. Tetszett is. :) Marqadam gyere csüccs ide mellém, iszunk egy
  • Kopitata -

Replied to the thread Kertészeti gyülekezet akciózgatásai.

Kopi Theta Körüzenet - Szövetség Polisz [50:67] 18.06.2018 19:44:13 Megszálltam Yaffa városát, majd onnan indítottam támadást egy másik szigeten lévő városa ellen, amit Amon blokkolt. Erre ismét bevakolt. Settenő Vombat 18.06.2018…
  • Kopitata -

Amon Körüzenet - Szövetség Polisz [50:67] 18.06.2018 16:42:45 Tengeri csata közel Tipródó Törpe városhoz (18.06.2018 16:37:49) Amon[-LK-] innen: Polisz, Limara Hermelin vs Yaffa[-KL-] innen: Tipródó…
  • Kopitata -

Amon Körüzenet - Szövetség Memphis [60:46] 18.06.2018 12:58:44 Tengeri csata közel Borz Alom városhoz (18.06.2018 12:56:33) Amon[-LK-] innen: Settenő Vombat, Limara Hermelin vs bosq[-KL-] innen: Borz Alom, cevike[-KL-] innen: Polisz-bo2,…